FXairguns Gladiator Duble Air .22" (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Demekki Kemal taze haberler geçiyor. ;kihhik,

• bu silahlar gelecekte Haziran gelmek bilmiyor ki. ;#^+.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• elimizin altında olsun ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ruyalarımda gorebilim ancak ABİ cok pahalı bana gore

optima 6,35 tasco3-9*40
    optima5,5
    hatsan,4,5

sarsılmaz concorde 5+1

veeeee cz 75 16+1 :thumbup:

• fazla sayıda atış stabilitesi konusunda diğer tüfeklerden üstün ama estetik olarak bir hw 100 yada airarms kadar şık deil kişisel kanatim airarms bu kadar atış yapsa idi hiç gözümü kırpmadan alırdım.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Gelecek olan pcp,lerde acaba solak atıcıların kullanımına uygun kundak seçeneği olacakmı.? benı bu oldukça düşündürüyor. bir ara AAs410 araştırmıştım ve solak kundaklı olanların fiyatı daha yüksek olduğu söylenmişti.

sanırım Bozee arkadaşımızın bu sorunu halletmek adına, tüfeğinin kundağını modifiye etmişti.

solak kullanmak zorundayım , çünkü monokülerim.. :S solak kundaklı modeller gelmez ise şayet istenen model,den solak kundaklı olanı getirtilebilirmi..?

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• Official Post

Bu konu düşünülerek,gelen silahların kundakları hem sağ hem sol yanaklıklı olarak tercih yapılmıştır.

• Süper.. :thumbup: bu ince detayın düşünülmesi benim gibi solak atıcıları müthiş mutlu edeceğine eminim.

ve bu kadar hızlı cevap gelmesi çok güzel teşekkür ederim Mustafa bey.

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• Ülkü abi birazda bu başlıktan yürüyelim lütfen...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• keşke bunu daha önce bilseydim. ;şrofls;. sadece 1500 ytl daha eklıcektım.

• Arkadaşlar, şakayı bir tarafa bırakalım da, silahlar henüz çok yeni. Önümüzdeki günlerde, her modeli tek tek incelemeye alıp gördüklerimizi sizlerle paylaşacağız. Biraz daha sabır.

• Ülkü bey merhaba, forumda bazı arkadaşların yazdıklarına göre gladiatör de kurma kolunu çekip bırakınca pellet yatağına 1 adet pellet sürüyor diyorlar.kolu çekip bırakınca bir yay marifeti ile mi kendi ileriye gidiyor.? benim gladiatörde kolu çekince geride kalıyor elimle iteliyerek kapatıyorum.aydınlatırsanız memnun olurum saygılar.ahmet fahri özyurt

• kolu sonuna kadar geri çekmeyi deneyin.

• Ülkü bey merhaba, forumda bazı arkadaşların yazdıklarına göre gladiatör de kurma kolunu çekip bırakınca pellet yatağına 1 adet pellet sürüyor diyorlar.kolu çekip bırakınca bir yay marifeti ile mi kendi ileriye gidiyor.? benim gladiatörde kolu çekince geride kalıyor elimle iteliyerek kapatıyorum.aydınlatırsanız memnun olurum saygılar.ahmet fahri özyurt

Kolu sonuna kadar çekip ani bırakmayı deneyin. Bazen de hafifçe ileri itmek yetiyor. Ben, genelde el ile ileri itip yerine oturtmayı tercih ediyorum.
    FX Pelletler ile sorun olmuyor fakat H&N Baracuda veya Diana High Power gibi uzun pelletlerde el ile kapatmak gerekiyor.

• fazla sayıda atış stabilitesi konusunda diğer tüfeklerden üstün ama estetik olarak bir hw 100 yada airarms kadar şık deil kişisel kanatim airarms bu kadar atış yapsa idi hiç gözümü kırpmadan alırdım.

+1
    yada AAS410 un tüpü ve tüp hacmi değişebilse büytülebilse...

• Herkese merhaba forumun uzun zamandır takipçisiyim böylesine güzel bilgilerin ve paylaşımların yapıldığı yerleri görmek gerçekten çok hoş.Bir havalı silah hastası olarak araştırmalarım sonucu bendede zehir yayıldı ve pcp almaya karar verdim. ;kihhik, Airarms .22 tercihimdi ancak Mustafa abinin ayakta alkışlanacak icraatlarından sonra bende fx gladiator almaya karar verdim,Mustafa abi ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ;d; böylesine kaliteli ürünleri bizlere ulaştırdığı için ve yatagun'un bir an önce açılmasını dört gözle bekliyorum.

Bu arada Mustafa abiye bi sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim daha önce soruldumu tam bilemiyorum kusuruma bakmayın,ürünü sipariş verdiğimizde silahla birlikte 'tüp dolum aparatı'da gönderilecekmi yoksa ekstra olarakmı alıcaz,alıcaksak fiyat konusunda yardımcı olabilirmisiniz vede scuba tüpleriyle ilgili siparişleriniz vardı onlarlada ilgili bilgi verebilirmisiniz..herkese saygılar.. :thumbdown:

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Official Post

Merhaba Cihan,

Öncelikle forumla ilgili övücü görüşlerin için teşekkür ederim ama bu övgünün muhatabı sadece ben değilim Tüm forum arkadaşlarımın bu övgüde payları vardır. :)

Dolum aparatını, geçen yıl ilk çalışmalarımızı başlattığımızda ön sipariş açtık ve ön sipariş veren arkadaşlar baştan bedellerini ödeyipte aylarca beklemeleri karşılığında bu aparatları ücretsiz vererek bir anlamda iskonto yapmış olduk, yani silahlar ile birlikte dolum aparatı maalesef göndermiyoruz, ama Silahla birlikte Dasko marka ABS plastik den taşıma çantası, şarjörü, hızlı dolum adaptörü ve 1 kutu FX diabolo 5,52 16grains pellet i ücretsiz gönderiyoruz. Buradaki hızlı dolum adaptörü olarak, hızlı dolum aparatı ve pompa hortumu ucuna takılan parçayı kastediyoruz.

YataGun açılana kadar (Pazartesi faaliyete geçeceğiz) forum üyemiz ve Katresu şirketi çalışanı "Booze" Volkan bey ile özel mesaj ile yada doğrudan şirketi telefon ile (0212 202 99 30) arayarak görüşebilir, fiyat bilgilerini alabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.