BT65 SB ELITE LONG LW 65cm Namlu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben anlamıyorum hatsanın en çok tutulan silahı BT65 adamlar 65mm uzun namlulu modelini çıkartıyorlar hatsanstore'dan başka hiçbir yerde yok hiçbir açıklama yok hatsanın kendi 2017 kataloğunda bile yok... fuarda hatsan ile konuşurken bilginler av bayiisinden biride ordaydı oda ben yıllardır BT65 satıyorum 65cm lik namlulu modeli yok diye bi yemin içmediği kaldı.. nekadar anormal saçma sapan bi durum... hatsanstore benim bildiğim bozkurt avın sitesi ama kendi sitelerindede göremedim bursada yokmu kimse gidip bi baksada rahatlasak gerçi depolarından çıkartıp foto çekmişler ama.... çözemedim

Merhabalar,
    Az önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadanönce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedimcidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıyadanıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğinisöylediler.Sitelerinde yoğunluktandolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceğibilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarındadigital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimdebulunan tüm havalı ve av tüfeklerinibugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenlealışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.

Nature

• Ben anlamıyorum hatsanın en çok tutulan silahı BT65 adamlar 65mm uzun namlulu modelini çıkartıyorlar hatsanstore'dan başka hiçbir yerde yok hiçbir açıklama yok hatsanın kendi 2017 kataloğunda bile yok... fuarda hatsan ile konuşurken bilginler av bayiisinden biride ordaydı oda ben yıllardır BT65 satıyorum 65cm lik namlulu modeli yok diye bi yemin içmediği kaldı.. nekadar anormal saçma sapan bi durum... hatsanstore benim bildiğim bozkurt avın sitesi ama kendi sitelerindede göremedim bursada yokmu kimse gidip bi baksada rahatlasak gerçi depolarından çıkartıp foto çekmişler ama.... çözemedim

Merhabalar,
    Az önce pellet almak için bozkurtav a uğradım dışarı çıkmadanönce forumda gezinirken konu gözüme çarptı gidince tüfeğe bir bakayım dedimcidden dedikleri gibi doğru namlu 65 cm ve LW olarak satılıyor.Satıcıyadanıştığımda bu modelin özellikle 6,35 olarak üretildiğinisöylediler.Sitelerinde yoğunluktandolayı ürünü henüz eklenmediğini en kısa sürede bu eksikliğin giderileceğibilgisini aldım.Bu tüfekten başka var mı diye sorduğumda ise depolarındadigital green ve desert green olarak stokta mevcut olduğunu söylediler.Elimdebulunan tüm havalı ve av tüfeklerinibugüne kadar buradan aldım ve ciddi anlamda çok yardımcı oluyorlar güvenlealışveriş yapabilirsiniz bilginize.Fotoğraflarda standart namlu ile kıyasladım inceleyebilirsiniz.
    airgunturk.com/attachment/36655/airgunturk.com/attachment/36656/airgunturk.com/attachment/36658/airgunturk.com/attachment/36659/airgunturk.com/attachment/36660/

Nature

• telefon kafayı yedi aynı mesajı 5 kere göndermişim fotoğraflar da eklenmedi sanırım fazla mesajları silemedim

Nature

• Pazara böyle bir yenilik sürülmüşken ve daha üç gün önce biten Prohunt gibi bir fırsat da lansman yapma imkanının kullanılmamış olması insanın aklına bir sürü soru getiriyor.

The world is mine...

• Pazara böyle bir yenilik sürülmüşken ve daha üç gün önce biten Prohunt gibi bir fırsatta da lansman yapma imkanının kullanılmamış olması insanın aklına bir sürü soru getiriyor.

The world is mine...

