Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Halil av'dan alışveriş yapmış olan var mıdır? Pcp satın almayı düşünüyorum. Ödemeyi havale ile yapacağım. Stokta olmayan malı satma gibi bir durumları olur mu?

• Ben alışveriş yaptım havaleyle yaptım aynı gün kargolandı fakat ben önce arayıp sordum stokta var mı diye teyit ettim öyle sipariş geçtim benim aradıklarım ellerinde vardı hepsi aynı gün kargolandı bi sorun yaşamadım. Siz önce bi arayın stok sorun işinizi garantiye alın gerçi ellerinde olmasa bile tedarik etmeleri kısa sürüyor başka bi siparişimde 3 gün sonra gelir, gelince hemen kargolarız demişlerdi söyledikleri gibi de oldu onu da gelir gelmez kargolamışlardı. Ben sizin gibi havale ile yaptım alışverişlerimi hiçbir sıkıntı yaşamadım. Siz sipariş geçmeden önce telefonla ulaşın içiniz rahat etsin. En garanti yol budur.

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• Aksu av,hilal av, Halil av 3 ünden de alışveriş yaparım ve şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Artıları vardır eksileri yoktur. Hiçbiri ile de alakam yok hepsi yaşadığım yere göre fezada :)

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. Az önce arayıp Halil Bey ile görüştüm. Kendisi de satış ile aynı zamanda hobi olarak havalı tüfek ile ilgilendiğini belirtti. İlk pcp havalı tüfeğim olarak hatsan flash qe sipariş ettim. Şu aşamada pompa ile dolum yapabileceğim bir tüfek aradığım için, özellikle Alpaslan Şen hocanın inceleme videosu başta olmak üzere pek çok yerli ve yabancı inceleme izledikten sonra bu tüfeğe karar verdim. Forumda tüfeğin yanında gelen 3-9x32 optima dürbün ile ilgili olumsuz yorumları göz önünde bulundurarak, dürbün için Halil Bey'in önerisi ile 6-24x50 yi tercih ettim. Tüfek elime ulaştıktan sonra deneyimlerimi aktarmaya çalışacağım.

• Cevaplarınız için teşekkür ederim. Az önce arayıp Halil Bey ile görüştüm. Kendisi de satış ile aynı zamanda hobi olarak havalı tüfek ile ilgilendiğini belirtti. İlk pcp havalı tüfeğim olarak hatsan flash qe sipariş ettim. Şu aşamada pompa ile dolum yapabileceğim bir tüfek aradığım için, özellikle Alpaslan Şen hocanın inceleme videosu başta olmak üzere pek çok yerli ve yabancı inceleme izledikten sonra bu tüfeğe karar verdim. Forumda tüfeğin yanında gelen 3-9x32 optima dürbün ile ilgili olumsuz yorumları göz önünde bulundurarak, dürbün için Halil Bey'in önerisi ile 6-24x50 yi tercih ettim. Tüfek elime ulaştıktan sonra deneyimlerimi aktarmaya çalışacağım.

Dürbün ne aldınız 6-24x50 olarak?

• Dürbün ne aldınız 6-24x50 olarak?

Sanıyorum markasının Bushnell olduğunu söyledi ama tam emin değilim. Halil Bey elinde halihazırda mevcut olduğunu söylediği ve önerdiği bir dürbündü.

• Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inşallah :)

• Hayırlı uğurlu olsun.

6-24x50 çakma olan bushnell iş görür hiç sıkıntı olmaz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel