Wood works ;)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sağol, yavaş yavaş sana rakip olacağım bi 15 yılım kaldı :))demirden bıktım, altınla uğraşacağım ilerleyen yıllarda :P
    gravürler, işlemeler v.s. haberin olsun..

Keşke herkes senin gibi rakip olsa abi ya :)
    Şimdi millet çamur at izi kalsın şeklinde rekabet yapıyor.En azından adam gibi bi rakibim olur :) Rekabetten keyif alırım :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• çok güzel olmuş eline sağlık

Hatsan at44 tactical 5,5
    Hatsan Dominatör 200s 5,5 (van'a gitti)
    Walter cp88 competition 4,5 (özlemedim desem yalan olur)
    Zoraki hp1 ultra 4,5

• çok güzel olmuş eline sağlık

çok teşekkürler hocam, daha yolun başındayız ama çözeceğim bu olayı inşaallah , sevdim yani :)

Keşke herkes senin gibi rakip olsa abi ya

Şimdi millet çamur at izi kalsın şeklinde rekabet yapıyor.En azından adam gibi bi rakibim olur Rekabetten keyif alırım

eyvallah, kardeşim benim..

ama bizimki latife, daha çırak bile olamayız biz bu zanaatlarda.. Ustalara kıyasla bizim halimiz olsa olsa kör cahil bir adamdır en fazla :)

• çok teşekkürler hocam, daha yolun başındayız ama çözeceğim bu olayı inşaallah , sevdim yani :)

eyvallah, kardeşim benim..
    ama bizimki latife, daha çırak bile olamayız biz bu zanaatlarda.. Ustalara kıyasla bizim halimiz olsa olsa kör cahil bir adamdır en fazla :)

Abi yaptığın işi bi başkasından önce sen beğeniyorsan olay bitmiştir. :) Ki bi usta da kör cahil görmez zaten.He Görecek için söylenecek çok şey var da,İşte o "da" burda yazılmaz be abi.kovdurmayalım şimdi kendimizi :)

AB Rh (-)

• zoraki bir deneme çalışması olduğundan açıkçası daha onunla oyalanasım gelmedi.. zaten işler güçler proje proje nereye kadar :)

ama bugün sonuna kadar tamamlayıp başarılı bir çalışma ortaya çıkarmak ümidi ile tekrar sıvadım kolları, şu an yarım.. yoruldum,

2 cm kalınlığında bir Akçaağaç olması lazım..
    Önce dekupaj ile ana hatlarından kestim, çalışmanın sonraki adımı için, derinlik katacağımız hatları çizip işe koyuldum ..
    umarım bitince güzel birşey olur..

Şu an ki mevcut hali, buyrun arkadaşlar..

airgunturk.com/attachment/15999/airgunturk.com/attachment/16000/airgunturk.com/attachment/16001/airgunturk.com/attachment/16002/airgunturk.com/attachment/16003/airgunturk.com/attachment/16004/airgunturk.com/attachment/16005/airgunturk.com/attachment/16006/airgunturk.com/attachment/16007/airgunturk.com/attachment/16008/

• Bu arada bir öneri geldi, harflerin arasını tamamen boşaltmak konusunda, sanki öyle daha güzel olacak..

• Ferhat abi eline sağlık.daha bitmesede iyi bir işçilik olacağı belli.

• Eline sağlık Ferhat uğraştıracak bu iş seni

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Ferhat abi eline sağlık.daha bitmesede iyi bir işçilik olacağı belli.

eline saglik ustadim cok guzel oluyor

Eline sağlık Ferhat uğraştıracak bu iş seni

Abi eline sağlık orijinal bir şey çıkıyor sanırım ortaya

Çok teşekkürler arkadaşlar..

galiba bu sefer Samet hocamın dediği gibi orjinal bir şey olacak, hoş tasarım polyester benzeri şeylerden kopya ama..

İşçilik ve imalat yöntemi olarak orjinal olacak ;)
    ve tek, istesek bi daha aynını yapamayız.. en güzelide bu galiba.. g;$i

Du bakalım bu sefer hakket heyecanlandım, bitirebilsek alnımızın akıyla, birde uygun bir yağ ile son işlem .. aman Allah'ım..

keşke güzel olsa :) heyecanlandım bak şimdiden..

hayırlısı, hafta içi uğraşamam ama hafta sonuna kadar bakalım neler olacak, enerjimizi toplarız, bismilllah der bitiririz inşaallah.. ;)

• Ellerine sağlık Ferhat abi. :)

AB Rh (-)

• Üstadım ellerinize sağlık dert görmesin inşaALLAH.

ALLAH c.c. diyen kişi mermere geçirir dişi, ALLAH c.c. demeyen kişi muhallebi yerken kırar dişi.

Hatsan mod 87qe vortex 5.5mm
    Zoraki HP-01-02 4.5mm

• Eline sağlık. 4-5 mm marin kontraplak kullansan kıl testere ile daha farklı işler çıkarırsın.

• Üstadım ellerinize sağlık dert görmesin inşaALLAH.

Allah razı olsun, çok teşekkürler..

Eline sağlık. 4-5 mm marin kontraplak kullansan kıl testere ile daha farklı işler çıkarırsın.

Çok sağol Hüseyin.

Kıl testere bakınıyorum bu ara, bunu ise aslında kabartma oyma tarzında düşünmüştüm ama, dediğin gibi kıl testere çalışmasına döndü dönecek bir halde :)

• Maşaallah abi nasıl bıraktık öyle aynen devam yeni projelere çalışmalara çok güzel işler çıkarmışsınız :) Kolay gelsin... :)

Ma

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Hoş bulduk abi Allah razı olsun bende sizleri özledim fakat bir süre daha buralarda yokum malumunuz okulun son senesi ve internet ve telefonla alakalı sıkıntılarım var pek ilgilenemiyordum. Bugün öyle bir bakayım dedim ne var ne yok :) bu arada whatsappı kullanıyorsanız oradan bana ulaşabilirsiniz abi istediğiniz zaman.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)