Benjamin trnil NPXL 1500 nitro piston hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar ikinci el Benjamin trnil NPXL 1500 nitro piston tüfek almayı düşünüyorum bu konuda bilgi sahibi olan tecrubeli arkadaslardan yardım bekliyorum

• tüfek temiz 1000 tl istiyor bi tane buldum yani tüfek memnun edermi beni?

• Merhaba, alacağınız tüfekten beklentiniz ne?

Bildiğim kadarıyla o tüfek gaz pistonluların en güçlüsü ama istikrarı konusunda fikrim yok.

• hocam beklentim su saglamlık ve ısabet ben pcp tufek sevmiyorum bısuru teferruatı var ben alıyım cıkıyım atıyım benımkı bu yanı iyi bi tufekmıdır ne bılıyım

• bide hocam fiyatları konusunda hıc bılgım yok tufek cok temız o fıyat uygunmu

• hocam bence 1000tl biraz fazla gibi yaylı tufekte ıstıkrar ve kalite istiyorsanız daisy alın inanın çoluğunuz çocuğunuz bile kullanır yaylı tüfekte tek geçilir daisy

• hocam bence 1000tl biraz fazla gibi yaylı tufekte ıstıkrar ve kalite istiyorsanız daisy alın inanın çoluğunuz çocuğunuz bile kullanır yaylı tüfekte tek geçilir daisy

Diana demek istediniz sanırım.

• Bugün ikinci el aldığım NPXLnin alt modeli normal titan nitro 5.5 mm elime ulaştı onlarca hatsandan sonra bu silah bambaşka geldi bana ama bin lira bütçem olsa ft için bir hw77 alırdım ya da şişe kıracaksam gamo cfx royal+dampa ve iyi bir dürbün alırım keyfime bakardım, aslında bu silahı alacağım aklımın ucundan geçmezdi ama fiyatı uygun olunca aldım Türkiye de tanınan bir silah değil ben de deneyip göreceğim ama elime aldığımda kundak ağırlık merkezi kurması gerçekten çok güzel denenmesi gerek diye düşünüyorum.

"Ali Bumaye"!!!

• Bugün ikinci el aldığım NPXLnin alt modeli normal titan nitro 5.5 mm elime ulaştı onlarca hatsandan sonra bu silah bambaşka geldi bana ama bin lira bütçem olsa ft için bir hw77 alırdım ya da şişe kıracaksam gamo cfx royal+dampa ve iyi bir dürbün alırım keyfime bakardım, aslında bu silahı alacağım aklımın ucundan geçmezdi ama fiyatı uygun olunca aldım Türkiye de tanınan bir silah değil ben de deneyip göreceğim ama elime aldığımda kundak ağırlık merkezi kurması gerçekten çok güzel denenmesi gerek diye düşünüyorum.

Amerikanın en popüler markası aslında ancak ülkemizde tutulmuyor nedense.

• Son aylarda Cometa,Crossman,Gamo gibi markaların popülaritesi arttı önceden sönük kalma sebeplerine örnek vermek gerekirse Hatsan,Stoeger 500 lira Gamo,Cometa,Benjamin 1000 lira AA,Diana,Weihrauch 1500 lira
    hobiye başlayan başlangıç-orta sınıf Hatsanla başlıyor sonra orta-üst sınıf Gamo almak yerine elindeki Hatsanı da paraya çevirerek üst sınıf Diana aliyor Gamo,Crossman gibi markalar da arada kaynıyor ben Diana almak için bütün silahlarımı satmak yerine tek silahımı satıp bunu aldım biraz da bütçe tercih meselesi.

"Ali Bumaye"!!!

• Ben olsam seçimimi hatsan mod 95 ten yana yapardım yurt dışında dahi tutulan isabetli olduğu söylenen bi model.Yabancı yerli incelemelerini araştırdım herkesin memnun olduğu bir model kullanılan alman çeliğinin kalitesinden vede isabetinden övgüyle bahsediliyor kutudan çıktığı halde 20 yardda tek delik grupman yaptığını gördüm inceleme videosunda.Mekanik olarak aynı olan mod 99 ile 16 grainlik pelleti 750 fps namlu çıkış hızıyla atarak 200 metredeki bira şişesini kıran kadir bey de var forumdan.Gerçi o ufak bi işlemden sonra 750 fps yi görmüştü ama normal hali 16 graini 700-711 le atıyor.Yani tüfek hem isabet hemde güç açısından gayet yeterli bence istikrarlı bir tüfek ayrıca hatsan servisine de sahip olucağınızı bilmek güzel bi duygu olsa gerek.Birde vortex olanı alınırsa daha da isabetli bir tüfek olucağı kanısındayım.Bu arada tüfeği ben kendim kullanmadım ama çok araştırdım bu anlattıklarım kendimin değil izlediğim ve okuduğum kullanıcı yorumlarının bir derlemesidir.İsabet olmadıktan sonra gücün pek bi manası yok bunuda unutmayın keyif alabiliceğiniz isabetli ve orta hallice bir tüfek almak mantıklı olucaktır

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Ben olsam seçimimi hatsan mod 95 ten yana yapardım yurt dışında dahi tutulan isabetli olduğu söylenen bi model.Yabancı yerli incelemelerini araştırdım herkesin memnun olduğu bir model kullanılan alman çeliğinin kalitesinden vede isabetinden övgüyle bahsediliyor kutudan çıktığı halde 20 yardda tek delik grupman yaptığını gördüm inceleme videosunda.Mekanik olarak aynı olan mod 99 ile 16 grainlik pelleti 750 fps namlu çıkış hızıyla atarak 200 metredeki bira şişesini kıran kadir bey de var forumdan.Gerçi o ufak bi işlemden sonra 750 fps yi görmüştü ama normal hali 16 graini 700-711 le atıyor.Yani tüfek hem isabet hemde güç açısından gayet yeterli bence istikrarlı bir tüfek ayrıca hatsan servisine de sahip olucağınızı bilmek güzel bi duygu olsa gerek.Birde vortex olanı alınırsa daha da isabetli bir tüfek olucağı kanısındayım.Bu arada tüfeği ben kendim kullanmadım ama çok araştırdım bu anlattıklarım kendimin değil izlediğim ve okuduğum kullanıcı yorumlarının bir derlemesidir.İsabet olmadıktan sonra gücün pek bi manası yok bunuda unutmayın keyif alabiliceğiniz isabetli ve orta hallice bir tüfek almak mantıklı olucaktır

Hocam yanlış anlama, muhalefet etmek için söylemiyorum ancak pyramydair'den pek olumlu not alamamış. Kullanıcı görüşleri:

Hatsan Mod 95

Crosman NP XL

• Sakın alma arkadaşım , hele o fiyata sakın sakın alma. Grupmanı çok iyi değil , silah oldukça ağır ve servisi de yok. O paralara AT44 set düzersin, çok daha fazla memnun kalırsın.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Hocam yanlış anlama, muhalefet etmek için söylemiyorum ancak pyramydair'den pek olumlu not alamamış. Kullanıcı görüşleri:
    Hatsan Mod 95

Crosman NP XL

Yanlış anlamam üstad tabikide herkes fikrini söyliycek ve burda bir bilgi alışverişi olucak ,ben yorumlarda iyi diyende kötü diyenide gördüm fakat işin içine atıcı faktörüde giriyor bunuda unutmamak lazım tarafsız inceleme yaptıklarını en azından yapmaları gerektiğini düşündüğüm

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    incelemesine veya bu adamın incelemesine
    Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    bakarsanız fikir verebilir.Youtube da veya yabancı forumlarda olsun google dan da aratarak bir sürü inceleme yazısı ve videosu bulmak mümkün dediğim gibi ben tüfeği bizzat kullanmadım ama 22 cal vortexini almayı düşündüğüm bir tüfek olduğu için araştırdım araştırmaya da devam ediyorum birde alınıcaksa 2014 ve sonrası min 2012 den sonra üretilmiş olanları tercih etmek lazım sanırım

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• şahşi düşüncem benjamin yaylı-pistonlu tüfeğe o paralar çok,ben olsam madem 1000 lira ları vermeyi düşünüyorsam Diana nın üst model yaylılarına bakardım hem güç var hem isabet var hemde kalite var Weihrauch ta çok iyi ancak yaylı modelleri Diana ya kıyasla daha güçsüz

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Ben bütçeyi kaçırmışım :D madem 1000 liraya çıkılabiliyor 800-850 liraya kral puncher maxi 5.5 alınıp birde 2.el pompa ayarlanabilir.Forumda da kullanıcı ve paylaşım sayısı artan güzel bir tüfek bence tüp hacmi,valfi,güç ayarlaması olması,3.25kg ağırlığı hemde ahşap olmasına rağmen başlıca avantajları sanırım tüfek sahibi üstadlar daha doğru yorumlıycaklardır

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• Yanlış anlamam üstad tabikide herkes fikrini söyliycek ve burda bir bilgi alışverişi olucak ,ben yorumlarda iyi diyende kötü diyenide gördüm fakat işin içine atıcı faktörüde giriyor bunuda unutmamak lazım tarafsız inceleme yaptıklarını en azından yapmaları gerektiğini düşündüğüm incelemesine veya bu adamın incelemesine bakarsanız fikir verebilir.Youtube da veya yabancı forumlarda olsun google dan da aratarak bir sürü inceleme yazısı ve videosu bulmak mümkün dediğim gibi ben tüfeği bizzat kullanmadım ama 22 cal vortexini almayı düşündüğüm bir tüfek olduğu için araştırdım araştırmaya da devam ediyorum birde alınıcaksa 2014 ve sonrası min 2012 den sonra üretilmiş olanları tercih etmek lazım sanırım

Bu incelemelerin hepsinde tüfekleri överler, kötüleyen eleştiren kimseyi görmedim, ki video çekenlerin çoğu tüfek satıcısı zaten, adam sattığı malı kötüler mi? Videolara bakarsan tüfeklerin hepsi mükemmel. Hiçbir Gamo videosunda "dampasız atış yaparsanız hem dürbünü 1 günde pert edersiniz, hem de dürbün rayı dandik olduğu için aynı gün kağıt gibi yırtılır" demiyordu mesela. Ama kullanıcı görüşlerinde olumlu olumsuz ne varsa görebilirsin, özellikle pyramydair sitesinin...

• Ben bütçeyi kaçırmışım :D madem 1000 liraya çıkılabiliyor 800-850 liraya kral puncher maxi 5.5 alınıp birde 2.el pompa ayarlanabilir.Forumda da kullanıcı ve paylaşım sayısı artan güzel bir tüfek bence tüp hacmi,valfi,güç ayarlaması olması,3.25kg ağırlığı hemde ahşap olmasına rağmen başlıca avantajları sanırım tüfek sahibi üstadlar daha doğru yorumlıycaklardır

Arkadaş en başta PCP istemediğini belirtmiş, benim kafada, 1 tüfek 1 kutu pellet, başka bişeyle uğraşmayacaksın, sıka sıka gezeceksin.