Edgun Matador Hk.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelikle herkese selemın aleyküm fx alıcam diye çıktığım yolda son anda matador aldım artıları ve eksileri ile şimdi size tecrübelerimi aktarmak istiyorum. İlk aldığımda şarjörün dönmediğini farkettim ben mekanizmadan olduğunu sandım ve bailadım şarjörü çeviren makanizmayı aramaya. Türkiye de bulamayınca edgun un yurt dışı sitesine ulaştım. 550 euro+nakliye diyince vazgeçtim. Sonrasında başıma gelenler ve devamında o sorunu da çözdüm. Crony ile ölçtüğümde 2 3 atış stabil sonrasında atışım ya aşırı düşüyor yada aşırı yükseliyordu. Sonrasında silahı üreten rus un videosunu buldum ve başladım sökmeye regülatörün içini dahi açtım ve ne göreyim regülatör pullarının önündeki oring in yırtık olduğunu gördüm ve değitrirdim. tekrar topladıktan sonra yüzüme hava geldiğini farkettim ve başaldım sorunu aramaya başka bir videosunda havanın namluya geçtiği bölgede prinç bir parça olduğunu ve benim tüfeğimde o parçanın kaybolduğunu farkettim. oraya çeşitli oringler koymam rağmen sonuç alamdım oringleri patlattı. son çare sert oring olduğuna kanaat getirdim. aldığım yongheng compresörün içinden çıkan bir oring gözüme ilişti ve oringin kaldın olması sebebi ile 120 kum zımpara ile başladım zımparalamaya ve takdığımda yüzüme gelen havanın kesildiğini ancak tüfeğin gücünün düştüğünü farkettim ve yeniden söktüm. aklımda sorun regülatördü fakat regülatör sapasağlamdı ve kaybettiğim oringe bakrığımda deliğin küçük olduğunu farkettim ve matkapla genişlettim. yeniden takdım ve ateş ettiğimde gücünün arttığını farkettim bu arada crony im de bozuldu oda ayrı bi hikaye :D sonuç olarak bağlamak gerekirse ben bu tüfek yerine fx almış olsaydım bi edgun parası daha harcardım. Fx tüfekler çok hassas ve bi oring kaybı yada patlması durumunda çok daha fazla maddi külfet çıkartıyor.

edgun matador 11 vida ve 4 oringden oluşan bir makina bu kadar basit ve güçlü bir tüfek isteyen herkese tavsiye ederim

not 123 m den tek delik yapabilen nadir makina

• Maşallah Elinizden gelmiş tebrikler güzel bir tüfek maşallahı var

• Külfetli olmuş ama sonucu mükemmel

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex / .22
    Zoraki HP 01-2 Ultra / .177

Kral Demon Underlever / .177

Corsman Vigilante Co2 / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP
    T-Eagle EOS 6-24x50 AOE HK
    T-Eagle March ST 4-16x44 AOE

Solognac 4-16x50 SFP
    Hawke Vantage 2-7x32 IR
    Victoptics S4 1.5-6x28

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Maşallah Elinizden gelmiş tebrikler güzel bir tüfek maşallahı var

teşekkür ederim cesaret edip açtık topladık

Edgun Matador 6.35

Vortex venom 5-25x56 ffp mrad

Huben K1 5.5

Vector Optics Veyron 6-24x44 ffp mrad

• Külfetli olmuş ama sonucu mükemmel

külfeti 70 tl lik conta oldu kardeşim bi tane de izeltaş alyan takımı aldım 300 tl e g;$i

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• Çok güzel ama sizi uğraştırmış baya, bu kadar tecrübeden sonra o prinç kadar dediğiniz parçanında metalinide yaptırın isterseniz tam olsun.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Çok güzel ama sizi uğraştırmış baya, bu kadar tecrübeden sonra o prinç kadar dediğiniz parçanında metalinide yaptırın isterseniz tam olsun.

prinç parçayı robot süpürge buldu hocam :D

Edgun Matador 6.35

Huben K1 5.5

• Çok iyi kayıp yok ozaman

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Kac para bunlar

bunlar cihan av da 54 bin tl bandında