Hatsan Herkules

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelikle tüfekle regülatör var mı ona bakın yıksa bt65 büyük tuplusu gibi düşünebilirsiniz artı kralın pompası piyasadaki pompalardan farklı olarak 240 bar Max gösteriyorve 240 a zorluyor ama ben Hill kullanmadım onun mahiyetini bilemiyorum

• nova compact regülatörsüz bir model.güç olarak bt65 ten takriben 100 150 fps daha düsük.hill mk 4 e gelirsek 230 bar gösteriyor.bakacagız artık.cok tsk ederim.

• 1000 cc yi yarım saat de 200 bara getirirsiniz ama 200 barda herkul kaç atış yapar ona bakmak lazım.
    Bu tüfek at gibi Az hava ile çok atış yapan bir tüfek değil tam tersi, yarım saatte doldurup 15 dk da bitirmek çok yorar

• bu kadar büyük tüpe sahip tüfekler için herhalde en iyi çözüm şöyle bir şey olacak

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• scuba ve kaliteli bir dürbün bu tüfeği tamamlar ayrıca pellet çok düzgün olmalı ince mehmet solid pek o kadarda randıman vermez gibi,arkadaş teraziyle tartıp seçiyormuş bir yorumda okudum

• Ya taze bir Hercules sahibi olarak diyorum kimse yaklaşmasın bu silaha bu kadar hayal kırıklığı uyarıyorum yazık paranıza yok illa alacam diyen varsa ben satıyım en azından indirim olsun ne diyeyeyim

• Ya taze bir Hercules sahibi olarak diyorum kimse yaklaşmasın bu silaha bu kadar hayal kırıklığı uyarıyorum yazık paranıza yok illa alacam diyen varsa ben satıyım en azından indirim olsun ne diyeyeyim

sorun nedir acaba

• Ben de merak ettim bu tüfeği bu kadar kötü yapan sorunu.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Tekrar söyleyim 250 bar lık hava deposu(200 lük olsaymış belki makul olabilirdi)(O zaman sende 200 e kadar doldur diyen arkasdaslar için söylüyorum 200 o meşhur 1200 fpsleri alamazsınız 100 e inmesi de çok daha çabuk alır)Regulator yok güç ayarı yok aşır derce antimobil o büyük kutusundan başka hiç bir seye sıgmıyor 6 litre sucuba tüp 300 barda doldurulsa (o da biraz zor) bu tüfeği 6 kere maxiümda doldurabliirsin hesaplamalara baktım daha ne diyeyim Bu tüfek anladığım kadarıyla Amerika için big bore tarzı geyik felan avlamak için yapılmış (Boşuna ince memet kullanmıyorlar bende hafif pelet var yüksek basınçta hedef isabeti min ne zaman tüfek 100 bara yaklasıyor O zaman isabet artıyor)Yani yazık yazık

• Tekrar söyleyim 250 bar lık hava deposu(200 lük olsaymış belki makul olabilirdi)(O zaman sende 200 e kadar doldur diyen arkasdaslar için söylüyorum 200 o meşhur 1200 fpsleri alamazsınız 100 e inmesi de çok daha çabuk alır)Regulator yok güç ayarı yok aşır derce antimobil o büyük kutusundan başka hiç bir seye sıgmıyor 6 litre sucuba tüp 300 barda doldurulsa (o da biraz zor) bu tüfeği 6 kere maxiümda doldurabliirsin hesaplamalara baktım daha ne diyeyim Bu tüfek anladığım kadarıyla Amerika için big bore tarzı geyik felan avlamak için yapılmış (Boşuna ince memet kullanmıyorlar bende hafif pelet var yüksek basınçta hedef isabeti min ne zaman tüfek 100 bara yaklasıyor O zaman isabet artıyor)Yani yazık yazık

Bu dezavantajları bilerek almanız gerekiyordu ve ben bu saydığınız dezavantajlara rağmen bu tüfeği beğendim.

• Haklısınız bu hataya kendim düştüm benim amacım arkadasları aydınlatmak yoksa isteyen istediğni alır Alacak olan olursa bende 6.35 var tekiflere açığım

• Haklısınız bu hataya kendim düştüm benim amacım arkadasları aydınlatmak yoksa isteyen istediğni alır Alacak olan olursa bende 6.35 var tekiflere açığım

Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz.

• bu tüfekte te regülatör ne işe yarıyacak anlamadım,yarışmada air arms ları daystate leri 150 metrede ezmiş geçmiş bir tüfek bu tüfek tahribat ve uzun atışlar için yapılmış satın alanlar buna dikkat etmeli öncelikle yanlış seçim yapmamalı

• evet 12 litre scuba tüp yada kompresör şart, ben bunu Jeep Grand Cherokee ye benzetiyorum benzinli V-8 motorlu olana, hani 100kmde 18-20 litre yakanlardan, o misali yani dolu cüzdanının (12lt scuba tüpün) yoksa ikisinin yanına yaklaşmayacaksın :) .

• arkadaşlar pcb den keyip almak gibi bir niyetiniz varsa pompa ile hava basmak eziyetden başka bir sey değil o silahı satmak isteyen arkadaşa da tavsiyem yoksa tüpü al bir adet 6 lt 300 bar tüp ve 1.5 metre uzunluğunda dolum hortumu... tak tüpe bak keyfe

FX Gladiator DA +vektor optics 10-40x56 FİRST FOCAL PLANE Mılıtary Use
    SAFİR T 14 CLASSİC S modlu vektor optics 1x30 reddot
    Hatsan-Walther & Talon Havalı Tüfek 5.5
    optima 3x9x44 AOE optics
    vursan 7+1 otomatik av tüfeği

• Cevap veriyorum hem tüpüm vardır 6 litre hem de pompam lütfen açıklamalarımı okuyunuz Konumuz sucuba tüp veya pompa değil herkülün durumundan bahsediyoruz

• tamamda hem regulatör hem 1200 fps için 400 bar tüp lazım bence atış sayısı ve güç olarak iyi . konu şuysaregülatörlü 1000 fpsle düşük grainli pelletle 50 -60 stabil atış yapsın diyorsanız tabi bu kritere uymuyor. Başka 1 arkadaşımda yazmış 200 metrede adam delmek için yapılmış hobiye zararı olacak ( olabilir fakat neticede ) bu hobide grupman isteyen kadar güçte isteyen arkadaş oldukça fazladır . tamam olmasın eyvallahta böyle bir yorum yazan arkadaş bt65 envanterinde var bt65de 350 metreden şişe kıranlar mevcut elinde böyle güçlü silah bulunan bir arkadaşın bu düşünceyi yansıtması ilginç geldi.