Hatsan Factor BP 5.5mm vs Reximex Throne Gen2 5.5mm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar konunada belirttiğim gibi elimde kral puncher breaker 5.5mm var bu ikisinden birinide almayı düşünüyorum artıları ve eksileri veya kullanıcılar yorumlarsa çok memnun olurum.

Hatsan Mod 33 5.5mm

Kral Puncher Breaker W Bullpup 5.5mm

Reximex Throne Gen2 5.5mm

• Yada kral puncher breakerdan reximex throne gen 2 ye geçmek mantıklı mıdır teşekkürler şimdiden

Hatsan Mod 33 5.5mm

• Official Post

reximexi tip ve kullanım açısından cok seviyorum fakat kronik sorunların önüne geçildi mi bilmiyorum.
    bana kalırsa reximex çok güzel bir tüfek. alınır.

agt agtagt

• İnternette bulduğum kısıtlı bilgiye göre gen1 modelinde olan hava kaçağı problemi gen 2 de düzeltilmiş deniyor ama başka ne gibi kronik sorunlar var hocam bilgin var mıdır ?

Hatsan Mod 33 5.5mm

• Yada kral puncher breakerdan reximex throne gen 2 ye geçmek mantıklı mıdır teşekkürler şimdiden

Ona ihtiyacınız varsa mantıklıdır. Ya da ona merakınız varsa... Uzun mesafe düşünmediğim için ve yer sıkıntısı yaşamamak için hiçbir zaman bull pub dışına çıkmayı düşünmedim. Kimisi de pompayla tüple uğraşmamak için pcp almıyor kırmalı modeller alıyor. Yani size kalmış.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Biraz merakım var birazda tüfeğin klasmanı baya iyi breakerdan iyi olacağını düşünüyorum

Hatsan Mod 33 5.5mm

• İnternette bulduğum kısıtlı bilgiye göre gen1 modelinde olan hava kaçağı problemi gen 2 de düzeltilmiş deniyor ama başka ne gibi kronik sorunlar var hocam bilgin var mıdır ?

Gen1 modeli de ilk çıktığından Gen 2'ye gelene kadar birkaç iyileştirme gördü. Bende Gen2 modeline geçilmeden önce üretilmiş son parti Gen1'den var. Hava kaçağı veya başka kronik hiçbir sorun yaşamadım ama tüpü çok çıkarıp takmaktan tüp oringini bozdum hava kaçağı oldu, o benim hatam. Bence Gen1'de kronik hava kaçağı var demek konuyu biraz abartmak olmuş. Gen2'yi bizzat denemedim ama yakınlarımdan alanlar oldu, onların bazı sıkıntıları oldu, iade edenler oldu. Aslında beklentileri farklıydı, çoğu ağır solid atmak için modlamaya kalkıştılar ve istedikleri sonuç olmadığı için elden çıkardılar. Yine de ben elimdeki Gen1'den memnunum ve birisi başa baş Gen2 ile takas edelim dese vermem.

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Gen1 modeli de ilk çıktığından Gen 2'ye gelene kadar birkaç iyileştirme gördü. Bende Gen2 modeline geçilmeden önce üretilmiş son parti Gen1'den var. Hava kaçağı veya başka kronik hiçbir sorun yaşamadım ama tüpü çok çıkarıp takmaktan tüp oringini bozdum hava kaçağı oldu, o benim hatam. Bence Gen1'de kronik hava kaçağı var demek konuyu biraz abartmak olmuş. Gen2'yi bizzat denemedim ama yakınlarımdan alanlar oldu, onların bazı sıkıntıları oldu, iade edenler oldu. Aslında beklentileri farklıydı, çoğu ağır solid atmak için modlamaya kalkıştılar ve istedikleri sonuç olmadığı için elden çıkardılar. Yine de ben elimdeki Gen1'den memnunum ve birisi başa baş Gen2 ile takas edelim dese vermem.

Anladım hocam teşekkür ederim detaylı anlatimınız için ağır solid atmak benim için su seviyede fazla ileride ne olur onu zaman göstericek sanırsam demekki internette fazla abartı yorumlar var

Hatsan Mod 33 5.5mm

• GEN 2 alalı 1 ay oldu. Hava kaçağı yaptı Fabrikaya gönderdim. gene olursa iade edeceğim.

hocam gen 2 den memnunuydunuz. bugün şipariş ettiğim gen2 modeli geldi ancak kurma kolunu çekip bıraktığımda çalışmadığını fark ettim. diğer her şey normaldi bayi tekrar firmaya gönderdi şimdi gelmesini bekliyorum

• HATSAN FACTOR BP FDE kullanıyorum..şahsi fikrim çok yakısıklı bır tufek...gayette guclu...tercıh edebılırsın dusunmeden..

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle