Scuba tup dolumu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar merhaba,Kahramanmaras ya da Gaziantep bolgesinde scuba dolumu yapan firma biliyormusunuz? ve guncel dolum ucretleri hakkinda bilginiz var mi ? mesela 6.8LT 300bar tup dolum maliyeti nedir ?

• Karakusher diye bir arkadaş var Kayseri’de o bu işi yapıyor ona ulaşabilrisin. O ne kadar hava basıyorsa ona göre para alıyor standart değil kargo anlaşmasıda var sana yardımcı olur.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• tesekkur ederim sagolun ancak arkadasa nasil ulasacagim acaba ? ,forumda arattim boyle bir isimde kullanici cikmadi.

Karakusher diye bir arkadaş var Kayseri’de o bu işi yapıyor ona ulaşabilrisin. O ne kadar hava basıyorsa ona göre para alıyor standart değil kargo anlaşmasıda var sana yardımcı olur.

• tesekkur ederim sagolun ancak arkadasa nasil ulasacagim acaba ? ,forumda arattim boyle bir isimde kullanici cikmadi.

Mesajı geç gördüm kusura bakma bende tlf nosu var bulamazsan mesaj atarım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Official Post

hobicilerin geneli kendi kompresörünü temin etmeye başladı.

agt agtagt

• hobicilerin geneli kendi kompresörünü temin etmeye başladı.

Apartmanda yaşamasaydım ben de alırdım. Maalesef çok gürültülü bir makina...

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Ali expres’te uygun fiyat amaTürkiye’ye gönderen bulamadım. Komprasörün ne uygunsuzluğu varda gönderilemiyor anlamdım da.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt