YENİ BIÇAĞIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Satıcı bunu taşımanın yasal olduğunu söyledi acaba doğrumu.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• yeni bıçağın hayırlı olsun Allah sadece yemekte kullanmayı nasib etsin. sen meslek icabı bilirsin ama bence o bıçağı taşımak yasal olmayabilir yapısı itibarı ile herzaman saldırıya hazır. polis gördüğü anda kendi palaskasındaki yerine koyar

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• ayrıca tam bir tactical bıçak asker olsam kocaman komando bıçakları yerine bunu taşırdım

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Evet kılıftan çok çabuk çekilebiliyor saldırı için tasarlanmış sanki 20cm civarında ve çok ergonomik.

• amaç çabuk çekmese sana ufak bir tavsiye kılıfın içine balsa ağacından iki tane plaka yerleştir sonra ;duello;

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Aslında bunu görüntüsü hoşuma gittiği için aldım pek taşımak adetim yoktur yakında memlekete gidiyorum av amaçlı kullanıcam.

• satıcı ürünü satmak için söylemiş,ilk üst kontrol aramısında alırlar bıçağı elinden,gördüğüm kadarı ile bıcak sabit kapanmıyor ,ve görünüşte ufak bir çakıya benziyor,kapana bilinir olsa çakı diye el koymayada bilirler,bendeki seninkinden biraz daha büyük,yanında birde eloktro şok aleti var,
    artık tabanca taşımıyorum,yasak geldi
     [Resim Engellendi: http://s8.directupload.net/images/080825/temp/bjjceo2f.jpg]

• 7 eylülde memlekete gidicem hava alanında emanet yerine bırakabilirsin dediler diana 54 içinde polis faturayı getirirsin kaydını yaparız demişti 2000 adet crosman hollowpoint ve bir kutuda promagnumum hazır. :thumbup:

• 0 bıçak icraat bıçağı kardeşim polis haklı olarak nerde görürse alır yani üzerinde taşıyamazsın ama seyahat ederken çantanda falan problem olmaz :thumbup:

hamdım piştim yandım oldum.

• güzel bıçak ama malesef taşınması yasak, yakalandığı takdirde kıl bi polise denk gelirse 6136 ya muhalefetten 12 ay cezası var.

Markası nedir bu bıçağın acaba ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

güzel bıçak ama malesef taşınması yasak, yakalandığı takdirde kıl bi polise denk gelirse 6136 ya muhalefetten 12 ay cezası var. Markası nedir bu bıçağın acaba ?

Yanında döner bıçağıyla dolaşıyor adam, sorduklarında da "dönerciyim, bileyciden geliyorum"

• yok Mustafa abi öyle değil, benim gibi yunuslara çatarsan yemiyor :S herşey poliste bitiyo. adam isterse suikastçi muamelesi bile yapıyo.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• yok Mustafa abi öyle değil, benim gibi yunuslara çatarsan yemiyor :S herşey poliste bitiyo. adam isterse suikastçi muamelesi bile yapıyo.

Bencede döner bıçagı taşıyan adam zaten tipten belli ediyor kendini.İş polisin görevini yapıp yapmamasıyla ilgili(:

• iyide taşımak yasaksa bunu neden satıyorlar sonuçta bu ev bıçağı değilki ekmek kesmede kullanalım.

• Official Post

iyide taşımak yasaksa bunu neden satıyorlar sonuçta bu ev bıçağı değilki ekmek kesmede kullanalım.

Sen zaten "Çok Özel Güvenlik Görevlisi" sin sana bir şey demezler herhalde. ;tacli#