PCP Tüfek Tavsiyesi Verebilir misiniz?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dürbün 2, el tanış harici dikkat edin. almayın demiyorum ama hep risk. 2, el olarak alacagınız ürün için aracı yada bir kefil olsun. başınız ağrımasın

• bende kral puncher mega silah ve kral pompa ayrıca dürbün var. ancak dürbünü çok beğenmedim. bu üçünü 23 haziran 2018 de yani sezon başında aldım ancak silahın bana göre olmadığını anladım. pompa zor geldi ve bulunduğum ilçede scuba tüp dolduracak yer yok. sayfada bir türlü ilan vermeyi bulamadım. bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

• bende kral puncher mega silah ve kral pompa ayrıca dürbün var. ancak dürbünü çok beğenmedim. bu üçünü 23 haziran 2018 de yani sezon başında aldım ancak silahın bana göre olmadığını anladım. pompa zor geldi ve bulunduğum ilçede scuba tüp dolduracak yer yok. sayfada bir türlü ilan vermeyi bulamadım. bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

ilan vermek için şartlar varmış. 50 mesaj falan yazmak gerekıyor.

• Kral puncher pro 5.5 kullanıyorum. Yarım güçte 50bar tüketip 60atış yapıyor çok israflı çok

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98

• Satılık ilanlarda yer alan fx t12 değerlendirebilirsin

Weihrauch Hw 100 S (.177)

• Kral Puncher Jumbo sahibiyim,tüp hacmi ve görüntüsünü çok beğendiğim için satın aldım.Yeni modeller çıktığı için 2.elde oldukca uygun fiyatlara bulabileceğiniz fiyat performans ürünlerinden biridir.Komple set olarak daha da ucuza bulabilmeniz mümkün,at44 modelleri eskidi biraz gerek tüp hacimleri gerekse görsellik bakımından ancak bütçeyi aşmayacaksa nova star da çok güzel bir tüfek gördüğüm kadarıyla..

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM

• Pcp zor iş açıkçası tavsiye etmiyorum

Hatsan barrage var bende tüpü taşımak soğuttu açıkçası 15 günde

Bende uygun fiyata satıcam

Almak isteyenlere duyurulur

• Kral Puncher Jumbo sahibiyim,tüp hacmi ve görüntüsünü çok beğendiğim için satın aldım.Yeni modeller çıktığı için 2.elde oldukca uygun fiyatlara bulabileceğiniz fiyat performans ürünlerinden biridir.Komple set olarak daha da ucuza bulabilmeniz mümkün,at44 modelleri eskidi biraz gerek tüp hacimleri gerekse görsellik bakımından ancak bütçeyi aşmayacaksa nova star da çok güzel bir tüfek gördüğüm kadarıyla..

Teşekkürler , bir kere alayım beni uzun zaman idare etsin istiyorum. Araştıracağım bu modeli

;avci;Ser4827_Mod99

• Pcp kategorisinde tüm ekipman önemli. Kimi tüfekler uzak mesafe atışları için kimi kısa mesafe grupman için iyidir. 50 100 arası grupman yapmak için iyi bir dürbün gerekir. Bulunduğunuz yerde dolum yerı varsa scüba tüp çok kullanışlı olur. Yerli tüfeklern bir çoğunu kullandım. Hepsinin avantajı dezavantajları vardır. Youtu.be de izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz