HATSAN 2016 YENİ SERİ TÜFEK KATALOĞU

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ha buarada ben ve benim gibi bir çokları bu aşırı vergiden silah alamıyor alsakda atamayacağız . ozaman ne anladık silahımız var ama atamıyoruz kullanamıyoruz ama çok çok iyi söküp takıyoruz

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• ozaman ne anladık silahımız var ama atamıyoruz kullanamıyoruz ama çok çok iyi söküp takıyoruz

Allah göstermesin savaş çıkarsa silah sökme-takma yarışması yapılmayacak ki abi. :) Kim kazanırsa savaşı o kazanmıştır demicekler.Emin olun askerliğini yapmış ve hala tabancanın şarjörünü çıkaramayan insanlarımız var(kimse yanlış anlamasın).Şöyle çocuklarımız tabanca tüfeğin içinde doğacak ki yabancılık çekmesin dimi. ;) Neyse havalıya devam havalı candır.

• tabikide kardeşim sökme takma bilelim ama silahımız olacaksada yılda enaz 1000 mermi atabilelim

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• Ağzın bal yesin abi.İnşallah o günler de gelir.Benim düşüncem 5 yıllık istikhakımı hiç kullanmadan biriktircem 1000 tane olur.Ruhsatımın bitmesine yakın hepsini yakıcam biraz içim soğusun :( .Ruhsat yeniledikten sonra yine aynını yapıcam mecburen.

• Ağzın bal yesin abi.İnşallah o günler de gelir.Benim düşüncem 5 yıllık istikhakımı hiç kullanmadan biriktircem 1000 tane olur.Ruhsatımın bitmesine yakın hepsini yakıcam biraz içim soğusun :( .Ruhsat yeniledikten sonra yine aynını yapıcam mecburen.

5 yıl bekleyeceksen mermileri pirinç çuvalında sakla,sonra patlamayabilir rutubet alırsa.

• 5 yıl bekleyeceksen mermileri pirinç çuvalında sakla,sonra patlamayabilir rutubet alırsa.

Onlara gözüm gibi bakıyorum abi.Silikogel poşetinde 1 tonluk kasamın ;) içinde saklıyorum.Daha napayım.Biri bile zayi olursa kahrımdan kahrolurum :D .Güzel cümle oldu.

• Spor salonumun yanındaki mahzende abi.hayırdır koyulcak bişeyin varsa geldiğimde alırım. :D

• 6 kilo tüfekmi olur, saçmalamışlar iyice hadi 4 -5 kilo neysede 6 kilo nedir? MG42 makineli tüfeği gibi. Yaylı değil pistonu yok,ağır bir ağaç kundağı yok ,aksesuarı yok.
    Millet birde kilo onemli değil demiş,durduğum yerden atıcam sehbaya kurucam, ozaman 150cc bir tüplü pcp bile olur bağlarsın tüpe sehbadan atarsın. 1litre tüp koyup taşınamaz bir tüfek yapmak gerçekten Hatsana özgü bir davranış olmuş.

Herşeye burnunu sokarsan böyle olur ,regülatör işiyle cıvıtmaya başladılar, yeni model adı altında iyice suyunu çıkarıyorlar artık.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Şahsen benim için hiç bir sorun teşkil etmiyor kendim 110 kiloyum 6-7 kilo tüfek olsa ne fark eder olmasa ne fark eder.
    Birde 2x500 cc yazıyor açıklamasında bu 1 litre hacmi olduğu anlamına geliyor sanırım ama tüp airarms ın tc modelindeki gibi çift değil resimden gördüğüm kadarıyla neden 2x500 yazdıklarına anlam veremedim.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• 30 cal bir makınem olsun ısterım

;tufey#

turkbull 5.5 X(
    cricet wst 5.5 ;grin;
    hawke 6 .24.56
    AT 44 5.5 LOGN LW BULBULP EKİZ mini modaretor g;$i
    vektor 6 24 50 varriror
    walter talon 5.5 :sleeping:
    nikulam m 9 3.5 10 42
    drager 300 bar
    hill pump

• Şahsen benim için hiç bir sorun teşkil etmiyor kendim 110 kiloyum 6-7 kilo tüfek olsa ne fark eder olmasa ne fark eder.
    Birde 2x500 cc yazıyor açıklamasında bu 1 litre hacmi olduğu anlamına geliyor sanırım ama tüp airarms ın tc modelindeki gibi çift değil resimden gördüğüm kadarıyla neden 2x500 yazdıklarına anlam veremedim.

Dipçiğine de tüp koymuşlar.

• Hatsan kendini aşmış gerçekten.Fakat yeni model çıkarmak yerine varolan modeller üzerinde revizyona gidilse daha mantıklı olurdu.Bizler de ithal peşine düşmezdik.

• Aa evet yeni fark ettim.
    Herhalde ayrı ayrı doldurmak gerekmiyordur sistem gövde de birbirine bağlıdır ve aynı anda kullanılıyordur.
    Yani umarım öyledir.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• Tüm modellerin iç piyasaya çıkacağını sanmıyorum

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• Tüfekte kilo önemlide bazısı için önemli olmayabilir.bu alan zaten ayakta atmayacak sıkıntı büyük çapın satılmıyor olması.Tüfek 5.5 atacaksa o ağırlık çok mu çok işçilik nanlu vs gerekli özen gösterilip yapıldıysa birde 6.35 pelleti 365m/s hız ile atıp hedefle buluşturuyorsa kolleksiyon gözüyle bakılabilir havalı tüfek olarak kaç tane 6 kg tüfek vardırki

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• yalnız hercules çap bazında ciddi anlamda ateşliler kadar güçlü . bakmam lazım ama yanlış hatırlamıyorsam .22 rimfire 1200 fps 40 gr idi . .25 tabaca mermisi ise çok çok 750-800 fps idi 50-60 gr idi big bore ları Türkiye de çıkmasa da çıkacak olanlar bile gayet insanı borca sokacak cinsden.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Tüfeklerin yanlarında 2-4-6... sayılar var.acaba bunlar piyasaya çıkış aylarını mı temsil ediyor?