mod 85 sniper vortex tetik sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar herkese
    4 gun once aldigim tufegimde 2 gundur garip seylerle karsilasiyorum.tufegi kurup atis pozisyonuna getiriyorum emniyeti acip tetik dusurecegim sirada cit diye bir ses geliyor ancak atis yapamiyorum tekrar namluyu kiriyorum assagi kadar rahat ve yavasca iniyor namlu tam sonuna kadar indiginde birden yukari firlayip kapaniyor tutmazsam.sonra tekrar yeni kurmuş gibi kuruyorum bazen atis yapiyor ama cogu zaman çit diye bir ses duyuyorum atiş yapamiyorum acaba nedenini biler arkadaşlarim varsa yardimci olabilirlermi ??? :/

• Benim yaylı mod 85 sniper da aynı sıkıntıyı çıkartmıştı. Bütün tetik aksamını söktüm, temizleyip taktım, düzeldi.Elinizden geliyorsa tüfek kurulu değilken tetik aksamını söküp takmanızı tavsiye ederim. Umarım sorunu çözersiniz. Saygılar

;tufey# One Shot, One Kill

• 4 günlük tüfeği sökmek doğru olurmu bilmiyorum neden nasil yapti böyle onuda anlamiş degilim.yorumun icin tesekkurler

• rica ederim. Sökmeye olumsuz bakıyorsanız hatsan servisinden destek isteyebilirsiniz. Büyük ihtimalle tüfeği gönderin, bakalım diyecekler. Tüfeğin gidip gelmesi birkaç hafta sürer. Garantide sorun çıkar diye sökmeyi istemiyorsanız tüfeğe ciddi bir zarar vermedikten sonra hatsan servisi sorun çıkarmaz. Sadece quattro sistemini oluşturan bir iki pim ve tırnak var, onları söküp temizleyip takabilirsiniz.

;tufey# One Shot, One Kill

• Geçmiş olsun. Aynı sorun arkadaşın mod 87 qe sinde olmuştu. Yabancı forumlardan yardım alarak tetik kısmını arkadaş çıkardı. Ama yanlışlıkla tetikteki pimleri çıkarınca tetik dağılmış ve toplayamamıştı. Hatsana tüfeği gönderdik, 3-4 haftada geri geldi, tetik kısmını yenisiyle değiştirmişler, yalama olmuş bir vidayı değiştirmişler, bakım yapıp ekstra ücret istemeden gönderdiler. Henüz deneme şansımız olmadı ama düzelmiştir diye düşünüyoruz. Tecrübeniz yoksa size tavsiyem hatsana gönderin, hazır kış gelmişken gitsin gelsin tüfek.

• Tecrübeniz yoksa hiç uğraşmadan servise gönderin.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• aradim simdi servisi sagolsunlar kargo ucretini biz öderiz gönderin yapalim geri gönderelim dediler gercekten hatsan bu iste 1 numara yorumlariniz icin tesekkur ederim...

• aradim simdi servisi sagolsunlar kargo ucretini biz öderiz gönderin yapalim geri gönderelim dediler gercekten hatsan bu iste 1 numara yorumlariniz icin tesekkur ederim...

Evet ama hatsan ağırlık konusundada bir numara dünyada.. 5.5 kilo havalı tüfekmi olur yahu..hala kollarım ağrıyor bugün hatsan defteri kapandı benim için.

• agirlik sorun degil stabil atis isabet ve guc benim icin onemli olan agir olmasi daha iyi otomatik kullandigim icin pek sarsmiyor beni

• merhaba arkadaslar tufegi 21 aralikda göndermisdim ocagin 4 dünde yani dün geldi henüz 200 pellet atmadim yine ayni sorunla karşilaştim ne yapmayilim sizce ??? :/

• tüfekle birlikte yapılan işlemlere ait bir form gibi birşey gönderdiler mi? Arkadaşa göndermişlerdi, size de gönderdilerse yapılan işlemleri yazabilirmisiniz

• Arkadaşımızın bakım formunda da aynıları varmış hocam ama bizim de tüfeği deneme fırsatımız olmadı henüz. Şu aşamada hatsan ile görüşmeniz lazım.
    Bir kez onarım hakkınızı kullandığınız için "Tüketicinin korunması hakkında kanunu"nun 'Garanti süresi' başlıklı 56(3) maddesinde; "Tüketici bu Kanunun 11 inci maddesinde belirtilen seçimlik haklarından onarım hakkını kullanmışsa, malın garanti süresi içinde tekrar arızalanması veya tamiri için gereken azami sürenin aşılması veya tamirinin mümkün bulunmadığının anlaşılması hâllerinde 11 inci maddede yer alan diğer seçimlik haklarını kullanabilir. Satıcı tüketicinin talebini reddedemez. Bu talebin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur." hükmü doğrultusunda,

1- Tekrar ücretsiz onarım
    2- Para iadesi
    3- Ücretsiz aynı mal ile değişim
    4- Ayıp oranında indirim

Seçimlerini ilgili kanuna göre kullanabilirsiniz. Hatsan tabi ki onarım istemenizi tercih eder :)

• aydinlattigin icin tesekkur ederim yarin tekrar gonderip degisim talebinde bulunacagim

• Bende 2 Mart'ta aldığım tüfeği ilk Pazar'ımda denedim daha 1 paket mermi bitmedi bile yaklaşık 150 atış anca yaptım ve kırıyorum tetiğe basıyorum tık yok sıfır tüfekte bu sorun nasıl olur garantiye göndericem yarın. Mod 125 almadığım için pişmanda oldum aslında, şimdi gönderip üzerini tamamlayıp mod 125 istesem gönderirler mi acaba arasam fabrikayı şuan tefeğimin tetik basmıyor

Edgun Matador 6.35

Vortex venom 5-25x56 ffp mrad

Huben K1 5.5

Vector Optics Veyron 6-24x44 ffp mrad

• Geçmiş olsun. Mod 85 güzeldir aslında. Sizin şanssızlığınız olmuş sanırım. Ben çok severek kullanmıştım. Şşmdi Adana'da bir arkadaşta umarım severek kullanıyordur. Mod 125 veya diğer magnumlar da da keyif alacağınızı düşünüyorum. Ama eğer magnuma geçerseniz pellet seçimine çok dikkat edin derim. Mod 125 ile 18 grain tavsiye ediliyor. Ben de torpedo sniperda 16 18 ve 22 grain kullandım. İzne geldiğimden beri atışa çıkamadım halen ama içim gidiyor ne diyeyim. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• sinan bey aldığım siteyle görüştüm garantiye yollamadan bana yollayın dedi mod 125 le değişimi yapıcak gerçekten beklemediğim bir gelişme bugun gönderiyorum tüfeği aldığım yere mod 125 gelince fikirlerimi yazarım

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• Öncelikle geçmiş olsun. Değişim yapmalarına sevindim sizin adınıza. Demek halen müşteri memnuniyetini ön planda tutan yerler varmış :) . Arkadaşımda 125 yaylu sniper 6,35 var. İnanın güç konusunda inanılmaz bir tüfek. Fakat, dikkat edin atışlardan sonra güçten dolayı her yeri gevşiyo tüfeğin. Vortex olanı bilmiyorum. Ama yaylıdan daha iyi olacağını düşünüyorum.

Benjamin Titan Nitro 5,5mm/Hawke Vantage 3-9x40 AO Mildot

• kargo şirketi ile sorunu çözer çözmez mod 125 e kavuşucam inşallah @wolf70 kocam

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5