Dürbün arkası kamera aparatı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba bu hobiye yaklaşık9 ay önce başladım ama tufegimi kullanmaya yeni başladım başlangıç aşaması striker 1000s var. Dürbün olarakta yine orta seviye optima 3-9×44 var Dürbün sifirlamami kendimce yaptım sanırım 15 merteye göre ama en son 50 metreye koyduğum yaklaşık 9x9 cm lik levhayı hiç ayar yapmadan vurabiliyorum. Konuyu acmamdaki asıl neden nişan alırken 9x de gözüm bi zaman sonra yoruluyor bundan dolayı durbunun arkasına takılan kamera bağlantı aparati takmaya karar verdim. Satış ilanlarında bir tane gördüm ama istediğim model değildi. Bu tarz aparatlari türkiyede satan bi dükkan varmı bildiginiz? Yazıda imla kurallarına pek uyamadim telefondan yazdığım için kusuruma bakmayın. Şimdiden herkese teşekkürler.

• hangi modelden istiyorusunuz? resim koyabilirmisiniz?

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"

• Avfoni de olan üründe ilandaki ürünle ayni. Bana basit gibi geldiler aşağıdaki model bana daha sağlam gibi geldi birde kapıda ödeme veya havale şeklindeki alışverişler bana sakıncalı geliyor. Gittigidiyor gibi sitelerde satan varsa komisyon farkını ben karsilarim airgunturk.com/attachment/28421/
    • Avfoni de olan üründe ilandaki ürünle ayni. Bana basit gibi geldiler aşağıdaki model bana daha sağlam gibi geldi birde kapıda ödeme veya havale şeklindeki alışverişler bana sakıncalı geliyor. Gittigidiyor gibi sitelerde satan varsa komisyon farkını ben karsilarim airgunturk.com/attachment/28421/

senin istediğin bu sanırım.. ben aynısını aldım. ama zaman olmadığı için kutusundan çıkaramadım.. :)
    http://tr.aliexpress.com/item/…n-Adapter/1973109834.html

• ürün bu evet ama aliexpresten hiç alışveriş yapmadım gümrükten geçme işlemleri nasıl oluyo bilmiyorum. Birde bekleme süresi çok uzun olduğu için ödeme otomatik onaylanirmi bilmediğim için turkiyede arıyorum ama yok sanırım. Birde ürünü elinize aldığınızda kalitesi olarak ne hissettiriyor yorumlarinizi alabilirmiyim.

• ürün bu evet ama aliexpresten hiç alışveriş yapmadım gümrükten geçme işlemleri nasıl oluyo bilmiyorum. Birde bekleme süresi çok uzun olduğu için ödeme otomatik onaylanirmi bilmediğim için turkiyede arıyorum ama yok sanırım. Birde ürünü elinize aldığınızda kalitesi olarak ne hissettiriyor yorumlarinizi alabilirmiyim.

sebene göre biraz dandik kalıyor ama işini fazlasıyla görür birde gümrükte takılmaz bu aparat sıkıntı olmaz yani 1 aya gelir

• Aliexpressten kargo dahil 13$ a aldım. Şu an kargoda.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• peki yaylı tüfekte saglıklı olacakmi bu ? tepmeden dolayi ayar bozma yada kameranin ayari kacma gibi seyler .. bunu yaylıda kullanan arkadaslar varmi ?

• Hedefe odaklandıktan sonra,sağlam destekli atarsan sorun olmaz.. yaylı veya pcp farketmez.

• bu aparati kendimiz yapmamız mümkün mü yapan varmı?

Buna bakabilirsin..
    Çok da zor değil yapmak ama yaylıda problemli olur bence..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• Kolay gibi gözüküyor ancak ceptelefonunun koruma kilifinin lens mekezi optik merkezden kaçık olabiliyor bir diğer mesele ise koruma kılıfını durbune monta ederken ℅1 bile kaçık olmaması gerekir bu işin en mantıklısi bence kızaklı sistem

• icindeki aksaanlarin birçoğu hareketlidir kullandığım mazeme aliminyumdur

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen yeditepeli ().

• buyrun yaklasik 1 yil once yaptigim calisma

Bence gayet güzel olmuş.
    Kullanımında sıkıntı mı var bunun??

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• Buna bakabilirsin..Çok da zor değil yapmak ama yaylıda problemli olur bence..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

gerçekten güzel ve basit hoşuma gitti en kisa zamanda bende yapicam:)

• yaylıda kullanilacak bu sekilde kompakt bir sey istiyorum bende ugrastim pimas borulardan ama beceremedim. yapan arkadaslar uygun görürse bi fiyat versede talep üzerine alsak aslinda cok güzel olur