at44 long atış yapmıyor. YARDIM!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar yeni aldığım tüfeği denemek için balkondan çimenlere bir iki atış yapıyım sesini felan duymak için denemek istedim fakat atış yapamadım. tetiğe bastım bastım olmadı.
    nedendir bilen varsa yardımcı olrmusunuz.
    at44 s10 long. tüpüde doluydu herşeyini yaptıgımı sanıyorum fakat atış yapamadım malesef.

AT44 S10 LONG 5.5mm

• tüfeği yandaki kurma kolu ile kurdunuzmu? kurma kolunu kendinize doğru çekiniz, sesi duyarsınız zaten, sonra emniyeti ileri ittirin ve tetiğe basın.

• Şarjör tak
    Kurma kolunu çek
    Kurma kolunu sertçe tokatla
    Emniyeti aç tetik düşür
    Emniyeti kapa
    Şarjör çıkart
    Kurma kolunu çek bırak ve tetik düşür.
    Tekrar emniyete al
    En son silahım boş ve emniyette diye bağır.:)

Şaka bi yana yukarıdaki arkadaşımız açıklamış ve silahınız hayırlı olsun

• yukarıdaki talimatları yaptınızmı buna rağmen ateş etmiyorsa tüfek 2. el mi eğer 2.el ise tetik ayarı ile oynandı ise bunu yapabilir çözünü basit siz tekrar ayarlayabilirsiniz tetiği

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. şu an yeni elime alma fırsatım oldu tekrar. kurma kolunu iyice cekip cıt sesi duymam lazımmış:) hallettim canavar gibi atıyo :)))

AT44 S10 LONG 5.5mm