Sorunu hallettik düşük modda normalmiş hava kaçağı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeni aldığım tüfeğim kral puncher breaker s modeli ilk günden beri arızalı 5 6 kez yolladım halen aynı sorun devam ediyor yada extra bir sorun çıkıyor tüfek yeni geldi halen sorun devam ediyor bir firmayi bu kadarmi aşağı çekerler anlamiyorum birde herşeyi kontrol ettik atışları yaptık diyorlar halbuki külliyen yalan değişen göz onundeyse değişmiştir yoksa ellerini dahi sürmemişlerdir bundan eminim bu kadar kalitesiz iş yapılmaz

• Sen direk İdris ustayı ara ve başından geçen olumsuz ve düzeltilemeyen süreci telefonda anlat ve bire bir değişim istiyorum dye söyle

telefonu 0530 323 2295

• Söyledim hem not yazdım hem mesaj hem konuşma ama halen devam ediyor 5 6kez aynı sorun ile numarası var bende sağol ama yapmıyorlar

• Talihsiz bir durum olmuş hocam, ben de tam da Kral Np03 modelini almak üzereydim. Sorun çözmede durum böyleyse bir çekindim şimdi.

;avci;Ser4827_Mod99

• Bak ben bu durumdan memnun değilim ama almanı şiddetle tavsiye ediyorum neden dersen sadece benim başıma bu kadar uç noktada geldi bir çok abi ve kardeşte aynı tüfekte sorun yok yada ilk gonderimde hal oluyor benimki sorun biraz farklı adamla tartıştım beni engelledi pazartesi firma ile görüşüp tüm ciklakligi ile görüşeceğim ama yine kral iyidir yerli ve kaliteli olmasından dolayı yine yerli tercihim olur

• Bende kral Big max urunu almak ıstıyorum ama bole kral fırması ıle musterılerı ıle sorun yasaması ınsanı bıraz tedırgın edıyor acıkcası baska markalara yonlendıre bılır bu tarz fırmanın musterıyle sorun yasaması

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5,5

Reximex Throne Gen2 -5,5--6,35 ;tufey#

Spina Optics HD 4.5-27X50 FFP

Cobra

• Benimkinin arıza farklıydı valf ayarı verilip düzeltilmesi lazımdı baya teferruatlı ama kral iyidir kullanan arkadaşlar baya memnun ki bende birikimden sonra bigmax x almayı düşünüyorum

• Ayrı bir konuda yazmak istoyordum ama kısaca değineyim. Kralın iki pcp si vardı ve toplamda 8 tane kadar sorunları vardı. İkisini bir gönderdim. 3 haftanın sonunda tetiğinş alyanla sıkıp gönderdiler. En basit sorun buydu ki eğer o da yapılmasaydı kutuyu açmadan göndermişler diyecektim.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Benim sorun güç düğmesini en düşük modda kullanınca oluyor yüksek modda arıza olmuyor fabrikanın bana söylediği bu tüfek elimde şuan ve baya iyi

• Suleyman94

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Kral arms” Yeni Başlık: “Sorunu hallettik düşük modda normalmiş hava kaçağı”.
  • Aynı sorun benim pucher megadada var bu gün ikinci kez sevise gönderdim normalmi yani bu hava kaçağı

Evet normalmiş hatta kavga ettik biz dursun usta beni engelledi şuan full açık modda 26 grn solid atıyorum ve sorunsuz çalışıyor

• Evet normalmiş hatta kavga ettik biz dursun usta beni engelledi şuan full açık modda 26 grn solid atıyorum ve sorunsuz çalışıyor

Yerinizde olsam iade ederim. Bu büyük bir hata ve böyle saçma bir hata olamaz. Sen araba alıyorsun servis bu 1. vitesle gitmez 2 ve üzerini kullan diyor. Madem en düşükte sistem kaçırıyor. Bir limitör koyarsın, en alt limiti belirler kaçak yaptığı noktaya düşmez.

Bu fabrikasyon bu seride olan bir hata, tüfeği iade edip başka model bakardım. En kötü tüketici heyeti sorunu hallediyor.

Dediğiniz gibi sorun çözülmemiş hala kaçak var. En altta bile olsa kaçak olamaz.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Evet normalmiş hatta kavga ettik biz dursun usta beni engelledi şuan full açık modda 26 grn solid atıyorum ve sorunsuz çalışıyor

Ben servise gönderdim İdris usta ilgilenicek benim sorun namlu iç oringin de yada pellet iticide tam kapatmıyor namluyu ondan hava kacaği oluyor sende baksana bi namlu ucundan şarjör yokken kurmu kolunu kapat ışık tut ordan sonra namlu ucundan bak ışık görünüyormu diye benim yiv setler sayiliyordu o kadar boşluk var 😁

• Ben servise gönderdim İdris usta ilgilenicek benim sorun namlu iç oringin de yada pellet iticide tam kapatmıyor namluyu ondan hava kacaği oluyor sende baksana bi namlu ucundan şarjör yokken kurmu kolunu kapat ışık tut ordan sonra namlu ucundan bak ışık görünüyormu diye benim yiv setler sayiliyordu o kadar boşluk var 😁

O kadarına bakmadım maalesef