Mod 85 vortex mi Mod 85 sniper vortex mi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben 2.el mod 85 sniper yaylı aldım, çok memnunum

hatsan Mod 85 sniper
    Makarov bsm 20 sporting
    Makarov bsm 12 sporting

• Vortex olmayan 87qe yok...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• mıd 87 qe ler hep vortexli bildiğim kadarıyla

Bu arada Polonya'da olan hobidaş var mı forumda? Ego clup ta takılıyorum

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Tabancadan sonra bir de tufek arayisina girdim. 500 lira civari bir butcem var bu konu tam ustune denk geldi. Cogunlugun tavsiyesi 87 vortex qe, peki bu tufekte zamanla durbune zarar verme olayi oluyor mu? Bir de hatsanin alttan kurmali modellerinden biriyle karsilastirabilir mi tecrübeli arkadaslar.. Torpedo 155 ile mesela.. Saygilar

• Torpedo 155 guclu yaylı magnum sınıfı ancak Vortex ı uretılmedı...Torpedo 155 alttan kurmalı sabıt namlulu uzun vadede namlu ıstıkrarı olur ancak kur kapat pellet yukle uzun ve meşakkatlı iş cok kışıyı sıkabılır,,birde etrafımda 2 kışının torpedosu servıse gıttı kur kapat mandala bas vs cok calışan parca teşkılat sıkıntı cıkarabılıyor....Buna keza 87 qe kurulumu kolay ve vortex avantajı olan orta ıdeal guc bır tufek...Yok daha guclusu olsun dersenız kullandıgım vortex 135 qe tavsıye ederım kurması pratiktir ancak daha agırdır ve orta seviye gücün altındakılerı kurarken zorlar

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• mod 87 qe orta ıdeal gucu ve vortex olması sebebı ıle dürbune en az zarar verebılecek bır kırmalı tufektır,,Ancak yınede durbun ıcın dampa ayak alma imkanı yoksa bır tek parca alınması zarurıdır,tek parca ayak durbune zarar gelmemesı ve tufek uzerınde saglam tutunması için 87 qe ye yeterlıdır

• mod 87 qe orta ıdeal gucu ve vortex olması sebebı ıle dürbune en az zarar verebılecek bır kırmalı tufektır,,Ancak yınede durbun ıcın dampa ayak alma imkanı yoksa bır tek parca alınması zarurıdır,tek parca ayak durbune zarar gelmemesı ve tufek uzerınde saglam tutunması için 87 qe ye yeterlıdır

Cevaniniz icon cok tesekkurler, peki sifir mod 87 vortex qe mi yoksa ayni paraya az kullanilmis gamo black fusion icg mi sizce?

• gamoya kotudur dıyemem ancak yedek parca servıs ıle sıkıntı yasayanlara şahıt oldum hatsan servıs avantajı gibi ciddi bir + ile önde....87 qe yenı nesıl bır hatsan,,mod 85 gıbı eskı tufeklerındekı negatiflerınden sıyrılmış bır tufek,,ben 87 qe dıyorum