Hatsan'a Teşekkürler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaklaşık bir hafta önce tetiğik kırılması sonucu fabrikaya yolladığım patriotum yola çıkmış ½bay£bay`;
    Buradan hatsan teknik servis çalışanlarına ve Bahtiyar beye teşekkürlerimi sunarım :thumbup:
    Tüfeği servise ikinci yollayışım umarım bu son olur ;hirr;

Aslında tüfeği yollarken içerisine güzelce bir not yazıp göndermiş ve tüfeğimin değişmesini talep etmiştim.Tüfeğin değişimi uygun görülmemiş,bunun üzerine Bahtiyar beyle bizzat görüştüm ve tüm sorunların giderildiği tüfeğimin sapa sağlam gönderildiği haberini aldım ^^
    En kısa zamanda elime ulaşır inşallah özledim keratayı ;(
    Saygılarımla Emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• tekrar hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• daha çok teşekkür edeceğiz bu gidişle bakalım benim mod 125 ne olacak bende teşekkür edicem eğer gelir gelmez satmassam daha cok gider gelir ve bende her seferinde teşkkür ederim

• Official Post

daha çok teşekkür edeceğiz bu gidişle bakalım benim mod 125 ne olacak bende teşekkür edicem eğer gelir gelmez satmassam daha cok gider gelir ve bende her seferinde teşkkür ederim

Yahu kopardın bizi burada ;rofl.;

• daha çok teşekkür edeceğiz bu gidişle bakalım benim mod 125 ne olacak bende teşekkür edicem eğer gelir gelmez satmassam daha cok gider gelir ve bende her seferinde teşkkür ederim

:thumbup: Sen bi harikasın :thumbup:

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Aynı şey benim aklımdan geçiyordu ki siz yazmışsınız. Marifet tüfeği serviste tamir etmek değil, servise gerek duymayacak kalitede üretmekte.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• aslinda biz anlamiyoruz olayi.Bahtiyar BEY yeni tesis acicak diye duydum ben .üstelik büyüuk bir tesis.eee o kadar isci al sen maas ver yatiracak degil ya adamlari bos kallmasinlar diye calisanlar tüfeklerin kalitesini berbatlastirmis.Kİ en azindan tamir olayi sayesinde bos kalmiyo isciler.anladiniz siz onu ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

• site sakinlerine bir soru :him:s
    şimdi bu gün hatsan bir diana yada bir hw97k üretse ve bu birebir aynısı olsa,fiyatı da avrupa yapım tüfeğe yakın bir fiyat olsa içimizden kaç tane arkadaş çıkar hatsan alır?

• arkadaşım hatsan olayı yalancı çoban hikayesine döndü ne üretirse üretsin ben hiç bişi almam birtane hatsan ürünü aldım ve birdaha almamaya yemin ettim.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Official Post

Ben şahsım adına, hem alır hemde herkese tavsiye ederim,

Ama görünen köy kılavuz istemiyor maalesef ve ayda en az 5 defa bahtiyar bey ile en az 1 - 1,5 saatlik telefon görüşmeleri yaparız, arkadaşımdır ama ben forumumda gerçek bilgi yazmak zorundayım.

şimdi bu gün hatsan bir diana yada bir hw97k üretse ve bu birebir aynısı olsa,fiyatı da avrupa yapım tüfeğe yakın bir fiyat olsa içimizden kaç tane arkadaş çıkar hatsan alır?

Eğer Hatsan o tüfeği ithale yakın bir fiyatla satarsa bizi kazıklıyor demektir. Yurt dışından gelen tüfeğin işçiliği daha pahalı, nakliye, gümrük, vergiler vs. düşündüğünde Hatsan'ın yarı fiyatından aşağıda satması lazım. O zaman ve ürettiği ürünün kalitesinden eminsem ben alırım. Ama o güveni tesis etmesi biraz zor olacak Hatsan'ın.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

Bahtiyar beyle aynı konuyu tartıştık oda güvenimiyor müşteriye.Bizde biliyoruz diyor dünya standartlarında namlu üretmeyi yiv set açma tekniklerini kabze işleme tekniklerini vs. ama bu defada maliyet artıyor rağbet azalıyor diyor.
    Adı çıkmış dokuza inmez sekize diye bir laf var...
    Saygılarımla.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• mrmataracı abime katılıyorum.+1

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• bahseddiğim alman malları tüfekler almanyada da aynı fiyata satılıyor abi,türkiye ile aynı fiyatı

