hatsan w&s yola çıktı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :thumbup: Artık bennim de istediğim gibi bir tüfeğimolacak.hatsan webley&scott special edition yola çıktı ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

+;tuftabV# one shot,one kill ;tufey#

• İyi günlerde kullanın. İsabetli atışlar dilerim.

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın tüfeğini,şunu belirtmek isterim aldığın tüfek güçlü bir tüfek olduğundan, dürbün ün sağlığı açısından mutlaka dampa ayak alman şart kardeş,aksi yönde dürbün ile gelen ayak iş yapmaz,çok iyi sabitlesen bile dürbünü bozarsın,
    yakında mustafa abi nin öncülüğünde yatagun online satış sitesi faaliyete geçecek,ordan kendine temin edebilirsin,ben de bekliyorum sitenin açılmasını,dampa ayak alcam diğer tüfeğme,fiyatıda başka yerlere göre yarı fiyatına :)

• İyi günlerde kullanın :D

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hayırlı olsun. iyi günlerde kullanın

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• hayırlı ugurlu olsun ama bunddan sonra bişi alırken araştır bu forumu hatim et ondan sonra al

• Selamlar bana özeldem mesaj atmışsın ama görmedim kardeş..
    Başta geçmiş olsun...
    Çünkü her 20 atışta bir kundak vidasını sık, her 40 - 50 atışta bir kundağı cıkartıp ordaki pimleri yerine oturt...
    çünkü pimlerin ucunda ne bi sekman var nede kaymasın diye başka birşey...
    mesedüzünün dedği gibi gelen dürbünü sakın kendi ayağı ile kullanma çünkü bi işe yaramıyo..
    hatta stoper bile bi işe yaramıyo dampa kesin şart.. çeşitli sitelerde var... ama ben en ucuzunu meydan sporlarında bulmuştum fiyatıda 50 ytl idi.. ancak kalmamış da olabilir çünkü bana peynir ekmek gibi satıldığını söylemişlerdi.. dampa kesin al çünkü tüfek çok kuvvetli dürbün ayarlıcam diye kolun kopuyor. sonrada 5 - 6 atış sonra dürbün ayakları kayıyo.. hevesinde kaçıyo..

• Hayırlı Olsun kardeş inşallah silahınla mutlu olursun (!)

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• her 40 - 50 atışta bir kundağı cıkartıp ordaki pimleri yerine oturt...
    çünkü pimlerin ucunda ne bi sekman var nede kaymasın diye başka birşey... ..

O pimlere zaten kundağın iç yüzü iki yöndek destek oluyor yani pimler hapis sağa sola oynayamaz..O pimler serbest olsa 30-40 değil tek atışta yerinden fırlar

• hayırlı olsun isabetli atışlar genel izlenimlerini yazarsan bizde bilgi sahibi oluruz

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.