youtube da darkaroo nickli arkadaşın yaptığı kalıp sistemi ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar,

aşağıdaki videoda kullanılan sistemi yapan arkadaş bu forumdamı acaba aynısını yapmak istiyorum. pres satın alınabilirde kalıpları yapmak asıl önemli olan. arkadaşın video altındaki yorumuna göre isabet oranı güzelmiş. kendisini tanıyan arkadaş varmıdır?

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mzenis ().

• Profil resminden buralarda olduğunu biliyorum ama adı burada başka sanırım.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Profil resminden buralarda olduğunu biliyorum ama adı burada başka sanırım.

tanışsak bizede konu hakkında yardımcı olsada kendi solidlerimizi yapsak :)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mzenis ().

• tanışsak bizede konu hakkında yardımcı olsada kendi solidlerimizi yapsak :)

Videosunun altına bu konunun linkini koydum. Bekleyeceğiz :)

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Beklemedeyim ?

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• rez+1

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • Merhabalar arkadaslar

abi merhaba şükür sana ulaştık. senin videoyu izleyince aynısından yapmak istedimde asıl iş kalıp tarafı nasıl yapabiliriz yardım edebilirmisin.

presleri araştırdım

• Arkadaslar senelerdir video ve paylasim yaptik,bilgi paylasimlari oldu sonra biraz forum amaci yerine daha farkli yerlere gider gibi olunca videolara yirum bile gelmeyince ara verdik..kalibi kendim yapiyorum 2-3 senedir jsb yi unuttuk sukur..isabeti ise youtubede kanalda var 500 mt den yumurta kirabildik en son..

• Arkadaslar senelerdir video ve paylasim yaptik,bilgi paylasimlari oldu sonra biraz forum amaci yerine daha farkli yerlere gider gibi olunca videolara yirum bile gelmeyince ara verdik..kalibi kendim yapiyorum 2-3 senedir jsb yi unuttuk sukur..isabeti ise youtubede kanalda var 500 mt den yumurta kirabildik en son..

kalıp fiyatı nedir ustam.nasıl temin edebiliriz. birde kurşun lazım onu nerden temin edicez.

• kalıp fiyatı nedir ustam.nasıl temin edebiliriz. birde kurşun lazım onu nerden temin edicez.

abi bu soruları bende merak ediyorum. Zor mu zahmetli mi ? tanıdık olması şart mı ? yada sen hazır yapıp satıyor musun

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay

Hocam youtube videonda yumurta kırdığın dürbünün marka modelini de paylaşabilir misiniz

Hatsan Mod 125 Sniper Vortex 5.5mm

Kral Bigmax x 6.35mm

• Adamı kaçırmışınız. Senelerdir nokta koymamış :=)
    Kalıp yapan varsa 6.35 ve 5,5mm kalıplar için ben de merak ediyorum fiyatlarını. Makine basit sanırım. Bu ring açma makineleri bunlar tabelacılarda oluyor. Pankart kenarlarına demir halka basıyorlar.

• Adamı kaçırmışınız. Senelerdir nokta koymamış :=)
    Kalıp yapan varsa 6.35 ve 5,5mm kalıplar için ben de merak ediyorum fiyatlarını. Makine basit sanırım. Bu ring açma makineleri bunlar tabelacılarda oluyor. Pankart kenarlarına demir halka basıyorlar.

çekiç kullanmak en iyisi, Arif abinin kalıplarını riske atmaya gerek yok :)

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Merhabalar arkadaslar kusura bakmayin eskiden cok fazla video yorum yapip paylasiyirduk dedigim gibi heralde insanlar sıkıldı yorum bile olmayinca belki rahatsiz ediyoruz diye artik paylasimi birakmistim..ben yanlis olmasin 6_7 yil oldu belki jsb dahil disaridan muhimmat almiyorum youtubede 140 a yakin video olmus nerdeyse hepsi elyapimi msolidlerle yapildi,girmedigim icin yorumlari goremedim.. saygılar

• Merhabalar arkadaslar kusura bakmayin eskiden cok fazla video yorum yapip paylasiyirduk dedigim gibi heralde insanlar sıkıldı yorum bile olmayinca belki rahatsiz ediyoruz diye artik paylasimi birakmistim..ben yanlis olmasin 6_7 yil oldu belki jsb dahil disaridan muhimmat almiyorum youtubede 140 a yakin video olmus nerdeyse hepsi elyapimi msolidlerle yapildi,girmedigim icin yorumlari goremedim.. saygılar

abi bizde yararlanalım kalıp olayından ne kadara mal olucak kurşun nerden temin edicez. eğer sadece bilgiler sana ait kalsın diyosan sorun deil burdan bilgi veremem demen yeterli eyvallah deriz başka bir yöntem bulmaya çalışırız

• abi bizde yararlanalım kalıp olayından ne kadara mal olucak kurşun nerden temin edicez. eğer sadece bilgiler sana ait kalsın diyosan sorun deil burdan bilgi veremem demen yeterli eyvallah deriz başka bir yöntem bulmaya çalışırız

5541603063