FX T12 Yeni Silahım Tek Kelimeyle Harika

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Birkaç gün önce aldığım fakat uygun ayak olmadığı için bir türlü atış yapma fırsatı bulamadığım T12 mi , Raptorx Erdem abinin yardımları sayesinde dün gece saat 21:00 sıralarında ilk kez dürbünlü olarak deneme fırsatı buldum.

Silahı ilk elime aldığımda ne yalan söyleyeyim biraz hayal kırıklığına uğramıştım, kendi kendime bu ne ya oyuncak gibi bişeymiş bu dedim ama dürbünsüz olarak yaptığım bir kaç atışta sağdan soldan kalkan tozlar bana bunun oyuncak olmadığının sinyallerini vermişti.

neyse sadede gelelim, Erdem abi saolsun elindeki fazla ayaklardan birini benim ayaklar gelene kadar kullanmama müsade ettiği için dün akşam misafiri oldum ve ayakları saolsun bizzat kendisi tüfeğime taktı. Daha sonra kendi silahının moderatörünü de fazla gürültü yapmaması için benim silaha taktı.

Aman yarabbim :!: benim oyuncak diye ilk başta burun kıvırdığım silah öyle bir hal aldıki, Erdem abiye çaktırmasamda silaha resmen aşık oldum böyle güzel bi şey olamaz ;d; ;d;

sıra silahı sıfırlamaya geldi Erdem abinin 10 m poligonunda 2cm sağa 3cm aşağı derken silahın sıfırlamasınıda Erdem abi saolsun bizzat yaptı. Silahla yaklaşık 3 şarjör pellet attık sıfırlama hariç , yaptığımız deneme grupmanları gerçekten çok güzel sıfırlama esnasında 3 pelletin tek delikten geçtiğine şahit oldum.

Silah gerçekten benim beklentilerimin çok çok üzerinde çıktı , özellikle bolta hasta oldum. çok kolay bi kurulumu var. bolt aralığı kısa ve kurulumu yumuşak olduğu için silah üzerinden kalkmadan rahatça kuruluyor, böylece hedefe bakışınızı bozmuyorsunuz. hele o ses yokmu ahhhh ah :love:

silaha öyle bi namlu koymuşlarki Lother Walter in ne demek olduğunu şimdi daha iyi anladım, gerçekten çok temiz işlenmiş pırıl pırıl bir namlu, yiv setlerin çizdiği kavis insanın başını döndürüyor.

Silahı alırken aniden karar vermiştim ve silahla ilgili yazılanları fazla okumamıştım, iyikide okumamışım çünkü silah yazılanların çok çok üstünde , Böyle bir silaha sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum , pcp ye yeni başlayacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim , bu silahı sakın kaçırmayın....

Bu silaha sahip olmamı sağlayan Mustafa abi ve Yardımlarını esirgemeyen Erdem abiye sonsuz teşekkür ederim ;d;

Silahın birkaç fotosunu ekleyeyim

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen serdarhavsut ().

• Abi yapmayın bölee sattıracaksınız bana varı yoğu ^^
    Şaka bir yana içim gidiyor bu yorumları okudukça hayırlı olasun güle güle kullanın.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• içim gitti valla :) .kazasız belasız kullanın inşallah.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Hayırlı olsun. Keyifle, kazasız belasız kullanırsınız inşallah.
    Silahınızı büyük bi aşkla anlatmışsınız :)

• Serdar tekrar hayırlı olsun, gerçekten çok güzel, sade, hafif ve isabetli bir silah. Dürbün ve moderatörlede pek şahane görünüyor. İsabetli keyifli atışlar dilerim.

hani fotoğraflar?

.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Serdar Kardeş, senin de FX'in hayırlı uğurlu olsun :) Çayyolu FX'leniyor :) Tanışabilmek ümidi ile diyorum tekrar ;)

Bu arada bana da bi moderatör bulsak keşke, harika duruyor tüfekte çünkü. Resimleri bekliyoruzz. Ben de bi firsat bulabilirsem çekip koyacağım inşallah :)

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• teşekkür ederim saolun, Erdem abi benim bağlantıda bi problem var heralde fotoları bi türlü ekleyemedim.

Engin kardeşim senin t12 nde hayırı olsun

AA S410 5,5

• Şu anda ayaklarda geldikten sonra silahın tek eksiği moderatör, onuda kendim yapmayı planlıyorum eğer düşündüğüm gibi olursa sesi %100 olmasada %80oranında düşürürebilirim gibime geliyor .

AA S410 5,5

• konuyu dağıtmak gibi olmasın ancak forumdan kaç kişi çayyolunda oturuyor acaba? :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ümitköy ben

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• bende beysukent. yakınlarda böyle ilgili ve bilgili insanlar olduğunu bilmek güzel. airguntürk üyelerinden yakınlarda çok fazla kişi yoktur diye düşünüyordum. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ^^ Ben W&S special edition almayı düşünüyordum öylebi anlattın ki vazgeç mek üzereyim fiyatı öğrenip ona göre karar vereceğimde konuyu biraz aydınlatırsan memnun olurum :)

+;tuftabV# one shot,one kill ;tufey#

• Serdar kardeşim bu arada hayırlı olsun yeni silahın,hiç haberde vermiyorsun sessizce alıyosun artık ... :)

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• bende beysukent. yakınlarda böyle ilgili ve bilgili insanlar olduğunu bilmek güzel. airguntürk üyelerinden yakınlarda çok fazla kişi yoktur diye düşünüyordum. :)

Ben de Konutkent-2'deyim :)) Gerçekten bu kadar kalabalık olmak güzel Çayyolunda :)

Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod

• http://www.airgunbuyer.com/Sho…t=Silencers%20Accessories

Logun Composite Carbonfiber 1/2 UNF, 29.95 Sterlin
    Weihrauch Moderator 1/2 UNF, 37.95 sterlin

Her ikiside oldukça effektif moderatörler. 1 haftada kapınıza gelir. 5-10 sterlin posta masrafı oluyor.

Peki gümrüğe takılma riski var mı? Yani siparişi verdiğimiz gibi kapıya geiyor mu yoksa işlem yapmaya gerek var mı?

• o risk herzaman her mamül için malesef var.bilginize