• Pazara böyle bir yenilik sürülmüşken ve daha üç gün önce biten Prohunt gibi bir fırsatta da lansman yapma imkanının kullanılmamış olması insanın aklına bir sürü soru getiriyor.

bende aynısını düşünüyorum nasıl olurda fuarda olmaz... şuan okadar kararsızımki kralın full ceketli namlularını çok güzel 28mm namlu genişliği var jumbo ve bigmax'de pitbull ise 26mm bunlara moderatörü takınca namlu ile aynı kalınlıkta mükemmel gözüküyorlar... bi arkadaşın elindeyken foto çekmiştim
    airgunturk.com/attachment/36669/

• Evet Bt 65 de böyle bir model yeileme yapiliyor ellerinde ve saticada mevcut ama fuarda tanitmiyorsun eksik veya yanlış bir politika.
    Herzaman diyorum. Hatsanin ticari kabiliyeti çok sınırlı

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bt65' in namlusunu uzatıp nova compact tarzında 500cc tüplü modelini yapsalar çok iyi olur. Ben bu seçeneği düşünebiliyorken hatsan yetkilileri neden düşünemiyor gerçekten enteresan.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• 1000cc hercules var belki ondan bt ile hacim çalışmasına girmiyorlardir.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Görüşünüze katılıyorum ancak namlu uzatılarak güç arttırımı hedefleniyorsa ve hercules güç tüfeği olarak üretildiyse neden hercules' in namlusunu uzun yapmadılar. Kişisel düşüncem, hatsan bir şeyler yapmaya çalışıyor ama ne yaptığını yada ne yapacağını kendi de bilmiyor. Piyasanın en burnunun dikine giden firması ne yazık ki hatsan. Kullanıcıların fikirlerine önem verseler onlarda kazanacak hobiye gönül verenlerde. Ancak dediğim dedik çaldığım düdük modunda gidiyorlar.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Görüşünüze katılıyorum ancak namlu uzatılarak güç arttırımı hedefleniyorsa ve hercules güç tüfeği olarak üretildiyse neden hercules' in namlusunu uzun yapmadılar. Kişisel düşüncem, hatsan bir şeyler yapmaya çalışıyor ama ne yaptığını yada ne yapacağını kendi de bilmiyor. Piyasanın en burnunun dikine giden firması ne yazık ki hatsan. Kullanıcıların fikirlerine önem verseler onlarda kazanacak hobiye gönül verenlerde. Ancak dediğim dedik çaldığım düdük modunda gidiyorlar.

Muhtemelen bu namlu zaten hercules için düşünüldü. Stoktaki herculesler tukendiginde 65cm namlulu modelleri görmemiz muhtemeldir. Öte yandan namlu performansını görmek ve kullanıcı yorumlarını almak için yeni namluyu piyasaya vermiş olabilirler. Bu ürünün dış pazar için üretilmiş fakat yanlışlıkla iç piyasaya verilmiş ihtimali bile aklıma gelmedi değil. Izleyip göreceğiz

The world is mine...

• İki ay kadar önce Bahtiyar bey resimleri ni paylaşmıştı face de. Kamuflaj desenli idi. 65 cm lw namlulu BT 65 diye

• İki ay kadar önce Bahtiyar bey resimleri ni paylaşmıştı face de. Kamuflaj desenli idi. 65 cm lw namlulu BT 65 diye

• Dün akşam Lw'nin sayfasını baya inceledim. standart uretimde 65cm havalı tüfek namlusu yok. Bt'nin asinda böyle bir namluya ihtiyacı da olduğunu düşünmüyorum. Bt için asıl devrim tüp basıncının artırılması olurdu. Kricketteki gibi 300 bar tüp 255 cc hacımde bile iyi bir regülatörle şahane işler yapardı.

The world is mine...

• Dün akşam Lw'nin sayfasını baya inceledim. standart uretimde 65cm havalı tüfek namlusu yok. Bt'nin asinda böyle bir namluya ihtiyacı da olduğunu düşünmüyorum. Bt için asıl devrim tüp basıncının artırılması olurdu. Kricketteki gibi 300 bar tüp 255 cc hacımde bile iyi bir regülatörle şahane işler yapardı.

The world is mine...

• Selam arkadaşlar. Yeni bir BT65 sahibi olarak konu dikkatimi çekti ve tüfeğimi inceledim.

BT65 Elite QE LW SB 6.35 model tüfeğim. Namlu uzunluğu görüldüğü üzere 75,5 cm. Susturucuları söküp direk ölçtüğümde ise 10,5 cmlik bir fark oluyor. Öyle sanıyorum ki Elite QE LW 6.35 BT'lerin çoğunluğu böyle. Çünkü ben alırken böyle birşeyden haberim yoktu ve talepte etmemiştim.