Bigmax x pompa ile dolum yapılır mı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba ben kral bigmax x almak istiyorum elimde hatsan pompa ve 230 basınçlı bir scuba tup var tüfeği doldrmaya yetermi

• İnternette denk gelmiştim big max ı el pompasıyla dolduruyordu. Dinlenme pompalama meyve suyu içme dahil bir saat yirmi dakika süürüyordu. Her dinlenmede pompa basıncını sıfırlıyordu.

425 cc 200 bar tankı her türlü yarım saatte dolduruyorum. Spor niyetine iyi oluyor.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Merhaba kralın yeni ithal ettiği 3 aşamalı pompadan aldım 4500 psı yani 300 bar ve 425 cc 200 bar tüpü 100 bardan 200 bara 6 dakikada bastım bu yeni pompa müthiş birşey daha önce hatsanın veya kralın pompalarını kullandım ve işkence idi ama bu pompa harika tafsiye ederim...Ayrıca 300 bar gerçekten basıyormu diye yurtdışından aldığım 200cc 300 bar tüpe 300 bar basabildim.Eski tip pompalarla uğraşmayın eskilerle pek bir fiyat farkıda yok iyiki almışım

• Merhaba kralın yeni ithal ettiği 3 aşamalı pompadan aldım 4500 psı yani 300 bar ve 425 cc 200 bar tüpü 100 bardan 200 bara 6 dakikada bastım bu yeni pompa müthiş birşey daha önce hatsanın veya kralın pompalarını kullandım ve işkence idi ama bu pompa harika tafsiye ederim...Ayrıca 300 bar gerçekten basıyormu diye yurtdışından aldığım 200cc 300 bar tüpe 300 bar basabildim.Eski tip pompalarla uğraşmayın eskilerle pek bir fiyat farkıda yok iyiki almışım

Yeni tip olanı eskilerden nasıl ayırt ediyoruz. Adı modeli veya ürün kodu vb. birşey mevcut mudur? Bir de nereden temin edebiliyoruz internet sitesi, av bayisi bilgisi verirseniz çok makbule geçer. Muzdarip bir arkadaşıma önericem de.

• Kral pompa YENİ İTHALAT kelimesi ile bulabilirsiniz. Bende aldım. Tavsiye ederim. AKSU AV web sitesinde şuan satılıyor. acele edin. kaç adet var bilmiyorum ama sonra bulmak zor olur.

• Evet kral 4500 psı 300 bar yeni pompa yazın çıkıyor ben bursadan temin avdan aldım eski ile ayırt etmek için monometresi farklı zaten içinde gliserin yağı var marka model yazısını kral ithal ettiği için üzerine yazdırmamış.monometre 6000 psı kapasiteli görünce fark edersiniz zaten

https://www.temin.com.tr/kral-arms-pcp-tufek-hava-pompasi

• Kral pompa YENİ İTHALAT kelimesi ile bulabilirsiniz. Bende aldım. Tavsiye ederim. AKSU AV web sitesinde şuan satılıyor. acele edin. kaç adet var bilmiyorum ama sonra bulmak zor olur.

Tamamdır teşekkürler bilgiler için.

• Evet kral 4500 psı 300 bar yeni pompa yazın çıkıyor ben bursadan temin avdan aldım eski ile ayırt etmek için monometresi farklı zaten içinde gliserin yağı var marka model yazısını kral ithal ettiği için üzerine yazdırmamış.monometre 6000 psı kapasiteli görünce fark edersiniz zaten

https://www.temin.com.tr/kral-arms-pcp-tufek-hava-pompasi

Teşekkürler. 👍🏻