Kral Arms Teknik Servis ve Destek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar

Bu başlık altında Kral Arms ürünü kullanan üyelerimizi güncel liste halinde barındıracağız yine bu sayfada Kral Arms yetkililerine istek,soru,talep,dilek,servis,şikayet gibi unsurları dile getirip karşılıklı istişare içerisinde olacağız..Aynı zamanda sayfada teknik servis ve destek hizmetinide sunacağız..Listede adının veya nickinin yer almasını isteyenler kullandıkları model ile ilgili pm atarak iletişime geçebilirler..Sayfada kullanıcılar kendi deneyimlerini,tecrübelerini,modifikasyon,tavsiye vb gibi karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirler..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Kullanıcı Listesi

• Paşabey--Kral Arms-Puncher Pcp Rifle .22 Walnut
    • ztbr--Kral Arms-Puncher Pcp Rifle .22 Walnut
    • Valibey--Kral Arms-Puncher Pcp Rifle .22 Walnut

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum..

Geçmiş zaman hobiye yeni başladığım dönemde bir at44 almıştım forumda bir çok kişi bilir tüfeği aldığım bayi bana tüpü kontrol etmeden manometresi bozuk halde yollamıştı..Diyelimki insan hatası olayı tamamen bayiye mal etmiyorum yine ilgilendiler nihayetinde değişim yaptılar fakat ben elimde faturam Hatsan servisi ile defalarca telefon ile görüşmeme rağmen üstelik bayinin bilgisi dahilinde servisten istediğim tüpü yollamadılar yok tüfeği gönderin yok şu formu doldurun falan filan diyorumki fax verin faturamı fax geçeyim yok illa tüfeği komple göndereceksiniz..Palas pandıras tüfeği yolla tüfek sonrasında geri gelsin yani kısaca bir basit tüp yüzünden malum at44 kısa süre içerisinde binlerce km katetti..

Kral Arms servisinin tamemen değiştiğini eskiyi unutmanız gerektiğini belirtiyorum..Sağolsunlar parça temini,modifikasyon,proje amaçlı vs bir telefonunuzla size yolluyorlar tüfeğinizi Türkiye Coğrafya'sını gezdirmenize gerek kalmadığı gibi kargo şirketi çalışanlarınında özensiz taşımacılık risklerinden uzak tutmuş oluyorsunuz..Ancak tüfeğinizde bakım ve arıza durumunda gerekliyse gönderin bunun haricinde tetik kafesiniz çatladı,tüpünüz bozuldu,şarjörünüz bozuldu,yedek oring vs gibi sebeplerle tüfeğinizi yolculuğa çıkartmanıza gerek yok arayın göndersinler olay bundan ibaret..Ben ve Burak bey nezdinde servis çok iyi intiba bıraktı teknik servis sorumlusu İdris bey çok ilgili bir insan ürünün fabrikadan çıkıp kargoya veriliş safhasına kadar her aşamasıyla yakından ilgilenip sizleri bilgilendiriyor daha önceki yazımda belirtmiştim teknik servis hizmetinin değişeceğine ve örnek model olacağına dair..

• Sayfada kullanıcılar kendi deneyimlerini,tecrübelerini,modifikasyon,tavsiye vb gibi karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirler..

Burayı görmemişim..

yeni tüfeğimize yeni akseuarımız ;)

• Yerli silah sanayini her zaman destekleyen biri olarak, Kralın yeni tüfeğine daha piyasaya çıkmadan kataloğundan içim ısınmıştı. Bu aralar tüm terslikler beni bulduğu için biraz daha beklemek durumundayım. Benim Kral silah'dan ricam Türkiye'nin ilk tam otomatik PCP'sini yapmaları olurdu şimdiden teşekkürler.

• kral dan pistonlu bir model gelecek mi? şöyle güzel isabetli güçlü kaliteli bir tüfek...puncher i gördükten sonra pistonlu yeni modelde beklentim yükseldi...

8)

• güzel haberler, bullbup özellikle eskiden beri heveslendiğim bir kundak tipi.. merakla bekliyorum..
    ama şu pompa iyi bir alternatif olursa, tercih sebebi olabilir.
    bulamaıdk zaten kendimize de bişeyler :)

• Kral Arms, mod125 gibi bir katır tepen üretir mi acaba :)
    Yoksa muadili denecek bir tüfek var mı Kral Arms envanterinde?

• Mehmet abi işin aslı yaylı konseptinde Hw97 gibi kibar bir tüfek yerine Diana Mod54 ayarında ve görselliğinde bir ürün üretebilirmisiniz diye sormuştum!Tüm yaylı konsepti değişecek ama biraz zaman istiyorlar her türlü fikre sıcak bakıyorlar..Nasip olursa 6.35 pcp de ilk bigbore gücünede tanık olabiliriz bir abimizin yaptığı görüşmede 40 grain'i 1000-1200 fps atabilecek bir canavar çıkartabilirmisiniz diye sormuştuk sağolsunlar bu fikrede sıcak baktılar..Bu konuda istişare içerisindeyiz nasip olurda teknik imkanlar elverirse seri veya sınırlı bir üretim olabilir..

• Kral Arms, mod125 gibi bir katır tepen üretir mi acaba :)

Yoksa muadili denecek bir tüfek var mı Kral Arms envanterinde?

[Resim Engellendi: https://ct.mob0.com/pixel.gif][Resim Engellendi: https://ct.mob0.com/pixel.gif][Resim Engellendi: https://ct.mob0.com/Symbols/5103.png]
    :)
    hatta son dönemlerin vortex kervanına neden katılmasınlar diye geçiriyorum kalbimden..

• Mehmet abi işin aslı yaylı konseptinde Hw97 gibi kibar bir tüfek yerine Diana Mod54 ayarında ve görselliğinde bir ürün üretebilirmisiniz diye sormuştum!Tüm yaylı konsepti değişecek ama biraz zaman istiyorlar her türlü fikre sıcak bakıyorlar..Nasip olursa 6.35 pcp de ilk bigbore gücünede tanık olabiliriz bir abimizin yaptığı görüşmede 40 grain'i 1000-1200 fps atabilecek bir canavar çıkartabilirmisiniz diye sormuştuk sağolsunlar bu fikrede sıcak baktılar..Bu konuda istişare içerisindeyiz nasip olurda teknik imkanlar elverirse seri veya sınırlı bir üretim olabilir..

bu fikri çok sevdim ben diana nın magnumları kalitesinde bir tüfek...neden olmasın...ilk müşterilerinden biri ben olurum...hele birde pistonlu olursa tadından yenmez...

8)

• Aman hocam vortexe falan gerek yok. Yapsınlar bi tane namludan kırma yaylı. Ama isabetli dengeli katır gibi tepmeyeninden ve özellikle zarif isteriz. :) Modern görünüm olcak diye üretilen garip garip tasarımlar çok basit duruyor açıkçası. Hiç yoktan bi diana mod 34 kalitesinde birşey üretmek kralın gayet de yapabileceği birşey. Puncherdaki işçilik beni çok umutlandırdı. O emek bir yaylıya verilse tatmin edici sonuçlar verir diye düşünüyorum...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Değiştirebilirsin tabiki ama gerek yok bence.
    Dusuk gücte ve yüksek gücte , pellet gram tercihine göre istedigin hizi yakalabilirsin.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• backir bey öncelikle kral puncer ile ilgili tüm inceleme ve videolar için teşekkür ederim.KRAL Puncher maxi en düşük güç ile 200-100 bar arası kac atış yaptınız ya da kaç atış yapılabilir.