Hatsan Teknik Servis Vasatlığı (BIKTIK)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 25 Supertact bugün (19-05-2023) tarihinde servisten geldi ve beni şok eden bir durumla karşılaştım, tüfeği servise gönderme sebebim, plastik olan ve bu yüzden kırılan tetik grubu muhafazasının değiştirilmesiydi, tüfeği servise göndermeden önce tetiği altın (metal) tetikti, kutuyu bir açtım tetik plastik ve tetik grubu komple plastik, benim gönderme amacım metal tetik grubu ve kasası takılmasıydı ?

Göndermeden önce metal kasa olduğunu ve değiştirebileceklerini söylediler, hatta daha öncesinde bana mod 125 ile beraber metal tetik grubu göndereceklerdi göndermediler, teknik servisi aradım ve durumu anlattım inanılmaz bir saygısızlık ile karşılaştım, altın tetik olmasının imkansız olduğunu söylüyor bana teknik servisteki Fatih bey fakat ben tüfeği gönderirken altın tetik takılıydı yani beni yalan söylemek ile suçluyor, gözümle gördüğüm ve kendilerinden de teyit ettiğim metal tetik grubu olmadığını mod 25 supertact modelinin komple plastik olduğunu savunup beni bir kez daha yalancılık ile suçluyor.

Bana yaptıkları yanlışları ve saygısızlığı yurtdışı müşterilerine yapamayacaklarını söyleyince cevap veremiyorlar, kem küm edip sinirleniyorlar bide üstüne.

Hatsan benim için bitmiştir arkadaşlar.

Selam arkadaşlar bende aynı sorun ile geçen ayın 24 un nde mod 25 tactical qe gönderdim daha ses yok bakalım bizim ki ne durumda gelecek

• Selam arkadaşlar bende aynı sorun ile geçen ayın 24 un nde mod 25 tactical qe gönderdim daha ses yok bakalım bizim ki ne durumda gelecek

Umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsınız hocam.

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22
    Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex / .22
    Zoraki HP 01-2 Ultra / .177

Daisy Powerline 953 / .177

Kral Demon Underlever / .177

Corsman Vigilante Co2 / .177

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP
    T-Eagle EOS 6-24x50 AOE HK
    T-Eagle March ST 4-16x44 AOE

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Gerçekten yazık çok yazık, bu formu dikkate alan Hatsan çalışanı var mıdır bilmiyorum , Bu hobiye başlamak isteyen insanların biraz araştırma ile ulaştıkları ilk ve en güçlü kaynak bu site oluyor... Bugün burada başlayandan yarın yurtdışı müşteriler de nasibini alır..

• Şefim ben birçok PCP içeriklerini izliyorum. Bilinçsizce hatsan ı seçiyor insanlar ve seviliyor çünkü daha iyisini bilmiyor görmemiş ler. Birçok eski model tüfekler peynir ekmek gibi satılıyor valla. Forumun da reklamını yapıyor yardımcı olmaya çalışıyorumda. Forumun reklamını yapınca siliyorlar😄.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Şefim ben birçok PCP içeriklerini izliyorum. Bilinçsizce hatsan ı seçiyor insanlar ve seviliyor çünkü daha iyisini bilmiyor görmemiş ler. Birçok eski model tüfekler peynir ekmek gibi satılıyor valla. Forumun da reklamını yapıyor yardımcı olmaya çalışıyorumda. Forumun reklamını yapınca siliyorlar😄.

Hocam ben kaliteden yana bir şey demek istemiyorum ama, başından sonuna kadar darbe ile çalışan bir mekanizmayı plastik yapmak ne kadar sağlam ve kaliteli olabilir ki, aklı olanın buradan yola çıkarak anlaması gerekiyor zaten :)

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

• Hocam ben kaliteden yana bir şey demek istemiyorum ama, başından sonuna kadar darbe ile çalışan bir mekanizmayı plastik yapmak ne kadar sağlam ve kaliteli olabilir ki, aklı olanın buradan yola çıkarak anlaması gerekiyor zaten :)

Bende fe3c nikli hobidaşa yazdıydım. Alıntılamadığım için biraz karıştı. Toplamak gerekirse Maalesef benim gözlemlemem bu hobiye birçok bilinçsizce yeni başlayan oluyor ve 1 kutu pelleti atıp hevesini alıp ya tüfeği çürümeye bırakıyorlar yada 2. Elden satıyorlar. Ben bu bilinçsiz hobidaşları foruma çekmeye çalışıyorum ama reklam yaptığım için yorumlarımı siliyorlar . Herkeste hatsan alıyor. Burada ben de hatsanı kötülemiyorum ama eski modeller alınıyor. Buraya dem vurmak istemiştim. Bu arada sizin durumada şaşırmış durumdayım. Ben factor ile baya soğuduydum sizide soğuttular ağızlarıyla kuş tutsalar dönermisim hatsana ben dönmem. Ülkemize böyle firmalar lazım desemde ben büyük konuşuyorum ama yalamam inşallah tükürdüğümü almam gibi hatsan.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Bende fe3c nikli hobidaşa yazdıydım. Alıntılamadığım için biraz karıştı. Toplamak gerekirse Maalesef benim gözlemlemem bu hobiye birçok bilinçsizce yeni başlayan oluyor ve 1 kutu pelleti atıp hevesini alıp ya tüfeği çürümeye bırakıyorlar yada 2. Elden satıyorlar. Ben bu bilinçsiz hobidaşları foruma çekmeye çalışıyorum ama reklam yaptığım için yorumlarımı siliyorlar . Herkeste hatsan alıyor. Burada ben de hatsanı kötülemiyorum ama eski modeller alınıyor. Buraya dem vurmak istemiştim. Bu arada sizin durumada şaşırmış durumdayım. Ben factor ile baya soğuduydum sizide soğuttular ağızlarıyla kuş tutsalar dönermisim hatsana ben dönmem. Ülkemize böyle firmalar lazım desemde ben büyük konuşuyorum ama yalamam inşallah tükürdüğümü almam gibi hatsan.

Ben şuan elimdeki ürünler bozulana kadar kullanıp sonra atıl bırakmayı planlıyorum şahsen

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

• Hatsan, ABD piyasasina acildigindan beri yani 2008? galiba. Ic piyasaya hic umursamuyor zaten. Yani cironun yuzde 90% ordan geldigi icin, adamlar oraya konsantre oluyorlar.

Yani yurtici tufek bozulmus, tamir olacakmis, adamlarin umrunda degil. Yanlis hatirlamiyorsam, HatsanUSA yani ABD'in distrubutruyle gorusmustum fuarda, adam resmen her ay sonu bize container dolu silah geliyor demisti.

Hatsan'da zaten ABD'de inanilmaz populer olan bir marka, yani amerikanlarin ''best bang for your buck'' dedigi, paranin sonuna kadar hakkina veren bir marka oldu.

Ondan mesela, surekli yeni modeller direk ABD'ye sunuluyor. ve eski modeller burda kaliyor, Hala AT-44 platformu satiliyor burda yaw.

• Türkiye piyasasını umursamayacak ise tamamen çekilmeliler bence bu piyasadan, bunu yapan farklı markalar mevcut, havalı ürünlerini Türkiye pazarına sürmeyen sadece yurtdışı pazarında satan bir çok marka var, ama yok ABD de parayı vurup Türkiye'ye de göz kırpacaz diyorlarsa da Türk tüketiciyi bu şekilde yalancı durumuna düşürmeyecekler, önce metal parça var diyip sonra öyle bişe yok biz öyle demedik diyip saçmalamacaklar, bana gelmiş dikkatli kullan tüfeği diye akıl veriyor plastik parça kırılmaz o zaman diyor :D :D

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22

Scope - Red dot

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

• Hatsan Barrage modelini almistim daha birkac kez kullanabildim, umarim arizq cikarmaz, Tufegimi kendimce modifiye etmeye calisiyorum, Eger amerikada yaşasaydim , yani ne modeller var alim.gucleride yuksektir... Sanirim hatsan pek aklima gelmezdi

• Mod 25 Supertact bugün (19-05-2023) tarihinde servisten geldi ve beni şok eden bir durumla karşılaştım, tüfeği servise gönderme sebebim, plastik olan ve bu yüzden kırılan tetik grubu muhafazasının değiştirilmesiydi, tüfeği servise göndermeden önce tetiği altın (metal) tetikti, kutuyu bir açtım tetik plastik ve tetik grubu komple plastik, benim gönderme amacım metal tetik grubu ve kasası takılmasıydı ?

Göndermeden önce metal kasa olduğunu ve değiştirebileceklerini söylediler, hatta daha öncesinde bana mod 125 ile beraber metal tetik grubu göndereceklerdi göndermediler, teknik servisi aradım ve durumu anlattım inanılmaz bir saygısızlık ile karşılaştım, altın tetik olmasının imkansız olduğunu söylüyor bana teknik servisteki Fatih bey fakat ben tüfeği gönderirken altın tetik takılıydı yani beni yalan söylemek ile suçluyor, gözümle gördüğüm ve kendilerinden de teyit ettiğim metal tetik grubu olmadığını mod 25 supertact modelinin komple plastik olduğunu savunup beni bir kez daha yalancılık ile suçluyor.

Bana yaptıkları yanlışları ve saygısızlığı yurtdışı müşterilerine yapamayacaklarını söyleyince cevap veremiyorlar, kem küm edip sinirleniyorlar bide üstüne.

Hatsan benim için bitmiştir arkadaşlar.

Öncelikle İbrahim geçmiş olsun. Hatsanın bu tutumu maalesefiçler acısı aynı sorunu webley marka hatsan yapımı tabancamda yaşadım illa servise göndereceksiniz dediler gönderdik tırnak kadar parça için . sonra eeee yapamadık elimizde parça yok. Arkadaş tabancanın yapım adeti belli sen yapıyorsun bunu yedek parçasını fazladan yapıp tedarikte bulundurmak bu kadar zor olmamalı. İngilterede bunu yapsalar ki tabancayı orada sattılar adamı oyarlar. Ne demek yapamadık parça yok... sonuç tabanca der dest geri geldi. Sinirim yatışınca oturup kendim yapacağım.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Benim mod 25 tactical qe şimdi geldi beş günlük kargo süresinden sonra hemen kutuyu açtım her yerini inceledim hemen atışa başladım eski halinden daha çok hoşuma gitti gücü artmış zor kuruluyor yirmi mt inşaat tuglasini deldi dumanı üstünde servise gidip gelmesi tam bir ay sürdü şuan için silahtan ve hatsandan memnun kaldım teknik servis baya ilgiliydi

• Ben şuan elimdeki ürünler bozulana kadar kullanıp sonra atıl bırakmayı planlıyorum şahsen

sıkıntı yok İbrahim getirirsin bana hallederiz bir daha gönderme

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Korkudan vortex almıyorum. Yaylı aldım. İki tane de yedek yay aldım. Hiç servisle uğraşamam. Artık hiç bir firma alternatifsiz değil. Bize iyi davranmayani tercih etmeyiz.

Tüfek ney hocam dürbün varmı tüfeginizde varsa randıman alabiliyormusunuz