Yurt dışından havalı silah getirmek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamünaleyküm arkadaşlar geçenlerde youtubede gezinirken cobra ldt semi auto adında bir tüfek karşıma çıktı .

Şahsi fikrim bu tüfek buzamana kadar gördüğüm en gerçekçi ve en yakışıklı tam bir tactical galiba Endonezya yapımı bu tüfeği getirmenin bir yolu varmı bu günün şartlarını ele alırsak .

Harici İçerik youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Harici İçerik youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• benimde çok ilgimi çekiyor bayadır takip ediyorum bu pcp yi sıradışı bir tasarımı var namlu tüpün içinden geçiyor yani namlu tüpün içinde sadece iki ucuna oring kayarak namlu ile tüpün arasından hava kaçağını engellemişler

• benimde çok ilgimi çekiyor bayadır takip ediyorum bu pcp yi sıradışı bir tasarımı var namlu tüpün içinden geçiyor yani namlu tüpün içinde sadece iki ucuna oring kayarak namlu ile tüpün arasından hava kaçağını engellemişler

Anladığım tüp silindirik ama sizin demenize göre tüpün iç duvarı yok namluyu iç duvar olarak kullanmışlar

Ama bence tüpün iç duvarı namlu değilde ayrı bir parça namlu ceketi gibi düşünün .

Aslına iyi bir tornacı bulsak bu tüpü yaptırıp np01,np03,np04 e uygulayabiliriz

• Getiren getirtiyor. Prosedür ne şekilde işliyor kimse bilmiyor, bilen de paylaşmıyor. Adam yurtdışında bireysel olarak araba motoru sipariş ediyor, tabanca namlusu getirtiyor, altı üstü oyuncak bir tüfek mi sipariş edilmeyecek. Biraz araştırmak gerekir. Ama araştırırken çıkan timsahlara da dikkat etmek gerekir. Bazıları çıkarı için yanlış bilgiler paylaşıyor olabilir.

• Oyuncakta olsa adı silah geçtiği için zor dur.

Yanlız pcp lere oyuncak benzetmesi biraz hafif kalmış dikkat esilmesse sıkıntı çıkaran aletler ,ama türkiye de yasal olarak satılıyorlar sonuçta yasadışı birşey değil uğraşmak gerekiyor

• Mesela bildiğiniz gerçek susturucuyu benzin yakıt filtresi adı altında ülkeler arası satıyorlar pcp leri ismini değiştirip sokmak. Çok zor

• Getiren getirtiyor. Prosedür ne şekilde işliyor kimse bilmiyor, bilen de paylaşmıyor. Adam yurtdışında bireysel olarak araba motoru sipariş ediyor, tabanca namlusu getirtiyor, altı üstü oyuncak bir tüfek mi sipariş edilmeyecek. Biraz araştırmak gerekir. Ama araştırırken çıkan timsahlara da dikkat etmek gerekir. Bazıları çıkarı için yanlış bilgiler paylaşıyor olabilir.

Yurtdışından nasıl pcp getirilir, detaylı paylaşıldı. Biraz araştırın forumda.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Yurtdışından nasıl pcp getirilir, detaylı paylaşıldı. Biraz araştırın forumda.

Evet zamanında okudum. Ama o yazılardaki prosedürler gerekli mi soru işareti. Yine vergilerden ve ekstra ücretlerden dolayı artık dışardan getirmenin mantıksız olduğu da yazılıyordu. Gerçekten vergi ve ekstra ücretler bu kadar pahalı mı emin olmak gerekir. Bir ve birkaç kişinin yazdığını gerçek olarak görmemek gerekir demek istediğim. Belki gerçekten de vergiler böyledir. Gerçekten de böyleyse belki ticari amacı olmayanları muaf edebilecek prosedürler de vardır? Bu tür ithalat işlerindeki yazılar okunurken her zaman şüpheyle yaklaşılmalı. Bu işten nem alanlar çok.

• Evet zamanında okudum. Ama o yazılardaki prosedürler gerekli mi soru işareti. Yine vergilerden ve ekstra ücretlerden dolayı artık dışardan getirmenin mantıksız olduğu da yazılıyordu. Gerçekten vergi ve ekstra ücretler bu kadar pahalı mı emin olmak gerekir. Bir ve birkaç kişinin yazdığını gerçek olarak görmemek gerekir demek istediğim. Belki gerçekten de vergiler böyledir. Gerçekten de böyleyse belki ticari amacı olmayanları muaf edebilecek prosedürler de vardır? Bu tür ithalat işlerindeki yazılar okunurken her zaman şüpheyle yaklaşılmalı. Bu işten nem alanlar çok.

Bizzat kendim getirdim. Çok da kolay. Edgun leshiy 2 Limited Edition hem de çift kalibre. Hem 6.35 hem 7.62.

Evet maalesef Vergiler çok fazla. Ancak almak istedikten sonra getirmek hiç de zor değil. Ekstra olarak da kimseye bir para vermedim. Sadece izin yazısını almak için 300 TL aracı kuruma verdim. Şimdi olsun 1.000 TL. Muafiyet maalesef yok.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule