Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar İstanbul Sultangazi de oturuyorum Hatsan Factor bp modeline sahibim.Tüfekten gayet memnunum çalışma saatlerimden dolayı bol bol atış imkanı buluyorum.Arkadaşların tecrübe tavsiyeleri için üye oldum.

• Merhabalar ben ahmet özbakan aslında 2012 yılından beri üyeyim fakat hesabımın hangi emailde olduğunu bilemediğim için yeni hesap açtım

• Herkese merhabalar İstanbul Sultangazi de oturuyorum Hatsan Factor bp modeline sahibim.Tüfekten gayet memnunum çalışma saatlerimden dolayı bol bol atış imkanı buluyorum.Arkadaşların tecrübe tavsiyeleri için üye oldum.

Merhabalar
    Ben de İstanbul'da oturuyorum da nerede atış yapıyorsunuz?

• Merhabalar 32 yaşımdayım Ankara Çankaya'da yım küçük yaslardan bu yana havalı tüfekler ve ateşli tufeklere ilgim var mod 46 Diana sahibi oldum amcam eski tüfeğini hediye etti ama problemleri var onları cozebelirsem inşallah stress atabilecegim forum olarak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Hoş geldiniz

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Merhabalar,

Adım Serhat. İstanbul'da(Avrupa yakası) yaşıyorum. Bilişim sektöründeyim.
    Öncelikle bu sitenin kurulmasında ve varlığının sürdürülmesinde emek sarf eden herkese teşekkür ederim.

Hatırı sayılır olmasa da havalı tüfeklerle atıcılık tecrübem var ancak; bu hobiye daha fazla vakit ayırmak istiyorum. İstanbul'da bu hobi ile ilgilenen arkadaşlar, aktif gruplar var ise katılmak isterim.

HATSAN | Flash 101 | (.22 Cal) | 3-9x32

HATSAN | 1000X Vortex | (.22 Cal) | 4x32

• Admin ve Moderatörlerimizin affina sığınarak telegram linki birakiyorum. Amaç istanbul bölgesinde organizasyonu sağlayabilmek. Grup sadece istanbul içi atış organizasyonu ve veya uygun atis alanları ile sınırlı olacaktır. Alım,Satım,Tavsiye,Bilgilendirici içerikler vb. Konular forum üzerinden devam edecektir.

İstanbul Havalı Silah Organizasyon

Yöneticilerin uygun görmemesi durumunda bu mesajım elbette silinebilir.

• Admin ve Moderatörlerimizin affina sığınarak telegram linki birakiyorum. Amaç istanbul bölgesinde organizasyonu sağlayabilmek. Grup sadece istanbul içi atış organizasyonu ve veya uygun atis alanları ile sınırlı olacaktır. Alım,Satım,Tavsiye,Bilgilendirici içerikler vb. Konular forum üzerinden devam edecektir.

https://t.me/+9-nQGbqrJic0N2M8

Yöneticilerin uygun görmemesi durumunda bu mesajım elbette silinebilir.

Merhaba bullarika,

Attığınız link üzerinden en kısa zamanda katılacağım. Teşekkürler.

Aslında ben ve benim gibi düşünen bir çok arkadaş adına, bu yazıma denk gelen, bilen kişilere sormak istediğim bir soru var.

İnternetten araştırmama rağmen İstanbul'da bu hobi için güvenli bir alan(lar) bulamadım.
    Malum yeni başlayanlar ya da bu hobiyi daha önce köyünde vs. yerlerde, rahat, meskun mahal dışı yerlerde icra eden ancak İstanbul, İzmir, Ankara vs. gibi metropollerde böyle güvenli atış alanları bulamayan arkadaşlar için bu hobimizi icra edebileceğimiz güvenli alanları paylaşabilir misiniz? Nihayetinde ateşli silah olmasa da kullandığımız bu silahlar da en az ateşli silahlar kadar tehlikeli ve en önemlisi güvenlik.

Bununla ilgili forumda konu göremedim ya da bulamadım. Belki de bu şekilde konum, lokasyon belirtmek yasak da olabilir. Ancak eğer bu mümkünse bu konu özelinde, bilen arkadaşlardan yardımlarını rica ederim.

HATSAN | Flash 101 | (.22 Cal) | 3-9x32

HATSAN | 1000X Vortex | (.22 Cal) | 4x32

• Bütün üye arkadaşlara selamlar.

Ben Levent Yaldız ANKARA / KEÇİÖREN de yaşıyorum, yaşım 52, 27.03.2023 tarihinde Hatsan mod 85 vortex sniper sahiplenerek aranıza katıldım.

1987 ile 1990 seneleri arası markasını ve özelliklerini hatırlayamadığım ahşap dipcikli havalı tüfek kullanmıştım, son üç aydır tekrar bir hevesle tekrar hobiye dönmek istedim. araştırmalarım sonucunda f/p olarak hatsan mod 125 vs aklıma yatıyordu fakat aile içinde yaşı küçüklerinde kullanacağını düşünerek hafiflik ve tepme durumundan dolayı Hatsan mod 85 vs aldım. Araştırma yaparken de aklımdaki soruların cevabını AirGun Türk'te buldum, formdaki bilgiler çok değerli ve bu bilgilerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

AirGun Türk'te bilgi sahibi olurken çok keyifli vakit geçireceğime inanıyorum.

• Merhabalar

İstanbul konusunda çalışmalara devam ediyoruz. Bu hafta keşif ve tanişma amaçlı ufak bir buluşma olacak. Detaylar forum da paylaşılacak. Herkesi bekleriz.

• Bütün üye arkadaşlara selamlar.

Ben Levent Yaldız ANKARA / KEÇİÖREN de yaşıyorum, yaşım 52, 27.03.2023 tarihinde Hatsan mod 85 vortex sniper sahiplenerek aranıza katıldım.

1987 ile 1990 seneleri arası markasını ve özelliklerini hatırlayamadığım ahşap dipcikli havalı tüfek kullanmıştım, son üç aydır tekrar bir hevesle tekrar hobiye dönmek istedim. araştırmalarım sonucunda f/p olarak hatsan mod 125 vs aklıma yatıyordu fakat aile içinde yaşı küçüklerinde kullanacağını düşünerek hafiflik ve tepme durumundan dolayı Hatsan mod 85 vs aldım. Araştırma yaparken de aklımdaki soruların cevabını AirGun Türk'te buldum, formdaki bilgiler çok değerli ve bu bilgilerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

AirGun Türk'te bilgi sahibi olurken çok keyifli vakit geçireceğime inanıyorum.

Hoşgeldiniz

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• istanbul esenyurttan slm lar herkese 15 şubat 2023 te bi mod 25 süper tact alarak hobiye başladım 2x 8 m arka bahçemde fırsat buldukça atış yapıyorum yakın çevreden arkadaşlar varsa fırsat buldukça araziye çıkıp atış yapabiliriz