Kral arms'ın otomatik yeni pcp'si

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Teoman Bey iş arkadaşımdır, kendisi ile beraber fuara gittik, KRAL kesinlikle kesinlikle kaliteyi yakalamış, fuar için midir bilmem ceviz kundakların işleme kalitesi, plastik olanların hammadde kalitesi kesinlikle çok çok iyi, otomatik pcp olayı zaten götürmüş durumda, fiyat zaten kıyas götürmez.

Artık isimlerini takip edemiyorum sanırım gladius :) yahu arkadaş o silahın kurma kolunu öne alacağım diye yaptığın mekanizmaya yazık..! plastik o kadar kalitesiz duruyorki anlatamam, kimse hatsan'ı eleştiriyorum diye kusura bakmasın, olmamış hatsan bu defa olmamış... bir kaç kral modeli şöyle; yine söylüyorum imkanı olan gidip fuarda görsün farkı yaşasın... airgunturk.com/attachment/29071/airgunturk.com/attachment/29073/airgunturk.com/attachment/29072/

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• Bu arada KRAL 3. nesil magazine (şarjör) geçmiş, hiç yoksa 150 defa kurdum tık yok, LW namlu için yine geldi gelecek deniliyor, hiç problem değil, hatsanı LW olmadan yıllarca kullandık, bu da gider... ayrıca hemen girişte HUĞLU kooperatifinde KRAL puncher'ın birebir aynısı var her şeyi ile, soru sorduğumda pcp'den zerre anlamayan yetkili tüm iyi niyeti ile anlatmaya çalıştı, arge çalışması imiş sadece 1 adet üretilmiş diye geçici bilgiler verdi, Kral'a durumu sordum Türkiye için puncher'a patent aldıklarını Huğlu'nun o tüfeği üretemeyeceklerini söylediler...

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• hatsan vurdu gol oldu herküles e benziyor tüfek 1000cc lik tüp var sanırım bide güç ayar vidası varsa tadından yenmez

• Helal olsun sanada hatsan bize böyle şeyler le gelin sıcak bi hafta oldu yarın öğlen inşallah ordayım.

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5
    kral puancher breaker 5.5

• hatsan vurdu gol oldu herküles e benziyor tüfek 1000cc lik tüp var sanırım bide güç ayar vidası varsa tadından yenmez

rekabetin gözünü seveyim.kralada hatsanada teskler.durmak yooook devam.

• Hatsan crossfire modelini gladius kasası üzerine yapsa daha hoş olurdu bence 500 cc bullpup yarı otomatik havalı tüfeğimiz olurdu yada madem kral condordan evanixden çalıntı yapabiliyor fx impact modelinin birebir kopyasını yapsalar yarı otomatik ve side lever olarak iki çeşitte ilgi görür

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Su calinti cumleleri ne kazandiriyor forum uyeleri,yani babamin firmasida degil bu firma ama uc bes hirsizlik,calinti vs gibi cumleler surekli olarak ifade ediliyor yani bildigimiz hirsizlik calintilik?hani cok mecazi de ondanmi yoksa baska birseymi var anlayalim.

• Hani artik okumaktan cekinir hale geldim sahsim adina,bu kadar kirli cumleler bu kadar emegin icerisinde forum bunyesin de pekte uyusur hale uygun degil,ifadelerinizi secerek kullaniniz,hani ukalalik gormeyin ama hicte yakismiyor.

• Tartismayada kapaliyim,hani her zaman bu hirsizlik,calintilik cumlelerinin forum bunyesinde uyariya yonelik islem yapilmadan sineye cekilmesi inanin bir butun olan emegin emekcileri bizler dahi eger bir butun isek bu laf hepimize yaftalaniyor cunku para verip alanda bizleriz hani cok milliyetciyseniz birde buradan bakin,alip oradan buradan yerlere vurup cakip durun,hani cok gurur yapmayin.

• Burada içinde emek geçecek tek cümle emek hırsızlığı! Kopyala yapıştır yapan bir firmaya methiyeler düzmek garip. Ben camia adına hayırlı bir gelişme görmüyorum. 4 5 farklı markadan 4 5 modelinden kolaj çalışması yapan bir firmayı bukadar şişirmek niye! Firmanın getirdiği herhangi bir yenilik görmüyorum. Enson Condor modelinide ÇALMIŞLAR! Bunun adı bu.

• Burada içinde emek geçecek tek cümle emek hırsızlığı! Kopyala yapıştır yapan bir firmaya methiyeler düzmek garip. Ben camia adına hayırlı bir gelişme görmüyorum. 4 5 farklı markadan 4 5 modelinden kolaj çalışması yapan bir firmayı bukadar şişirmek niye! Firmanın getirdiği herhangi bir yenilik görmüyorum. Enson Condor modelinide ÇALMIŞLAR! Bunun adı bu.

