Bt65 lw namlu qe

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar bu tufegin 2. Eli alinir mi. Stabil mi agir mi kullanimi nasil detayli bilgi verebilecek biri varsa sevinirim. Pompayla dolar mi ?

• 255 cc tupe pompa ile hava basmak yormamalı zor gelmemeli bır yetıskın ıcın tabıkı bedenen engeli yok ise, zaten 255 cc küçük tup hacımlı oldu artık neredeyse,pompa bu tarz kucuk-orta cc tupler ıcın uretılmış derler bız 500 cc lere basıyoruz pompa ile zora serte alıştırmak ıyıdır kendını,bu hobby avcılık gıbı yuksek kondısyon gerektırmesede,,İsabetlı atışlara katkı için bıraz formda olmak ıyıdır

Bt65 e gelınce güçlü tufektır dogrudur bu yanıltmasın gucu basına beladır ısabetsızdır çok hava tuketır atış sayısı azdır Ağır tufektır,,bu gucune karşın 255 cc tüp hacmıde yetersızdır,,kurma kolu çok serttir,atış gunu sonunda parmakta su toplatabılır,,bt65 regulatorle uysal olur ısabetlı olur ancak bunun extra 500 tl cıvarı tahmın edıyorum malıyetı vardır,,regulatorlede güç zaten azalır yani sonuc nerden baksan tutarsızlık

İlk baslayanların kapıldıgı akım en guclusu olsun akımıdır,bunun sonuda hüsran olur...At44 ve bt65 guncellıgını kaybetmıs eskı nesıl tufeklerdir... Min. 300 cc tuplu ısabetı yuksek tufeklere bakın derım,,Yeterli güç ve Özellikle İsabet herseydır

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• cok tesekkur ediyorum hocam aydınlatıcı oldu benim icin. Mod 125 vortex ile kontrolsüz gücü beni fazla yordu. Pcpde de ayni sorunu yasamak istemem

• Şuan bahse konu olan silahın aynısını kullanıyorum. İnanılmaz isabetli çok güçlü bir silah. Şahsen havasının çabuk bitmesi konusunda hiç bir sıkıntım yok. Pompayla da çok rahat dolduruyorum

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• puncher pro aldim ben de. mutluyum mukemmel bir tüfek 330 cc tup ile 70 atis yaptırıyor. Ve ortalama jsb 18 13 ile 920 fps hizi var. 58 cm namlusu ise gücüne güç katıyor

• 70 atışı kaç bar arası yapıyorsun ustam

• çok iyiymiş. Dediğim gibi bt65 tek sıkıntım havayı çabuk bitirmesi. 200-100 bar arası 40 atış yapıyorum yaklaşık. Şu hava olayını çözsem bi ömür vazgeçmeyeceğim bi silah. Beni fazlasyıla tatmin ediyor.

• 1 hafta önceden kral puncher s aldım ikinci el. Şimdi bakım için fabrikaya yolladım. Gelsinde onunlada keyfli zamanlar geçireceğime eminim

• Benim bt65 200-100 bar arası 20 atış yapıyor. Ben gene de memnunum tüfeğimden. Yalnız çok fena pellet seçiyor. Doğru pellet kullanılmazsa atışlar dağlara taşlara.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• hatsan bt 65 sb elite qe modelı tufegım var 2 ay kadar önce aldım neredeyse hıc kullanılmadı sıfır sayılır çiziksiz ılgılenenler mesaj atabılır yanında dolum tupuyle 2100 liraya aldım 1400 e verebilirim

• Şuan bahse konu olan silahın aynısını kullanıyorum. İnanılmaz isabetli çok güçlü bir silah. Şahsen havasının çabuk bitmesi konusunda hiç bir sıkıntım yok. Pompayla da çok rahat dolduruyorum

İsabet göreceli bi kavram,kimine göre 50 mt den soda şişesi vurmak,diğerine göre kapağını vurmak

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Böylesine güçlü bir silahı kullanmak zevklidir. 100 metrede 50 kuruşu vurur pelleti seçer, kurma kolu ağırdır uzun kullanımda eli ağrıtır. Kundağı söküp tetik tertibatı arkasında bulunan güç Ayarını kısarsanız 50 pellet atar ama gücü kısmaya değer mi ? ( HAVA CANAVARI )