Sitemiz Yenilendi ( Sorularınız)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mno , keşke forumu daha dikkatli takip etseydiniz, Bazı konuların silindiğini bu yüzden puanlamada fark olacağı bilinmeyen veya tahmin edilemeyecek bir şey değil ,bazı üyelerimizin puan beğeni göz önüne alınarak rütbe verilebileceği teklifine karşı yaşadığım bu realiteyle adil bir gelişme olmayacağına vurgu yapmaktı , böyle bir durumda eski puanım3500 mü baz alınacak yoksa yeni puan 1900 mü benim gayem buna dikkat çekmekti , keşke bunu anlayabilseydiniz, mamafih yaşınız daha çok genç umarım daha faydalı yaşayacağınız uzun bir ömrünüz olur.

Sevgiyle kalın.

'.

]

• Official Post

mno , keşke forumu daha dikkatli takip etseydiniz, Bazı konuların silindiğini bu yüzden puanlamada fark olacağı bilinmeyen veya tahmin edilemeyecek bir şey değil ,bazı üyelerimizin puan beğeni göz önüne alınarak rütbe verilebileceği teklifine karşı yaşadığım bu realiteyle adil bir gelişme olmayacağına vurgu yapmaktı , böyle bir durumda eski puanım3500 mü baz alınacak yoksa yeni puan 1900 mü benim gayem buna dikkat çekmekti , keşke bunu anlayabilseydiniz, mamafih yaşınız daha çok genç umarım daha faydalı yaşayacağınız uzun bir ömrünüz olur.

Sevgiyle kalın.

Bunu biz değil Siz değerli Üyelerimizin Dışarda link paylaşılımdan kaynaklı ?

ve o link resimler silinmesinden dolayı konu çöp olmuş ve temizlenmiştir.

• Siz benim gençliğimin cahilliğimin kusuruma bakmayın lütfen. Tanımadığım bir insana yorum yazdığım için sizden çok özür dilerim. Biz bilemedik akıl başta değil yaştaymış. Forumda samimiyetin, bilginin ve tecrübenin değerli değil yaşın değerli olduğunu bilemedik kusurumuza bakmayın sayın manurhin

BUNUN NEDENI ISTE SILINEN O KONULAR....

Büyük harf kullanmana gerek yok küçük harf okuyabiliyorum,

Benim paylaşımlarım hep modifiye üzerine foruma yazık ,yoksa dörtyüz mesaja altıyüz beğeni karakaşım için verilmedi .

Silinen konular ile ilgili yazdığım yorum sizin düşüncenizle birebir örtüşmektedir. Keske bunu fark edebilseydiniz.

Merak ettiğimden soruyorum ; Site yenilenmeden önce Üçbin in üzerinde puan Dört yüzden fazla mesaj Altıyüz den fazla beğenim vardı hemen hemen yarı yarıya düşmüş onu merak ettim çok da önemli değil cevap vermeseniz de olur.

Büyük harf kullanmana gerek yok küçük harf okuyabiliyorum,

Benim paylaşımlarım hep modifiye üzerine foruma yazık ,yoksa dörtyüz mesaja altıyüz beğeni karakaşım için verilmedi .

size kendi sayfamdaki bilgilerle cevap vereyim

MNO

Mesaj 390 Resimler 88 Videolar 1 Beğeni 300Puan 4,108 Profil Tıklanma 1,401

Hemen altinada sizinkiler paylaşayım Sayın manurhin

Mesaj 293 Beğeni 398 Puan 1,919 Profil Tıklanma239

Şimdi kaba tabirle sidik mi yarıştırıcaz?

agt Havalı Hobiler agt

• Galeri bölümünü tıkladığımda aşağıdaki mesajla karşılaşıyorum:

Hata Mesajı

Bu yazılım test versiyonudur. Çalışma süresi sonu: 1 Nis 2018, 15:00. Bu yazılımı süre kısıtlaması olmadan kullanmak için lisans satına almalı, ya da yazılımı ve içeriğini hemen silmelisiniz.

• Ah şu 50 mesaj olmıyaydı iyidi 1 yıldır üyeyim tüfeğimi satıcam 1 haftadır mesaj sayımı yükseltmeye çalışıyorum :D

• Ah şu 50 mesaj olmıyaydı iyidi 1 yıldır üyeyim tüfeğimi satıcam 1 haftadır mesaj sayımı yükseltmeye çalışıyorum :D ben satilik bölümünde ya da almak istedikleriniz bölümünde bir konu paylaştım.

Dostum merhabalar. Ben satılık bölümünde ya da satın almak istedikleriniz bölümünde bir konu paylaşmıştım oradan ilanını yazabilirdin

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Selamlar, bir süredir siteye girmemiştim. Yenilik hayırlı uğurlu olsun, yapanların eline sağlık.

PC den giriyorum, Windows , Chrome. Sorun yok,

IPad de sorun yaşadım, kendi hesabıma giremiyorum. Sağ üst köşedeki ikonu tıklıyorum ama nafile. Elimdeki Ipad ilk çıkanlardan , acaba eski sürüm olduğu için midir?

• Sağ üst köşedeki ikon dediğiniz yer yuvarlak şekilli profilinize ulaşmanızı sağlayanyeri söylüyorsanız tıkladıgınızda "kullanıcı menüsü" açılmaktadır.

agt Havalı Hobiler agt