bu da benim zorakimin grupmani

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yillardir forumdayim ilk kez bir grupman yayinlayayim dedim. mesafe yaklasik 10 mt daha atisa devam edecektim ama hep ayni yerden olacagi icin yerleri belli olmayacakti :)

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Dürbün ayakları baya ilginç takılmış benim aklıma gelmemişti öyle takmak bide oyle deniyeyim.

• Yalniz arka ayak icin oluk olmadigindan havada kaliyor durbun yamuk duruyo ve ayagin tirnaklari raylara oturmuyo. Bu yuzden ya bitane daha oluk acmak gerekiyo ve ya benim yaptigim gibi arka ayagin civata ve somununu sökup ince bir civata-somun taktim. Boylece durbun oturmus oldu.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Benim tüfanca cirkin gorunuyo ama cok oturakli oldugundan isabeti cok guzeldir. Nisan alirken yuz ayni yere oturmuyor sa burnun sag uc kismi tufancanin arka sol kenarina hafifce deymiyorsa yani kisaca herseferinde durbune ayni eksenden bakmazsaniz cok fazla sapma oluyor. Destekli sifirlarsiniz desteksiz saga ceker desteksiz sifirlarsiniz destekli sola ceker hep nedeni baska yeerde ararsiniz. O yuzden once guzel bir kundak sonra durbun.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• zoraki havalı tabancanın isabeti güzel olduğunu biliyorum. kullanım açısındanda ortopedik.
    ama hiçbirşeye benzemiyor arkadaşlar :(
    2 yıl öncesine kadar 275'e falan vardı ama şuanda 475 - 500 tl. :(
    estetik yok. ne havalı tüfeğe benziyor ne tabancaya :(
    bir iki aparat daha alsan gelecek 600-700 liraya :( buda 1 aylık asgari ücretin yarısı demek.
    600-700 lira verdiğin şeye üstten 3-4 sefer pompa yap ve hedefe kilitlen :( 250 liralık tek kırma av tüfekleri dururken :(

fiyat performans ürünü değil. görüntüsü iyi değil...

konuyu açan arkadaş, konunu kirlettim ama seninle alakası yok...
    açtığın konu ve atışların için tebrik ederim. iyi günler...

• Vay masallah! Bu Zoraki'leri merak etmemek mumkun degil..

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!