Yaylı , pistonlu ve en isabetli tüfek önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Arkadaşlar selamlar. İlk havalı tüfeğimi seçebilmek için foruma henüz üye oldum. Tanışma mesajımı yazdım:) . Bu başlık kafamdaki sorular açısından çok açıklayıcı oldu. Bu durumda ben de eğer bulabilirsem 1000x 'i almaya karar verdim. Alışıp öğrenene kadar optik düşünmüyorum. Önceki sayfadaki vida gevşemesi sorunu dikkatimi çekti.

  Dikkat etmemiz gereken kundak vidası dediğiniz vidalar hangileri acaba?

  Bir de bu moderatör denen kısım, bir çeşit susturucu mudur? Tam olarak ne işe yarar acaba?

  Teşekkürler şimdiden.

  Striker 1000x nasıl bilmiyorum. Ancak Mod 55S 4,5mm kullanıyorum ve memnunum. İlginç bir şekilde bu tüfek yabancı forumlarda da tercih ediliyor. İncelemenizi öneririm.

 • benim silahımın biri ekol ultimate es635.aldığımda tetiği çok sertti.50 atış sonrası tetik parmağım kapıya skışmış gibi hissettim.çok kötü bir durum.hemen silahı açıp tetik mekanizmasını yumuşattım.tabiki ucuz silahta tetik ayar tertibatı yok.bir eğe yardımı ile oldu.6,35 çok güzel şişe kırıyor fakat 4,5 daha hızlı olur,ağır pelletler ile kullanabilirim dedim.zaten silahı seçme nedenim fabrikasının yakınımda oluşuydu.fabrikaya gittim 4,5 kalibre namlu istiyorum dedim.elimizde yok veremeyiz zaten maliyetli olur dediler.iş başa düştü dedim.elimde yirmibeş sene önceden kalma 4,5 kalibre baikal namlu vardı(varmış eşyaları karıştırırken buldum)bin tl bulsam bukadar sevinmezdim.sonunda 6,35 in yerine 4,5 namluyu taktım.eldeki imkanlarla bayağı zor oldu fakat güzel bir uğraştı.yakın zamanda kullanıp performansını görmek istiyorum.

  Gamo G-Magnum 1250 5.5 mm----Hawke Vantage 4-12x50 AO ;tufey#        ;tufey#   ;tufey# Ekol-Voltran ULTIMATE ES 6.35---4.5-OPTIMA 3-9x40

 • Aevbas fotoğraf yükleyebilirseniz , görmek isteriz emeğinize sağlık

  Weihrauch Hw 100 S (.177)


  Röhm Twinmaster Top-M (.177)