2000 - 2500 Tl dürbün tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba iyi günler tüfeğim hatsan bt65 qe 5.5 mm

Atış yapacağım mesafe max 200 metre bu fiyat aralığında hawke 6-24 44 dürbününü almayı düşünüyorum doğrular bir seçim mi yoksa başka seçenekler var mı öğrenmek isterim

• Hawke 4-16X44 dürbünümü 909 teknolojiden almıştım. Güvenilir bir satıcı. Hawke de gözünüzü optik düzlemle tam oturtmalısınız. Aynı paralara Vector Veyron 6-24x44 FFP dürbünü de düşünebilirsiniz.

• Hawke 4-16X44 dürbünümü 909 teknolojiden almıştım. Güvenilir bir satıcı. Hawke de gözünüzü optik düzlemle tam oturtmalısınız. Aynı paralara Vector Veyron 6-24x44 FFP dürbünü de düşünebilirsiniz.

Hawke 4-16X44 dürbünden memnun musunuz. Uzun süre kullandığıysanız dürbün hakkında yorumlarınızı artısını eksisini paylaşırsanız sevinirim. Ben Hawke 4-16X44 veya Hawke Vantage SF 6-24×44 takip ediyorum fiyatları yaklaşık aynı.

Kral Puncher Mega S

Aria 3-9x32

6,8 Litre Pet Liner NLL Sertifikalı Karbonfiber 300/450 Bar Tüp

• Hawke 4-16x44 ü pandamı nedeniyle çok fazla kullama fırsatım olmadı. görüntüsü net güzel bir dürbün. Yandan paralaksı güzel çalışıyor. Daha önce belirttiğim gibi göz pozisyonuna karşı hassas bir dürbün. Tam doğru noktadan bakmazsanız kenarlarda kararma yapıyor. Reticle güzel. Özellikle Hawke dürbün istiyorsanız F/P olarak iyi bir dürbün. Yerinizde olsam Vector dürbünlerine de bir göz atardım. 4-16x50 Tourex FFP dürbünüm var ondan da memnunum

• Hawke 4-16x44 ü pandamı nedeniyle çok fazla kullama fırsatım olmadı. görüntüsü net güzel bir dürbün. Yandan paralaksı güzel çalışıyor. Daha önce belirttiğim gibi göz pozisyonuna karşı hassas bir dürbün. Tam doğru noktadan bakmazsanız kenarlarda kararma yapıyor. Reticle güzel. Özellikle Hawke dürbün istiyorsanız F/P olarak iyi bir dürbün. Yerinizde olsam Vector dürbünlerine de bir göz atardım. 4-16x50 Tourex FFP dürbünüm var ondan da memnunum

Çok teşekkürler değerlendirmeleriniz için. Vector 4-16x50 Tourex FFP incelemeye çalıştım fiyat olarak fakat Türkiye'de bir yerde buldum. 2800 TL civarında fiyatı biraz yüksek geldi. Birde Vector 4-16x50 Tourex FFP dürbün hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim teşekkürler.

Kral Puncher Mega S

Aria 3-9x32

• Çok teşekkürler değerlendirmeleriniz için. Vector 4-16x50 Tourex FFP incelemeye çalıştım fiyat olarak fakat Türkiye'de bir yerde buldum. 2800 TL civarında fiyatı biraz yüksek geldi. Birde Vector 4-16x50 Tourex FFP dürbün hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim teşekkürler.

merhaba FFP ve daha kısa bir dürbün için Vector Optics Veyron 6-24x44FFP tavsiye ederim. oldukça başarılı.

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• Dürbün konusunda kişisel tercihler ön plana çıkıyor. Dürbündeki reticle ın size uyması da önemli. Aynı şekilde dürbün tercihinizde SFP veya FFP olması da belirleyici bir özellik. Vector 4-16x50 Tourex belirttiğim gibi FFP bir dürbün. Tourex in reticle ı da benim hoşuma gidiyor. Hawke ye göre daha detaylı. Göz pozisyonu Vektor de daha rahat. Optik kalite olarak tatminkar. Hawke den aşağı kalır yönü yok. Tourex in turretleri açıkta olduğu için ayarlaması kolay. Hawke de kapakları çıkarmanız gerekmekte. Daha önce söylediğim gibi FFP dürbün istiyorsanız Vector Veyron tercih edebilirsiniz. Ufak bir dürbündür. SFP dürbün arıyorsanız Hawke nin yanısıra Vector Sentinel 4-16x50 veya Sentinel 6-24x50 düşünebilirsiniz. Tourex için 2800 TL yüksek bir fiyat.

• merhaba FFP ve daha kısa bir dürbün için Vector Optics Veyron 6-24x44FFP tavsiye ederim. oldukça başarılı.

Çok teşekkürler fikir verdiğiniz için inceleyeceğim.

Kral Puncher Mega S

Aria 3-9x32

• Dürbün konusunda kişisel tercihler ön plana çıkıyor. Dürbündeki reticle ın size uyması da önemli. Aynı şekilde dürbün tercihinizde SFP veya FFP olması da belirleyici bir özellik. Vector 4-16x50 Tourex belirttiğim gibi FFP bir dürbün. Tourex in reticle ı da benim hoşuma gidiyor. Hawke ye göre daha detaylı. Göz pozisyonu Vektor de daha rahat. Optik kalite olarak tatminkar. Hawke den aşağı kalır yönü yok. Tourex in turretleri açıkta olduğu için ayarlaması kolay. Hawke de kapakları çıkarmanız gerekmekte. Daha önce söylediğim gibi FFP dürbün istiyorsanız Vector Veyron tercih edebilirsiniz. Ufak bir dürbündür. SFP dürbün arıyorsanız Hawke nin yanısıra Vector Sentinel 4-16x50 veya Sentinel 6-24x50 düşünebilirsiniz. Tourex için 2800 TL yüksek bir fiyat.

Çok teşekkürler zaman ayırıp ayrıntılı yazmışınız. Bu konuda biraz yeniyim hata yapmamak için bir arayış içindeyim. Dürbün terimlerini yeni yeni öğreniyorum :) önerdiğiniz dürbünleri inceleyeceğim tekrar teşekkürler....

Kral Puncher Mega S

Aria 3-9x32