PCP Tüfek Tavsiyesi Verebilir misiniz?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dürbün 2, el tanış harici dikkat edin. almayın demiyorum ama hep risk. 2, el olarak alacagınız ürün için aracı yada bir kefil olsun. başınız ağrımasın

• YENİ

bende kral puncher mega silah ve kral pompa ayrıca dürbün var. ancak dürbünü çok beğenmedim. bu üçünü 23 haziran 2018 de yani sezon başında aldım ancak silahın bana göre olmadığını anladım. pompa zor geldi ve bulunduğum ilçede scuba tüp dolduracak yer yok. sayfada bir türlü ilan vermeyi bulamadım. bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

• YENİ

bende kral puncher mega silah ve kral pompa ayrıca dürbün var. ancak dürbünü çok beğenmedim. bu üçünü 23 haziran 2018 de yani sezon başında aldım ancak silahın bana göre olmadığını anladım. pompa zor geldi ve bulunduğum ilçede scuba tüp dolduracak yer yok. sayfada bir türlü ilan vermeyi bulamadım. bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

ilan vermek için şartlar varmış. 50 mesaj falan yazmak gerekıyor.

• YENİ

Kral puncher pro 5.5 kullanıyorum. Yarım güçte 50bar tüketip 60atış yapıyor çok israflı çok

PUNCHER PRO 5,5

MOD 99

N 11

• YENİ

Satılık ilanlarda yer alan fx t12 değerlendirebilirsin

Weihrauch Hw 100 S (.177)

Röhm Twinmaster Top-M (.177)