Kral breaker S

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle selamlar, siparişini geçtim ve tüfeğim şuan memlekette insallah izinlerde kullanma sansım olacak merak ettiğim birkaç konu var mesela tüp dolu iken yapılan boş atış tüfeğe zarar verir mi, uzun süreler kullanamayacağim belki de tüpün dolu durması sakıncalı mıdır , yanında hawke 4 12 40 mildotlu dürbün de satın aldım tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım

Kral N-11 Gas Piston

• Selam hayirli sabahlar,havali dolu tuple bos atis yapmak tufeginize zarar getirmez 90-100 bar'in altina dusurmedikce, ayni zamanda icerisinde hava kalacaksa uzun bir sure en azindan bu seviye 80 ve 90 bar seviyesi olsun hemde tupumuz yorulmamis genc durur.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Borbayre ().

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullan

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Hayırlı olsun..
    Kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim..

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• Pcp de boş atış yapmanın zararlı olmadığını kral serviside dahil birçok kişi bana da söylemişti. Sistemi bildiğim kadarıyla Mantık olarakta birşey olmaması lazım. Ama benim puncherin valfi kırıldımı yerinden mi çıktı anlamadım ama bozulmuştu. Servise gönderdim değistiler. O günden sonra boşa atış yapmıyorum istemeden yaptığım zamanda içim cız ediyor.

• Herkese teşekkür ediyorum daha iyileri sizlere nasip olsun inşallah.
    Geçen kısa bi iznim vardı lakin deneyemedim geldikten sonra atış yapılmış sıkıntı yokmuş ben omuzladım dürbünüyle uğraştım herşey tamam dedim kurma kolunu çektim kurulmadı bi garip geldi pelleti sürdüm tetiğe bastım atış gerçekleşmedi,tekrar kurma kolunu çektim yine kurulma olmadı bu sefer takılı kaldı ileri gitmedi.Sonra sağolsun Yusuf abi ilgilendi konuştum fabrikadan bi ustamızla görüştürdü hemen yollayın dediler şimdi bakımda artık bi dahaki fırsatta tecrübelerimi aktarmaya çalışacağim muhtemelen evde boşa atıldığı için yaptı dikkat etmenizi tavsiye ederim Kazasız belasız atışlar..

Kral N-11 Gas Piston

• Herkese teşekkür ediyorum daha iyileri sizlere nasip olsun inşallah.
    Geçen kısa bi iznim vardı lakin deneyemedim geldikten sonra atış yapılmış sıkıntı yokmuş ben omuzladım dürbünüyle uğraştım herşey tamam dedim kurma kolunu çektim kurulmadı bi garip geldi pelleti sürdüm tetiğe bastım atış gerçekleşmedi,tekrar kurma kolunu çektim yine kurulma olmadı bu sefer takılı kaldı ileri gitmedi.Sonra sağolsun Yusuf abi ilgilendi konuştum fabrikadan bi ustamızla görüştürdü hemen yollayın dediler şimdi bakımda artık bi dahaki fırsatta tecrübelerimi aktarmaya çalışacağim muhtemelen evde boşa atıldığı için yaptı dikkat etmenizi tavsiye ederim Kazasız belasız atışlar..

Muhtemelen pellet sıkışmış. Sık sık bende de oluyor. Kurma kolunu biraz zorlayarak veya şarjörü çıkararak sıkışan pelleti çıkarabilirdiniz. Anlattığınız durumun valf ile alakası olduğunu sanmıyorum.

• Anladım abi de maalesef kurma kolu namluya bile geçmiyordu sarjörsüz halde iken sarjörün takıldığı boşluğa kadar gelip kalıyordu

Kral N-11 Gas Piston