Bakım nasıl olmalı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan striker 1000s vortex kullanıyorum. Son birkaç atışımda kurarken biraz sürtünüyomuş gibi olmaya başladı.

Bende o alt kısma makine yağı sürsem geçermi diye düşünüyorum yoksa ayrı bi yağ flnmı almam lazım diye bi sorayım dedim.

Birde düzenlimi yapmam lazım bu yağlama işini veya ayrı namlunun içine bi işlem vb yapılmalımı.

• Hatsan striker 1000s vortex kullanıyorum. Son birkaç atışımda kurarken biraz sürtünüyomuş gibi olmaya başladı.

Bende o alt kısma makine yağı sürsem geçermi diye düşünüyorum yoksa ayrı bi yağ flnmı almam lazım diye bi sorayım dedim.

Birde düzenlimi yapmam lazım bu yağlama işini veya ayrı namlunun içine bi işlem vb yapılmalımı.

Kundağın ön kısmında ki sağında, solunda bulunan vidaları ve tetik korkuluğunun arka tarafındaki vidayı söküp kundağı tamamen söktükten sonra gözle kontrol etmenizde fayda var, havalı tüfeklerin yağlanmasını doğru bulmuyorum, sürtünme hissinin geldiği noktaya odaklanıp gözle kontrol edip yapılacak işlemi kendiniz belirlemelisiniz.

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Kundağın ön kısmında ki sağında, solunda bulunan vidaları ve tetik korkuluğunun arka tarafındaki vidayı söküp kundağı tamamen söktükten sonra gözle kontrol etmenizde fayda var, havalı tüfeklerin yağlanmasını doğru bulmuyorum, sürtünme hissinin geldiği noktaya odaklanıp gözle kontrol edip yapılacak işlemi kendiniz belirlemelisiniz.

Valla hocam ilk tüfeğim pek anlamam ben ama genede bi açıp bakarım yarın belki basit bişeydir.

Basit degilse eğer fabrikaya gonderme olayı varmışta ben 2. El aldım sıkıntı olurmu acaba.

• Valla hocam ilk tüfeğim pek anlamam ben ama genede bi açıp bakarım yarın belki basit bişeydir.

Basit degilse eğer fabrikaya gonderme olayı varmışta ben 2. El aldım sıkıntı olurmu acaba.

Sıkıntı olmaz hocam, isterse 20 yıllık tüfek olsun yapar gönderirler.

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Hocam o sürtünme sesini ne yaptımsa geçiremedim. Hatsana gönderdim vortex piston değişimi yapıldı. Yaklaşık bir kutu pellet sonrası sürtünme sesi tekrar başladı. İnşallah çözüm bulursunuz.

;avci;Ser4827_Mod99

Bakım ve ytemizlik konusunda bilgiye yazımdan ulaşabilirsiniz. Yağlama çok uygun değil ( nadir bölgeler dışı).

Tüfek bakımı.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa