Hatsan Teknik Servis Vasatlığı (BIKTIK)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kalite çok düşmüş hatsanda, mod 85 sniper vortex aldım 2 paket pellet attım bozuldu servise yolladım. 1 ayda geldi neredeyse. Aradan zaman geçti 1.5 paket pellette yine bozuldu tekrar yolladım. Tüfeğin değişimini istedim veya sağlam bir model önerin fiyat farkını vereyim onu alayım dedim. Yollayın tüfeği bakalım kafanıza göre değişim yapamam diyorlar. Kardeşim ben modelini hatırlamadığım eski bir hatsan kırmayı tepe tepe yıllarca kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bana kalırsa Türkiye ye sattıkları modellere özenmiyorlar artık. Kimse hatsan şöyle iyi servisi şöyle güzel hikayesine kanıp almasın, başına gelecekleri bilerek alsın. Zaten sizin alacağınız tüfeğe ihtiyaçları kalmamış, tok satıcı olmuşlar.

• Kalite çok düşmüş hatsanda, mod 85 sniper vortex aldım 2 paket pellet attım bozuldu servise yolladım. 1 ayda geldi neredeyse. Aradan zaman geçti 1.5 paket pellette yine bozuldu tekrar yolladım. Tüfeğin değişimini istedim veya sağlam bir model önerin fiyat farkını vereyim onu alayım dedim. Yollayın tüfeği bakalım kafanıza göre değişim yapamam diyorlar. Kardeşim ben modelini hatırlamadığım eski bir hatsan kırmayı tepe tepe yıllarca kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bana kalırsa Türkiye ye sattıkları modellere özenmiyorlar artık. Kimse hatsan şöyle iyi servisi şöyle güzel hikayesine kanıp almasın, başına gelecekleri bilerek alsın. Zaten sizin alacağınız tüfeğe ihtiyaçları kalmamış, tok satıcı olmuşlar.

Hatsan ABD'ye acildigindan beri oyle zaten, yani adamlarin yurtici piyasindan satisi gerek yok artik. Yarin bildiri yayinlasalar, 100% Export yapiyoruz diye, onlara koymaz.

700 TL maal etti kirma tufekleri, 60-70 dollara satiyorlar, satici da 100-150 dolara satiyor. Buyuk kar var

• bence her markada sorun yasayan arkadaslar var...bende 2 adet hatsan tüfek var. bır yıldır aktıf kullanıyorum bınlerce pelet attım..dıgerıde aynı. sadece hava kaçağı olustu ki buyuk ıhtımalle benım hatamdan kaynaklı...onuda hatsan servısı 1.5 saat ıcınde sıfırı ıle degısım yaparak çözdü....yasadıgınız servıs sorunları ogun sızle ılgılenen sahıs kaynaklı sorunlar dıye dusunuyorum...yoksa ben gosterdıklerı ılgı alakaya cok sasırdım açıkçası....sanmıyorum kı tufegı gonderecegınızde. yok yapmayız falan dıcekler..ımkansız bence....

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• Ben de hatsan teknik servise tüfek gönderdim bu hafta öbür hafta deyip bir aydan uzun sürdü tamir etmeleri sonuçta tüfeğimi görünce çocuğumu görmüş gibi sevinmiştim. :)

• Ben de hatsan teknik servise tüfek gönderdim bu hafta öbür hafta deyip bir aydan uzun sürdü tamir etmeleri sonuçta tüfeğimi görünce çocuğumu görmüş gibi sevinmiştim. :)

Üzüldüm benim genelde servislerle pek işim olmuyor elimden gelen birşey oldumu yaparım ciddi bir şey var sa gönderirim ama ne hatsan da nede diğer yerli markalarda max 1 hafta bekleme sürem oldu oda normal kimbilir günde kaçtan tüfek geliyordur ama 1.5 ayda çok fazla eleman kaynaklı olabilir ,bakımı üstlenen eleman muhtemelen tüfeği Bi yere kaldırdı sonrada unuttu belkide 🙂

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık