Aliexpress dürbün önerisi 100-120 TL (Hatsan striker edge)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yazık olacak 2 nolu durbune,tecrubenın az oldugu ellerde ilk durbun mefda olur genelde,kesınlıkle 1 nolu durbun dıoyorum tekrar, artık secım sızın.

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Hocam bence de 1 numaralı dürbün işinizi görür. Doların bu kadar yüksek olduğu sırada bana da çok para geldi açıkçası. Ben 2 numaradakini kullandım/kullanıyorum ama geçmiş zamanda güzel fiyata gelmişti döviz bu kadar değildi çünkü.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Bende yılbaşını beklemeyi düşünüyorum :thumbup: Herkese yardımları için çok teşekkür ederim . Özellikle sinan beye gerek özelden olsun gerek konudan herşeyde çok yardımcı oldu :)