Uygun Pellet Arıyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar hatsan mod 99 icin 5.5mm hangi pellet tavsiye edersiniz
    gamo pro magnum
    gamo hunter
    gamo rocket
    gamo ts-22
    kullandim
    en iyisi hunterdi
    ts-22 ve rocket tufege zor giriyordu ve atis yapinca asiri derecede hunterin 2 3 kati kadar tepme yapiyor 10 atisan sonra omzunu agritiyor
    kisaca diyecegim 50 60 metreye kadar isabetli kolay namluya giren bi pellet ariyorum

• hocam ts-22 diğerlerine göre çok yüksek grain onu o tüfekte sakın kullanmayın tüfeğe zarar verirsiniz pro magnum ve hunter 15.43 gr onlar sizin tüfek için uygundur onları kullanmaya devam edin derim şahsen.

• Kral puncher maxi pcp'im için 100 m üstü mesafelerde en isabetli ve en ucuz 5.5 pellet ne kullanmalıyım. Ayrıca evde 5 ve 10 metre den zoraki hp 01 ultra 4.5 ile hedef kağıdına atmak için ne kullanmalıyım. İkisindede isabet öncelikli. Krm ve spoton markaların fiyatları uygun. Ama pahalı markalar kadar isabetli olurlar mı. Olsalar onlar da pahalı olurlardı diye düşünüyor insan ama herzaman böyle olmayabiliyor.

• Kral puncher maxi pcp'im için 100 m üstü mesafelerde en isabetli ve en ucuz 5.5 pellet ne kullanmalıyım. Ayrıca evde 5 ve 10 metre den zoraki hp 01 ultra 4.5 ile hedef kağıdına atmak için ne kullanmalıyım. İkisindede isabet öncelikli. Krm ve spoton markaların fiyatları uygun. Ama pahalı markalar kadar isabetli olurlar mı. Olsalar onlar da pahalı olurlardı diye düşünüyor insan ama herzaman böyle olmayabiliyor.

evde zoraki de o mesafelerde kullanacağınız en dandik atef bile iyi sonuç verir.ben bine yakın atışı atefle yaptım. hedefliğiniz pelletleri tahrip etmiyorsa bir gamoyu 4-5 defa kullanırsanız atefi de en az iki kere kullanırsınız.

100 mt 5,5 olunca iş o kadarda ucuz olmaz.zevk alamaz hatayı dürbünde vs şeylerde ararken vakit kaybedersiniz.pcp ve uzun mesafede ucuz pellet tavsiye etmem tüfek sevmedikçe.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Spoton 18.5 iyi midir isabet de jsb 18.13 ün ayarındamıdır. Fiyatı yarı yarıya.
    [/quote]

• içi kağıt dolu karton kutuya atıyorum pelletler spoton tahrip oluyorlar çok yumuşak herhalde. Birde düz üçlü olduğu için daha çok darbe alır. Spoton ile atıyorum birkaç gündür bazı pelletler çok alakasız yere gidebiliyor onun için hata bende mi yoksa pelletdemi bilemiyorum. Zoraki ile kutuda gelen pellet krm idi kötü olsa atakarms bunu tabanca ile göndermez diye düşünüyorum.

• içi kağıt dolu karton kutuya atıyorum pelletler spoton tahrip oluyorlar çok yumuşak herhalde. Birde düz üçlü olduğu için daha çok darbe alır. Spoton ile atıyorum birkaç gündür bazı pelletler çok alakasız yere gidebiliyor onun için hata bende mi yoksa pelletdemi bilemiyorum. Zoraki ile kutuda gelen pellet krm idi kötü olsa atakarms bunu tabanca ile göndermez diye düşünüyorum.

kağıt değilde eski bir penye,havlu gibi yumuşak bir engelin (arkası da biraz boş olsun darbeyi emsin) sonrada gevenlik maksatlı sert bir nesne ile kutuyu hazırlarsanız pelletlerin dayanma şansı daha fazla.ucu sivri modeller daha az deforme oluyor.

şimdiye kadar kullandığım hatta 4-5 defa kullanılmış pelletlerin bile alakasız yere gittiğini görmedim ben zorakide.spotonnu dianada kullanmıştım oldukça memnundum.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)