Norica Ban 21,45 grains 5.5 mm KULLANANLAR MEMNUN MUSUNUZ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar Norica Ban 21,45 grains 5.5 mm kullananlar memnunmusunuz peletten.isabet istikrarligi var mi?yoksa Ts-22 gibi kararsiz mi(yardimlariniz icin simdiden tesekkurler)

• Forumda daha önce kötü performans sergiledigini okumuştum.
    Bence jsb 18 gr ideal illa ağır kullanmak istiyorsan 21.14 gr hn baracuda match veya birebir muadili diana kullanabilirsin.
    Baska saçma denemeye gerek bile yok bence

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Norica Ban mod125 te cok fazla düşme yapıyor. Mod 125 te en memnun kaldığım pellet jsb straton Jumbo 13,..gr.

• Ben kullandim saçma sapan yerlere gidiyor, paranizi boşa vermeyin

Kral N-11 Gas Piston

• 1000 tane aldım bütün 5.5 lerde kullanıyorum iyi ve kötü yönleri var iyi yönü yerli saçmaları 10 a katlar şekilleri çok düzgün 100 de 99u namluya tam oturuyor tahribatı çok iyi görünüşü güzel kötü yönleri isabeti 40 metre üstünde berbat şekli güzel olsada aerodinamiği yanlış sapıtıyor ts22 daha iyidir ben bahçede 40 metreden kısa yerlerde kullanıyorum memnunum ama uzun mesafede gamo expanderi değişmem 35 metre üstü atışlarlar için önermem

"Ali Bumaye"!!!

• Ben de yeni aldım 10 m. de denedim sadece şimdilik sıkıntı yok. Tabi araziye çıktığımda neler olacak ben de merak ediyorum.

Hat. Mod125 Sniper Vortex .22 cal.

Crossman 2100 .177 cal