Bt65 Bozuldu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Normal de tetik kurulmaz ise sertleşmesi yerinden kıpırdamaması lazım. Lakin sizin tüfeğin tetik tertibatında sıkıntı var gibi. Ben de pompayı bakıma göndermiştim. Adresi bulursam size yazarım. Vereceğim adrese gönderirseniz kargo parasını hatsan öder yok hatsanın dediği yere gönderirseniz kargo parasını siz ödersizniz.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Normal de tetik kurulmaz ise sertleşmesi yerinden kıpırdamaması lazım. Lakin sizin tüfeğin tetik tertibatında sıkıntı var gibi. Ben de pompayı bakıma göndermiştim. Adresi bulursam size yazarım. Vereceğim adrese gönderirseniz kargo parasını hatsan öder yok hatsanın dediği yere gönderirseniz kargo parasını siz ödersizniz.

teşekkür ederim

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• Sayın yusufi kargo fişini buldum dilerseniz özelden adresi size verebilirim. Daha önce de forumdan soldier332 kullanıcı adlı bir ağabeyimiz sizin problemin aynısıyla karşılaştı, tüfeği gönderdi bir hafta içinde sorunu halledip tüfeğin bakımlarını yapıp geri gönderdiler.

• Sayın yusufi kargo fişini buldum dilerseniz özelden adresi size verebilirim. Daha önce de forumdan soldier332 kullanıcı adlı bir ağabeyimiz sizin problemin aynısıyla karşılaştı, tüfeği gönderdi bir hafta içinde sorunu halledip tüfeğin bakımlarını yapıp geri gönderdiler.

memnun olurum çok sağolasın kendi kutusunda yedek şarjörleriylemi gönderyim

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35

• Şarjörleriyle göndermenizde fayda var. Tüfeğin faturasının fotokopisini ve tüfekle ilgili şikayetinizi yazıp tüfeğin yanına koyun. Ayrıca kağıda not düşün pompa oringi, namluyla gövde arasındaki oringler ve namlu içi oringlerden bir miktar yedek olarak isteyin. Kesinlikle fazla fazla veriyorlar.

• Adım adım sorun şu 4-5 şarjör attıktan sonra tüfeğe şarjörü taktık kurma kolunu herzamanki gibi çektik ( bendeki yandan kurma) yerine geri aldık ( Hn ve ince memet solid fark etmiyor aynı problem) pelet namluda Tetik işlevisiz mekanizma yani çekiç ve yayı kurulmamış şarjörü çıkarıyorum tekrar kurma kolunu kuruyorum yine aynı birkaç tekrardan sonra tamam oluyor atıyo

hatsan ın fabrika adresine gönderiyoruz. sitesinde yazıyor zaten. hatta adres e de gerek yok yurtiçi kargo ya hatsan servisine göndericem demeniz yeterli. paketin içinde tüfek olduğunu da belirtin ki dikkatli davransınlar.

4-5 şarjörden sonra yapması ilginç geldi bana. ben baracuda hunter ı hiç kullanmadım bahsettiğim pellet diablo baracuda 31 gr. bunu denemenizi tavsiye ederim. hunter pelleti av için üretilmiş bir pellet.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Çok teşekkür ederim adresi bekliyorum

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35

• Fabrika: Kemalpaşa O.S.B. Mahallesi , Ansızca Sanayi Sitesi No: 303, Kemalpaşa, 35730, İzmir
    Ofis: Ansızca Koyu Sögütcük Mevkii No: 2, Kemalpaşa, 35730, İzmir
    Tel: 0 (232) 878 91 00 • Fax: 0 (232) 878 91 02 - 878 97 23

fabrika adresine gönderiyorsun
    göndermeden önce arasan iyi olur ama :)

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Ben yukarıda yazan adrese göndermek istedim kargo firmasındaki yetkili kişi hatsanın bu adresten ödemeli kargo kabul etmediğini, eder ödemeli gönderirsem hatsanın kargoyu kabul etmeyeceği ve kargonun geri geleceğini dahası toplam kargo bedeli olan gidiş geliş 50 küsür lirayı da benim ödeyeceğimi söyledi. Bilginize.

• Bne önce aradığımda tüfek yeni henüz 1 haftalık falan dedim , o zaman kargoyu biz ödeyelim dediler. ücretli kargo kabul etmiyoruz dediler. dönüş kargosunu ben ödemiştim ama. başka adrese gönderip ücretsiz kargodan faydalanabiliyor muyuz yani?

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• hatsan diablo 6.35 pallet nasıl acaba kullanan varmı jsb bulamıyoruz da

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • Ben yukarıda yazan adrese göndermek istedim kargo firmasındaki yetkili kişi hatsanın bu adresten ödemeli kargo kabul etmediğini, eder ödemeli gönderirsem hatsanın kargoyu kabul etmeyeceği ve kargonun geri geleceğini dahası toplam kargo bedeli olan gidiş geliş 50 küsür lirayı da benim ödeyeceğimi söyledi. Bilginize.

Dediğiniz olayı yaşadım tüfeği bana bakım yapmadan yağlayıp yollamışlardı tekrar gönderdim ödemeyi yapmadığım için kabul etmemişlerdi bu ara bi daha göndericem hem pompa hem tüfeği ücretsiz olan adresi verirseniz memnun olurum .

"Ali Bumaye"!!!

• hatsan diablo 6.35 pallet nasıl acaba kullanan varmı jsb bulamıyoruz da

hatsan jsb olarak kafkas avda mecvut. geçen hafta aldım ben. aynı pellet 25 gr

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Tetik ayarlarıyla oynayıp tetiği hassas hale getirmişseniz kurma kolu problemi başlıyor. Kurma kolu çekilince herşey normal işliyor, şarjör dönüyor, pelet namluya sürülmüş oluyor ancak kurma kolu çekici kuramamış oluyor. Yani kaskatı bir tetik ve kurulmamış, atış yapmayan bir tüfekle karşılaşıyorsunuz. Tetik yükünü ve yolunu biraz arttırın ve hassaslığını azaltın. Sorun çözülür. Ya da 5-6 şarjör atan yorulmuş, acımış elinizi daha da acıtarak sert çekin ve tam sonuna dayamaya, sonuna kadar çekmeye çalışın kurma kolunu. Ve asla birden bırakmayın. Yavaş yavaş salın elinizden. Sorun çözülür. Bu soruna servisin yapabileceği tek şey tetiği sertleştirmek olacak. Bir Ar-Ge hatası

Airarms S510 Extra Fac 5,5 mm.+ Hawke Sidewinder 30 8-32x56 20xHalf Mildot
    Gamo Hunter 440 5,5 mm. + Optima 3-9x44 E
    Hatsan Mod 125 4,5 mm. + Tasco 6-24x50 AOE
    Gamo PT 80 4,5 mm.
    Zoraki Ultra 4,5 mm. + Sightmark Reddot

• Dediğiniz olayı yaşadım tüfeği bana bakım yapmadan yağlayıp yollamışlardı tekrar gönderdim ödemeyi yapmadığım için kabul etmemişlerdi bu ara bi daha göndericem hem pompa hem tüfeği ücretsiz olan adresi verirseniz memnun olurum .

Özelden atabilirim adresi isterseniz.