• yani şimdi şunuda düşünmek gerek bunca yıllık firma elindeki imkanlara rağmen kaliteli bir mal üretmemişse bundan sonrada üreteceğine ben inanmıyorum aslında sadece hatsan değil diana ve hw bile gerekli özeni yani yapabilicekleri en üst kaliteyi yapmıyorlar misal bir hw dianadan üstün noktalara sahip iken diana nın da hw ye göre üstünlükleri var ama iş görürmü derseniz görüyor daha önce modfiye li diana 54 resimleri vardı forumda şimdi düşünüyorum 1160 ytl verdim ama o modifiyeli 54 resimlerindeki gibi bir 54 e nie sahip değilim

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• eğer hatsan 97 k üretse nasıl olur hemen soruna bir örnek le cevap vereyim gamo cfx in takliti kral magnumla aynı olur arkadaş biz resimden bahsetmiyoruz ki hangi markaya benzemesi kimin umrunda yeterki sağlam kalite yapsın bozulmasın bozulan görüntüsü değil mekaniği ham demirden yapıyo çelikden olacağa yereham demir koyuyo sarı koyuyo ne bileyim daha birçok enteresan olaylar o demire 10 lira fazla masraf yapıp demire bir su verip çelik yapmıyo sonrada ürettiği ürünün üstüne kar koyup satıyo ondan sonra işçileride haliyle servis yoğunluğundan boş kalmıyor kral magnumda gamo cfx e benziyo ama 5.5 in palet yükleme yerine bak en azından 4.5 den modifiyeli matkapla 5.5 e genişletmişler işde böle oluyo at 44 de dışardan bakınca harika ama kaliteye bakınca adam 3 tane yi zor sattım diyo

• sn.forum arkadaşlarım,hatsan konusunda bende birkaç söz söylemek istiyorum.elimde birçok havalı silah olmasına karşı sadece webley patriot 5.5mm bir adet havalı tüfeğim var.o da forumda yazılan,anlatılanlardan dolayı alındı.bazı şikayetlerim olmasına rağmen genel de memnunum.bana göre ülkemizde bu çapta üretim yapan(ve bu çeşitlilikde) bir fabrikanın olması ülkemiz adına bir övünç kaynağı olmalıdır.eleştirilerimiz elbette olacaktır.ürünlerin hatalı yerleri,eksiklikleri yapıcı olmak kaydıyla gerek forumumuzda gerekse iletişim yoluyla direk olarak fabrikaya iletilmelidir.neticede fabrika sahipleride bizlerden dir.bu çapta imalat yapan insanlar zannediyorumki bu kadar eleştiri karşısında hiçbir şey yapmadan duramazlar.kalite olayına gelince yurt dışındaki üreticileri incelerseniz çok uzun geçmişleri olduğunu görürsünüz.bu da doğal olarak bilgi birikimi ve tecrübe getirir.cumhuriyetimizin 85 yaşında olduğunu ve o dönemlerde toplu iğneyi bile dışardan getirttiğimizi düşünürseniz biraz daha insaflı olursunuz sanıyorum.bu arada hatsanın sn. sahipleri ve yöneticilerinede biraz öz eleştiri yaparak biz kullanıcıların seslerine karşı daha duyarlı olmalarını ve gerek forumlar gerekse diğer iletişim yollarıyla bizlerle iletişime geçmeleri gerektiğini düşünüyorum.unutmıyalımki hepimiz aynı gemideyiz.ne onlar bizsiz ,ne biz onlarsız olabiliriz.ben şahşım adına gelecekde hatsan ın dünya çapında bir üretici olacağına inanıyorum.yeterki ürettikleri silahların gerçek kalite kontrolunu yapan tüketici sesine kulak versinler,gerisi kendiliğinden gelecektir.saygılarımla.ahmet fahri özyurt

• madem bahtiyar bey bizde durumun farkındayız müşteriye güvenemiyom diyor. o yaptıda biz parasınımı vermedik ozaman şununda farkında olsun müşteri kaybetme diye bir şey var akıllı adam bir kere hata yapar kendimden örnek veriyorum benim kredi kartına 2250 ytl borcum var bunu benzin parası felan derken her ay 0 a düşürüyorum birdahaki ay aynı para yine karşımda borc 2250 ytl olarak hep devam ediyor ama ben bu borcuma rağmen kendi harşlığımdan veya aldığım primlerden kenara para atarak kendime hw 97 yada diana mod 460 almayı düşünüyorum bunca borcuma rağmen neden alman malı alıyorum bu almanlar nasıl bize güveniyolar neden mallarının hakkını öle yada böle veriyoruz neden gidip hw yada diana alıyoruz yusuf neden borçlandı diana 54 aldı işde bu kaliteyi hatsan yapsaydı bu kaliteyi gidip hatsandan alırdım hatsan için can atar hatsan için borçlanırdım.