Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aramıza hoş geldin abi. Forumda çok bilgili değerli hobidaşlar var. Yardımcı olacaklardır. Anadolu yakası gruplarınada bak derim yüzyüze görüşmek sohbet ve muhabbetin tadı farklı.

Fırsat buldukça okuyorum. Tanışırız inşallah arkadaşlarla

• Herkese iyi forumlar. 47 yaşındayım istanbul anadolu yakasında yaşıyorum 27 yıldır ateşli silah kullanıcısıyım 5 tane farklı ruhsatlı tabancam var zaman zaman bunlarla hedefe atış yapıyorum eski usul tek göz atışı bırakıp çift göz atmaya başladım ama çok pratik gerekiyor malum maliyeti çok fazla, son 1 haftada bir stoeger xm1 pcp tüfek ve bir zoraki hp 01 light alarak havalı silahlarla tanışmış oldum pellet ve havalı işine çok yabancıyım, ateşli silahtan çok farklı, atış varmış ama yokmuş gibi 😁. Buradaki tecrübeli arkadaşların bilgilerinden faydalanmayı umuyorum

Aramıza hoş geldiniz, Ben de IDPA disiplininde yarışıyorum tabanca atıcılığı çok keyifli, ama havalının yeri de bambaşka. kullandıkça daha mutlu olursunuz umarım

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Selamlar. Ben Sarp. 40 yaşındayım. İstanbul da ikamet ediyorum. Forum ile havalı tabanca alma arifesinde tanıştım. Şimdi ise Zoraki Ultra 177 ile aranıza katıldım. Ufakken sapanla teneke kutulara attığım günlere geri dönmüş gibiyim :) keyifli bir uğraş olur umarım. İyi forumlar dilerim.

• Selamlar. Ben Sarp. 40 yaşındayım. İstanbul da ikamet ediyorum. Forum ile havalı tabanca alma arifesinde tanıştım. Şimdi ise Zoraki Ultra 177 ile aranıza katıldım. Ufakken sapanla teneke kutulara attığım günlere geri dönmüş gibiyim :) keyifli bir uğraş olur umarım. İyi forumlar dilerim.

Hayırlı olsun abi güzel günlerde kullanman dileği ile, aramıza hoş geldin :)

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22
    Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex / .22
    Zoraki HP 01-2 Ultra / .177

Daisy Powerline 953 / .177

Kral Demon Underlever / .177

Corsman Vigilante Co2 / .177

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP
    T-Eagle EOS 6-24x50 AOE HK
    T-Eagle March ST 4-16x44 AOE

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmazı dilerim.

hayırlı olsun, iyi eğlenceler

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Merhabalar, aranıza yeni katıldım bir adet umarex glock 17 gen5 co2 blowbacklı tabanca alarak. Yanında bol miktarda co2 tüp ve bb alarak.

Umarex Glock 17 Gen5 CO2 6mm Blowback

• Merhabalar, aranıza yeni katıldım bir adet umarex glock 17 gen5 co2 blowbacklı tabanca alarak. Yanında bol miktarda co2 tüp ve bb alarak.

Selamlar hosgeldiniz, umarex walthers p99 4.5 mm pellete atan yivli tabanca gerekirse yazabilirsiniz 😅

• Arkadaşlar merhaba,

Forumu yıllar öncesinden takip etmeye başladım fakat ateşli silahtan pcp ye geçme imkanım ve zamanım olmamıştı. Nasipse yılbaşına doğru bir tane almayı düşünüyorum. Öncesinde Kocaeli'de ikamet ediyorken son iki yıldır Konya'da ikamet etmeye başladım. Savunma sanayinde çalışıyorum. Konya'da olupta pcp almamak olmazdı. Aklımda Huğlu ve Reximex var. Tavsiye ve önerilerinize açığım. Atışlarda görüşmek üzere..

• Arkadaşlar merhaba,

Forumu yıllar öncesinden takip etmeye başladım fakat ateşli silahtan pcp ye geçme imkanım ve zamanım olmamıştı. Nasipse yılbaşına doğru bir tane almayı düşünüyorum. Öncesinde Kocaeli'de ikamet ediyorken son iki yıldır Konya'da ikamet etmeye başladım. Savunma sanayinde çalışıyorum. Konya'da olupta pcp almamak olmazdı. Aklımda Huğlu ve Reximex var. Tavsiye ve önerilerinize açığım. Atışlarda görüşmek üzere..

Eskiden ruhen aramızda iken şimdi Fiziken aramıza geliyorsun. Aramıza hoş geldin. 😊

Ben neden Huğlu ya yönelmem.

Kaliteli ithal peletleri ülkemizde artık bulamıyoruz bulsak bilede hem çok pahallılar hemde onlarda kaliteyi düşürmüş durumdalar. 500 lük bir kutu jsb 18.13 5.52 mm kutunun içinden 5.50-5.55 arası etek çapı çıkabiliyor aynı şekilde ağırlıklarıda çok oynak. Yurt dışında etek çaplarını tek tek ölçüyor gavurlar gene tek tek te tartıyorlar.

Bu işe gönül vermiş hobidaşlar çok güzel solidler üretmeye başladılar bu solidleri atabilecek güçlü tüfeğe yönelmenizi tavsiye ederim ben de öyle yaptım. Huğluyu modlasınız bile o düşük tüp hacmi ile sizi üzer.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Eskiden ruhen aramızda iken şimdi Fiziken aramıza geliyorsun. Aramıza hoş geldin. 😊

Ben neden Huğlu ya yönelmem.

Kaliteli ithal peletleri ülkemizde artık bulamıyoruz bulsak bilede hem çok pahallılar hemde onlarda kaliteyi düşürmüş durumdalar. 500 lük bir kutu jsb 18.13 5.52 mm kutunun içinden 5.50-5.55 arası etek çapı çıkabiliyor aynı şekilde ağırlıklarıda çok oynak. Yurt dışında etek çaplarını tek tek ölçüyor gavurlar gene tek tek te tartıyorlar.

Bu işe gönül vermiş hobidaşlar çok güzel solidler üretmeye başladılar bu solidleri atabilecek güçlü tüfeğe yönelmenizi tavsiye ederim ben de öyle yaptım. Huğluyu modlasınız bile o düşük tüp hacmi ile sizi üzer.

Huğlu bütçesini aşmayacak yerli han marka modeli önerirsiniz?

• Huğlu bütçesini aşmayacak yerli han marka modeli önerirsiniz?

Konuyu kirletmeyelim özelden yazdım. Tekrar aramıza hoş geldin. 😊

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )