Hatsan flah pup rg

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben yeni aldım. soğuklardan dolayı çekemedim video henuz. yakında çekicem

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bende aldim bugün sipariş yeni geçtim. Bakalım artık nasıl çıkacak ilk defa çok araştırmadan hislerimle bir havalı aldim umarım beni memnun eder

• bende aldim bugün sipariş yeni geçtim. Bakalım artık nasıl çıkacak ilk defa çok araştırmadan hislerimle bir havalı aldim umarım beni memnun eder

hayırlı olsun. bu video size yardımcı olur biraz sanırım

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bugün tüfek geldi görsel olarak çok hos kaliteli ürün üzerinde bayağı çalışilmis regülatör bar göstergesi de var. Foto yükleyemedim. Omuza falan çok güzel geliyor ayakta atış imkanı sağlayacak agirlikta 3.4 kg geldi tartıda tarttım. Regülatör 120 bara ayarlı. Atışa gidemedim. Arkadaşın crony cihazıyla atışlarında çekip yüklicem. Gurupman olarak neler verecek bakalım. Alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim ahşap kundağı çok kaliteli. Pürüssüz harika bir kundağı var kurma kolu sert olur demişlerdi çok rahat işaret parmağınla açıp kapattım. 255cc 200 bar tüpü var. Haziran 2018 tarihli. Inşallah grupman beni memnun eder. Regülatör neler yapacak hepsini paylaşıcam. Burdan bilginler ava çok teşekkür ederim hediyeleri ile olsun ilgisi ile olsun paketlemesi hızlı teslimat için teşekkürler. Görüşmek üzeri herkese iyi günler.

• tüp 255 cc 'mi , 165 cc'mi ?

Cricket std .25 Makroptik 3-9x42
    AirArms S510 XtraFac .22 (REG), Nikko Stirling 8x32x60 FT
    Evanix Monster .22 (MOD), XD optic 8x40x50
    Benjamin Marauder .25 , Makroptik 8x32x44
    Drager 6lt Scuba
    Bushnell Rangefinder

• 255cc rg modeli bu 58 cm namlu hatsan strode 600mm yazıyor ama ölçmedim bi tam olarak ölçücem. Duz hatsan flash pup la karistirmayin regululatorlu modeli bu.

• Ben de hatsan flashpup rg ile kral punch armour arasında kaldım. Bir türlü karar veremiyorum. Bu başlıkta paylaşılan video muhtemelen regulatörsüz version.

• Bugün tüfek geldi görsel olarak çok hos kaliteli ürün üzerinde bayağı çalışilmis regülatör bar göstergesi de var. Foto yükleyemedim. Omuza falan çok güzel geliyor ayakta atış imkanı sağlayacak agirlikta 3.4 kg geldi tartıda tarttım. Regülatör 120 bara ayarlı. Atışa gidemedim. Arkadaşın crony cihazıyla atışlarında çekip yüklicem. Gurupman olarak neler verecek bakalım. Alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim ahşap kundağı çok kaliteli. Pürüssüz harika bir kundağı var kurma kolu sert olur demişlerdi çok rahat işaret parmağınla açıp kapattım. 255cc 200 bar tüpü var. Haziran 2018 tarihli. Inşallah grupman beni memnun eder. Regülatör neler yapacak hepsini paylaşıcam. Burdan bilginler ava çok teşekkür ederim hediyeleri ile olsun ilgisi ile olsun paketlemesi hızlı teslimat için teşekkürler. Görüşmek üzeri herkese iyi günler.

Biran önce bilgilendirebilirseniz çok sevinirim hocam çünkü kararsız kaldıgım iki silah yüzünden sipariş veremiyorum.

• Hocam merhaba bugün atışa gittim. Ve çok güzel grupman çıkardı tüfek çok güzel hem sağ hem sol elle kullanılıyor. Ben solak olmama rağmen çok rahat kullandım. 200bar 100bar arası 6 şarjör attı 25 ve 40 metre grupman yaptım ucan paletler hariç çok iyi grupman çıkardı. Çok kullanışlı sağlam kaliteli bir urun yapmışlar. Herkse tavsiye ederim. Regülatör 120 bardan sonra devre dışı kaldı. 40 metre atışlarında hiç bir değişiklik olmuyor. Ben pompa ile kullaniyorum 102 pompada 100 den 200 e çıkıyor. Kral marka pompam var. 25 metre de tek delik yaptı. Jsb 15.89 pellet kullandım elimde o vardı. Memnunum dipçiği okadar kaliteliki sanki kaplama gibi. Inşallah da memnun bırakır. Korkmadan alinabilir. Regülatör olması çok güzel. Herkse kolay gelsin.

• Hocam merhaba bugün atışa gittim. Ve çok güzel grupman çıkardı tüfek çok güzel hem sağ hem sol elle kullanılıyor. Ben solak olmama rağmen çok rahat kullandım. 200bar 100bar arası 6 şarjör attı 25 ve 40 metre grupman yaptım ucan paletler hariç çok iyi grupman çıkardı. Çok kullanışlı sağlam kaliteli bir urun yapmışlar. Herkse tavsiye ederim. Regülatör 120 bardan sonra devre dışı kaldı. 40 metre atışlarında hiç bir değişiklik olmuyor. Ben pompa ile kullaniyorum 102 pompada 100 den 200 e çıkıyor. Kral marka pompam var. 25 metre de tek delik yaptı. Jsb 15.89 pellet kullandım elimde o vardı. Memnunum dipçiği okadar kaliteliki sanki kaplama gibi. Inşallah da memnun bırakır. Korkmadan alinabilir. Regülatör olması çok güzel. Herkse kolay gelsin

Eyvallah hocam cevabınız için. Peki 120bara düşüp regülatör devre dışı kalana kadar kaç şarjör atış yapıyor tüfek? Fps degeri ölçtünüz mü en çok merak ettigim kısımlardan birisi?

• Fps değeri ölçemedim crony yarın geliyor ölçücem. Fabrika verileri jsb 18.13 gr 830 850 fps civarı yazıyor. Benim de tahminim o yönde. Ben bugün 15.89 jsb ile atış yaptım grupman olarak da iyi. Güç olarakda orta güç bir pcp diyebiliriz.

• Fps değeri ölçemedim crony yarın geliyor ölçücem. Fabrika verileri jsb 18.13 gr 830 850 fps civarı yazıyor. Benim de tahminim o yönde. Ben bugün 15.89 jsb ile atış yaptım grupman olarak da iyi. Güç olarakda orta güç bir pcp diyebiliriz.

Ölçümleri paylaşırsanız veya video paylaşırsanız çok iyi olur. Fabrika verileri 830 850 fps civarı yazıyor doğru ama o jsb 18.13 grain pellet ile. Siz 15.89 grain kullanırsanız muhtemelen 900 fpsyi geçecektir hızı.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen AliB ().

• 45 50 atış arası

200 bardan 100 bara kadar 6 şarjör yani 72 atış yaptı demiştiniz. 200 120 arası burdan yola çıkarsak 20 bar farkla 1 şarjör oynamalı diye düşündüm yani 60 atış eder o da. 45 50 atış demişsiniz yanlış hatırlıyor olmayasınız:)

• kardeşim 130 bara kadar 125 bara kadar 50 atış yaptı zaten 55 reguleli atış verir diyor fabrikada. Ben tam milimetrik olarak sana nasıl hesaplayım özel olarak sana atış sayısını hesaplayamam. Sana ortalama değerler veriyoruz. 55 reguleli atış 50 oldu bende demekki tam 200 bar basamamışım. Belki 205 bar bastım 57 atış verdi. Bunun böyle milimetrik hesabını ben yapamam. 15.89 gr ile 920 fps falan atıyor. Daha ne bilgisi verelim anlayamadım...

• kardeşim 130 bara kadar 125 bara kadar 50 atış yaptı zaten 55 reguleli atış verir diyor fabrikada. Ben tam milimetrik olarak sana nasıl hesaplayım özel olarak sana atış sayısını hesaplayamam. Sana ortalama değerler veriyoruz. 55 reguleli atış 50 oldu bende demekki tam 200 bar basamamışım. Belki 205 bar bastım 57 atış verdi. Bunun böyle milimetrik hesabını ben yapamam. 15.89 gr ile 920 fps falan atıyor. Daha ne bilgisi verelim anlayamadım...

Gayet ılımlı bir şekilde yazdım güzel kardeşim bu agresiflik ne böyle. Neyi yanlış anladınız anlamadım o kısmı. Bu tüfekten alacagım için biraz ayrıntıya girdim sadece. Peki yinede çok sağolun verdiginiz bilgiler için. Gayet yeterli görünüyor tüfek.

• sayın metehan bey videoyu nezaman cekeceksiniz ?

Selamlar videoyu cekemeyecegim. Havalar duzelmeden esim tufegi kullanmakta zorlaninca elden cikarttim. Onun icin baska tufege gececegiz. Kurma kolu cok zorladi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver