BT65 su koydu:)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Daha tam hevesimizi alamadan tüfek arıza çıkarttı malesef.2 hafta önce tüpü 200 barda doldurup bırakmıştım, dün atışa çıktık, baktım hava sıfıra inmiş.Scubayı bağladım namlunun ucundan hava kaçırıyor, valf takılımı kaldı acaba arkadaşlar ne yapmalıyım.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• Bir iki boş atış yapın sonra kurma kolunu ger çekip doldurun. Pislik gelmiş SE bir umut düzelir.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Üstadım cevap için teşekkür ederim, boşta 10 a yakın kolu çekip tetik düşürdüm belki oturmayan bir yay v.s vardır diye yine hava kaçmaya devam ediyor.Tüpü söküp müdahalemi etmeliyim bir kaç video izledim çok zor görünmüyor.Yada hiç uğraşmadan hatsanamı göndereyim tüfeğin garantisi de bitik.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• ben hatsan a gönderirdim tüp işinden tırsarım

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Fabrika ile de bi görüşeyim bakalım ne diyecekler, belki kendim götürürüm fabrikaya, nede olsa yakın mesafede.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• Tüfeğin tüpündeki teflon conta ve valf ikilisi hava kaçırıyor gibi. Ancak önceden kaçırmıyor şimdi kaçırıyorsa bu işte bir terslik var demektir. Bu sorun yeni olduysa büyük ihtimalle valf teflan arasına pislik geldi. Yada teflonun yüzeyi bozuldu, valf tam oturmuyor.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• dikkat et kronik bir arızadır, ben çok uğraşmıştım zamanın da, sürekli aynı yerden aynı sorunu yapıyor, valfin değişmesi gerekiyor, o valfte bir sıkıntı var, çok uğraştım onunla ilgili, bu yüzden forumda zamanında açtığım konular var, onu yapacaklar tekrar atışa gideceksin ve yine kaçıracak arkadaşım. Tecrübe ile sabittir. Geçmiş olsun.

• Gece yatmadan son bir deneme yaptim.Zetax ustanin dediğine yakin, kurma kolunu cekip kurmadan birkaç kez valfe sertçe vurdurdum.Tüpü taktim 150bar a kadar doldurdum sabah baktim 7 bar kadar düşmüş, hava en azindan komle gitmemiş.Tüfeği hatsana goturmekte kesin care değil anlasilan, yine burdan ariza cikartacaksa.Kalici bir çözüm yolu varmi bu işin.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• getirin fabrıkaya madem yakınsa degıstırırler zaten aklınızda soru ısaretı kalmasın kesınlıkle madur etmezler sızı

• dostum ben aynı mevzudan çektim, uğraşma yani, bir üretim serisi var o serilerde aynı sıkıntı var, ben bir tane tüpü değiştirdim hatsandan, her hafta sonu atışa gittiğimde tüp bozulup geliyordu valf kısmından hatsana gönderiyorum yapılıyor sonra yine aynısı oluyor, en son çare isyan ettim, gönderdim tüpü değiştirdiler maşallah ondan sonra hiç problem kalmadı, bunun yüzüne bir tane de yedek tüp aldım, onda da aynı sorun çıktı aldığım yerden onu da değiştirttim onda da problem kalmadı, bir seri var o seride o tüplerin valflerinde kronik arıza var, nasip meselesi size denk gelmiş, çare olarak fabrikaya anlatacaksın durumu böyle böyle diye değişim talep edeceksin, hatsana gönder yapsınlar gelince yine aynısı olacak. benim bu konuda forumda yazılarım mevcuttu onları incele istersen. ben neredeyse tüfeği yakıp videoya çekip buraya koyacak haddeye gelmiştim.

• Garantisi bitmiş silahın hatsan tüpünü değiştirirmi ki?Değiştirirse parasını peşin peşin alırmı, yada ücretsiz olarak sorunu üretim hatası olduğu için kabullenirmi.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• soyle soylım benım ılk cıkan 2. el at44 umun tupu 3 kere arıza yaptı ucretsız tamır ettıler kurma kolu kırıldı ucretsız komple degıstırdıler tufegın rahat bı 5 6 senesı var ole soylım garantı falan kalmadı tufekde ama saolsunlar her seferınde fazlasıyla tamır edıp gerı gonderıyolar sadece kargo parası verıyoruz

• benim de kralımda buna benzer bir sorun var,100 bar 2 haftada 50 bara falan düşüyor ,pompa ile 100 bara tekrar tamamlıyorum ,inince malüm pompa ile tekrar basılamıyormuş,acaba tamire mi göndersem veya söküp kontrol ve temizlik mi yapsam.

• Ben İzmirde oturuyorum Hatsanda yakın sayılır. Hatsan artık müşterilerine hizmette elinden geleni yapmaya çalışıyor. Benimde zamanında Mod 95 yaylı tüfeğim vardı garantisi bitmesine rağmen yayını contasını vidalarını yenilemişlerdi bakımdan sonra sıfır gibi teslim aldım 1 lirada para almadılar sağolsunlar.

• 150 bar dolumdan sonra birkaç kez boş atış yaptım, 125 barda tüfek, 1 gün geçti hava düşmedi daha pislik gelip atılmış olabilir belkide, biraz bekleyip görelim bakalım.Sorun devam ederse bende fabrikaya götürürüm bu yorumlardan sonra.Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5