yaptığınız şeyin adı patavatsizlik diyecem de bukadar ısrarla hırsızlık demeniz belliki cekememezlik hatta dahada cumlem çok ama terbiyemi bozmak istemiyorum. beyefendi senin memleketinde değil dünyada normal görünen ters mühendislik diye adlandırılan ve amacı da ar-ge de zaman ve begendiremek endisesinden ötürü yapılan şeyi sen ne hakla ağır itibarsizlasdirici cümleler kullanirsin çok biliyorsan çek resimlerini al ölçülerini raporla git caldiklariniiddia eddigin adamlara mail yolla da git gavur ların malını alırken gümrük vergisi arti cart curt diye ödediğimız tonla paramizi alıp servis saglamayan adamlara yolla da adalet sağla

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5

• bazi konularda kıyaslama yapılırken hatsan firmasına haksızlık yapılmıyormu? hastanın tabiri caizse takoz gibi pcp tüfekler yaptığı doğrudur ama hatsan bu ülkede ilk pcp yi yapan firmadir bir ürünü sıfırdan üretmek ciddi arge çalışması isteyen zor bir iştir ama yapılan bir ürüne bakarak üretim yapmak çok kolaydır

• bazi konularda kıyaslama yapılırken hatsan firmasına haksızlık yapılmıyormu? hastanın tabiri caizse takoz gibi pcp tüfekler yaptığı doğrudur ama hatsan bu ülkede ilk pcp yi yapan firmadir bir ürünü sıfırdan üretmek ciddi arge çalışması isteyen zor bir iştir ama yapılan bir ürüne bakarak üretim yapmak çok kolaydır

allah aşkına aynı mekanizmasını kullanan kaç firma var vede yenilik diye yaptığı at 44 e 500 cc tüp ve bullpup dışında gozle görünür ne yapıda at44 un 13 modelini sundu o begenmediginiz kral sayesinde iç piyasa canlandigini goremediyseniz ben bişey demiyorum iyi ozaman almayın kralı kusturun adamları da 2020 de at44 night diye modeli ile oynayın. Farkettinizmi bilmiyorum perşembe günü kral otomatik ini yayinladikdan 1 gün sonra cuma günü yani bugün yayınladı bunun için bile kral a teşekkür etmek gerekir.

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5

• Elektriği baştan keşfetmenin anlamı yok. kalitesiyle kendini ispatlamış bir modeli baz alarak kendi tüfeğini üretirsin. Tabiki tamamen kopya olmaz. İllaki değişiklikleri olacaktır. Tüfeklerin şekli şemali çalışma mekanizması belli. Bunları ne kadar değiştirebilirsin. Yerli firmalar yeni model üretmediği Zaman tembel yeni model ürettiği zaman ya gereksiz yada kopya mamul üretmiş oluduğu söyleniyor. Helal olsun adamlara. Koyalaya kopyalaya kendilerine özgün tüfek üreteceklerine inanıyorum. Bu gün çin' in ekonomisini beğenmeyen ve takdir etmeyen yoktur. Dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi hiç süphesiz. Çinliler çok mu özgün mamul yapıyorlar. Hiç onları eleştiren yok. Serbest piyasa denen bir şey var. Kanunlar çerçevesinde herkez birbirinden ilham alabilir. Zaten teknoloji bir öncekinin üzerine yeni bir şey koyularak gelişen bir şey.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Kanunlara uyuyorsa etiktir. Örnek vermek istiyorum. Benzinli motorlarda silindir içine direkt enjeksiyonla yakıt püskürtme sistemini ilk geliştiren ve uygulayan firma mitsubishi' dir. Carisma model araçların arkasında yazar GDI' diye. Anlamı gasoline direct injection. Bu sistemi şuan volkswagen başta olmak üzere bmw ve diğer bir çok firma kullanıyor. Ama mitsubishi yetkilileri çıkıpta demiyor bizim fikrimizi çaldınız diye. Zaten de diyemez. Adam alır sistemi, biraz değiştirir koyar arabasına. Bunun adı rekabet bunun adı serbest piyasa.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Forumda bazı firmalarla organik bağı olan vatandaşlar var işin rengi belli oldu. Elin gavurunun yok satan modelini çalıp yerli malı yurdun malı diye gazlamak ta iyi fikirmiş. Ozaman yerli malı pellet yerli malı optik yerli malı scuba yerli malı pompa hatta yerli malı kompresör kullanın. Yerli malı nidalarıyla kandırmayın ne kendinizi ne insanları... Ayrıca isteyen terbiyesinide bozabilir yeterki laf salatası yapmasın. bir banlık ömrü olur...

• Bu nasıl bir tutkudur 12 yıldır bazı şeylerin üstüne bişeyler katmayan halazir gereksiz hava sarfiyatını bile gideremeyen firmayı 1 senede üstüne kata kata giden firmaya nasıl kiyasluyorsunuz anlamıyorum zaman verin hele bakın neler yapıyorlar.

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5

• Benim kimse ile bağım yok halazir bt65 sahibiyim oncesindede at44 kullandım 4 hafta öncede kral puncher bullpup aldım bunları kullanmış biri olarak diyorumki kral yapmış kardeşim diyorum anliyan anliyor ama bilmeyen laf salatası yapıyor Nasrettin hoca misali bana doktor değil damdan düşeni getirin misali bilmeyen konusmasin hatsanın 2 tüfeği sayesinde servisdekilerin isimlerini ezberledim Sekreterin ismini dahili bağlanır baglanmaz söylerdim siz hala hatsan diyin bırakın rekabet olsun.

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5