Evanix Rex 6.35

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli Hobidaşlar,

Malum Turkiye'de yeni kullanıma sunulan Evanix Rex hakkında görüş omeri ve yorumları çok merak ediyorum. Özellikle tecrübe eden var ise beni, bizi aydınlatırsa sevinirim...

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Videolardan gordugum kadarı ile tek atımlık bu yüzden kullanışsız buluyorum.. Ayrıca nerede satışa sunuldu ?

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL

• İsim vermek yanlış olabilir belki bilemedim ama 6.35 fiyatı 2.500 TL 970 fps. Tek atımlık olması göreceli tabii. :) Hafif ve arkada bulunan tüp çıkabiliyor, bu da taşıma kolaylığı sağlayacaktır.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Hocam yabancı forumlarda tek atımlı tüfekler içinde oldukça sevildi ve bazı yerlerde tek atımlı tüfeklerin kralı bile diyen var ama ülkemizde alıp kullanan oldumu bilmiyorum bende diğer modellerini takip ediyordum forumdan bi arkadaş almıştı inceleme vs yapacaktı ama olmadı vakit bulamadı galiba bende almadım o yüzden

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Kesinlikle diğerlerini ben de takip ediyorum. Fakat bu modelin ergonomi ve atış kabiliyeti açısından çok dikkatimi çekti. Ben de sizin gibi diğerinin yorumlarını bekliyorum. Ancak bu da, sanırım, az buz değil... :)

Ah bi bilen olsa...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Ürünü türkiyede satan tek firma olduğu için firma adı paylaşılmasında sakınca olucağını zannetmiyorum

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Arkadaşlar ben de rex e nerak sardım alan bir arkadaş varmıs o arkadas yorum yapsa
    merak ettiğim nokta videolarda bahsedildiği gibi mi birde ulkemize 7,5j a indirgenip mi geliyor bunlar
    hedefi tutturma konusunda ve güç konusun da condor gibi sanırım condor da artık satılmadığına göre bir seçim olabilir mi??
    cevaplarınız benim için onemli pcp sever arkadaşlarım teşekkurler şimdiden alma almamama konusunda suan gidip geliyorum:/

• Walla uzun zamandır bekliyorum ama hic cevap yazan olmadı. Sanırım hic alan olmamış. Ben de yorum alabilsem almak istiyorum açıkçası, hâlâ niyetim var.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Satan firmayla görüştüm gücü açılıp gönderiliyor fabrika vs gibi birşey soyledi ama kafam karıstı ozman ülke girişinde acıp deniyorlar mı bu malzemeleri anlamadım veya yurtdısından dırek turkıyeye olan mallar 7,5 j a ayarlanıp mı gönderiliyor ki eğer oyle ise içindeki bırtakım techizatla oynamaları gerekir ozman buraya gelince o malzemeleri de değiştirmek gerekir sanırım bilen arkadaşlar bu konu ne dusunur ??

• Bu ürünler Türkiye'ye 7,5 J olarak geliyor,transfer port önüne konan vida çıkarılınca(işlem çok basit)gerçek gücüne ulaşıyor.

Saygılar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Hobidaşlar merhaba ben bu evanix rex e fena taktım kafayı hatta elim hemen al butonuna gidip gidip geliyor fakat pyramid sitesinde okuduğum kadarıyla hava tüp hacmi 200cc olduğundan ve regülatör de olmadığından ilk atıstan sonra özelleikle buyuk pelletlerde.357 cal gibi cok güç kaybı olduğunu yazmıslar, bende şayet alet güçlü diye .25 cal alsammı dıyordum ama alıp 2350tl para verip de hevesimin kursağımda kalması beni üzer diye de cesaret de edemedim ne NE YAPMALI DOSTLAR..?Sniper tactical içinde accurcy kotu yazmıslar odaha da kotu yorumları var sesliymıs vs.

• Hobidaşlar merhaba ben bu evanix rex e fena taktım kafayı hatta elim hemen al butonuna gidip gidip geliyor fakat pyramid sitesinde okuduğum kadarıyla hava tüp hacmi 200cc olduğundan ve regülatör de olmadığından ilk atıstan sonra özelleikle buyuk pelletlerde.357 cal gibi cok güç kaybı olduğunu yazmıslar, bende şayet alet güçlü diye .25 cal alsammı dıyordum ama alıp 2350tl para verip de hevesimin kursağımda kalması beni üzer diye de cesaret de edemedim ne NE YAPMALI DOSTLAR..?Sniper tactical içinde accurcy kotu yazmıslar odaha da kotu yorumları var sesliymıs vs.

Eğer bu tür pcpler hoşunuza gidiyorsa,condorun kopyası kral puncher one modeli mevcut.Fiyatı aksu av sitesinde galiba 2 gün önce girildi ama stokta yok.2100 TL fiyatı var 425 cc,200 bar ve söylenilene göre güzel bir tetik.
    Bence bu modeli de gözden geçirin

• Condor geldi gözümün önüne birden resmen uzaktan akrabası olmus aksu av da stokta yok gösteriyor merak da ettim youtube de bir video var sadece

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Aksu avda ne zamandır fiyat bilgisi yoktu.2 gün önce yazılmış olmalı.Belki iyiye işarettir ,pazartesi satışta olabilir :D

Ama videoda atış yaparken bolt kolunun titremesi hoşuma gitmedi.Condorlarda da var mı acaba bu iş

• Bu titreşim condor da da var. Çünkü kurulan çekiç bu valf ve namlu arasında köprü görevi yapan parçaya çarpıyor. Bunun herhangi bir sakıncası yok. Diğer taraftan eğer gerçekten condor u ölçü itibarı ile birebir taklit ettilerse AliExpress de satılan regulatör, çekiç, yay, valf vb. birçok parça ile modifiye edebilirsiniz. Gayet eğlenceli bir alet oluyor bu şekil de.