Hatsan BT65 modifiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bt65 6.35 tüfek için ne gibi modifiye yapılabilir yada ne yapılmaz
    Nasıl güçlendirir hangi parçalar değişir hangi parçalarla oynama yapılır ayarları nasıl yapılır

Formu okumadan araştırmadan yazmışsın diyecek arkadaş varsa linki versin bizde okuyalım bizde bilelim şayet ben bulamadım ben bulamadım
    Yorumlarınızı bekliyorum

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• Önce paslanmaya karşı tüfeğin metal aksamını karbon-fiber folyo ile kapla. Gücü arttırmak için tüfeğin güç ayar setskurunu sonuna kadar sık. Daha sonra namludaki hava giriş portunu genişlet. Delik etrafında oluşan çapakları al ki pellet namluya girerken çizilmesin aksi takdirde pellet stabilitesi bozulur her attığın ayrı yere gider. Ben bu saydıklarımı yaptım. İsabetten ödün vermeden güç ciddi miktarda arttı. Bu arada atış sayın hava sarfiyatın arttığı için azalacak. Her şeyin bir bedeli var.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• öncelikle teşekür ederim Mutlaka ne kadar emek o kadar köfte

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35

• Sakın oynamayin tufeginiz ile, zira tufeginize kalici hasar vererek kullanilmaz hale getirme yada en iyi ihtimalle servise gonderme zorunda kalabilirsiniz.

Bu isi bir bilene yaptirin kesinlikle,modifiye konusunda mustafa ekiz usta bence turkiyede tektir. Onunla gorusun, yaptigi isten memnun kalmayana henuz raslamadim daha.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Emrah kardeşim benim bt65 üzerinde biraz çalıştı

The world is mine...

• ama videoyu yukleyemiyorum..

The world is mine...

• Jsb 18gr pellet ile Regülatörlü Hatsan Bt65 Crono:

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

The world is mine...

• Ilk atışta bolt açık kalmış. 160 bardan110 bara 20 atış testi. Pellet jsb18gr. Namlu ceketi ve moderatör de şahane olmuş. Grupman testi çok yakında. ..

The world is mine...

• Emeğine sağlık Emrah

The world is mine...

• Önerilerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim bende namlulu hava giriş Portunu biraz genişlettim güç ayarını biraz açtım hava tüpü ve namlulu folyo kaplamıştım ama geri döktüm başka bir folyoyla tekrar kaplama yapacam ileride şu anda 2mm saçı delip geçiyor
    Namlu ceketi konusunda bilgim yok

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35

• Jsb 18gr pellet ile Regülatörlü Hatsan Bt65 Crono:

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Abi bu bt 65 i orjinal gücünde regüle etmek mümkünmü şuan güç olarak düz at44 olmuş anladığım kadarıyla bu sizin isteğiniz üzere stabilite ve atış sayısında optimum dengeyi sağlamak için yapılmış yanılıyormuyum ? Yoksa hem güç hen stabilite regülatörle olmuyor mu ?

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Şahsi kanaatim, eğer bt65 at44 gücünde kullanılacaksa bt65 almaya gerek yok. Aradaki fiyat farkına regülatör alınır fıstık gibi at44' le keyifli atışlar yapılır.

• Şahsi kanaatim, eğer bt65 at44 gücünde kullanılacaksa bt65 almaya gerek yok. Aradaki fiyat farkına regülatör alınır fıstık gibi at44' le keyifli atışlar yapılır.

Bende bu fikre yakın düşündüğüm için merak ediyorum regiden sonra bt oluyor at44 çünkü :) acaba namlu kalitesi olsun malzeme kalitesi olsun daha mı üstün at'den en azından tüp hacminin daha fazla olduğunu biliyorum ama başka bir değişken var mı bilmediğimiz kurma sistemi ve kundağından dolayıda olabilir belki

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• At44 long lw ise bt65 ile aynı namlu demektir. Mekanizma olarak at44 daha stabildir. Bt65 uzun mesafe atışları ve tahribata daha uygundur. Hele ki 6.35 ise tahribatı muazzam oluyormuş. Ben 5.5 kullanıyorum. Güç ayarı max ve üstüne hava portunu genişlettim. Bu şekilde ince mehmet 30 gr ile çılgın tahribatı var. Açıkçası 6,35' i çok merak ediyorum.

• bendeki 6.35 resimler ondan devamı yakında gelecek
    Arazide uzun mesafe daha deneyemedim ama onuda en kısa sürede deneyeceğim
    Bu arada hem pompa hem tüp kullanma şanım oldu pompa spor olarak acele etmiyorsa makul tüp büyük kolaylık
    Namlı ceketi hakkında bilgisi olan varmı nasıl yaparım

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35

• Abi bu bt 65 i orjinal gücünde regüle etmek mümkünmü şuan güç olarak düz at44 olmuş anladığım kadarıyla bu sizin isteğiniz üzere stabilite ve atış sayısında optimum dengeyi sağlamak için yapılmış yanılıyormuyum ? Yoksa hem güç hen stabilite regülatörle olmuyor mu ?

Ben de daha hızlı atmasını istemiştim fakat olmadı . 900 üzerine çıktığında atış sayısı çok düşmüş. 21 gr H&N baracuda ile şuanda 100 metrelerde çok isabetli.

The world is mine...

• güç + hız= daha çok hava

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35

• Şimdi düz mantık düşünüyorum tüfek 18 jsb yi orjinal fabrika çıkış haliyle 1100 küsürlerde 30-35 civarı atıyor ama aynı atış sayısında aynı hızlarda regüle attıramıyoruz doğrumudur ?

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• Regülatör takıp basıncı optimum basınca ayarlarsan tüp basıncı regülatör basıncına inene kadar 5-10 fps sapma ile regüle atış yapabilirsin. Max yapacağın atış sayısı regülatörün ayarlandığı basınç ve çekiç yayının tansiyonuna bağlı olarak değişir.