KLASiK GUZELLiK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :thumbup:

bunun markası modeli nedir acaba?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Bu S410 Side Lever Action ;kihhik,

• cok klas bi görüntüsü var paylaşim için teşekkürler...

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Official Post

cok klas bi görüntüsü var paylaşim için teşekkürler...

İmzandaki FX Diabolo fiyatı dış kullanıcılara yönelik, siz AirGunTürk üyelerinin indirimli fiyatını görebilmeniz için YataGun a üye olup, üye girişi ile fiyatlara bakmanız gerekiyor. :)

• Mustafa bey Model S510 SL.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

Mustafa bey Model S510 SL.

Bilgim yoktu 8o detaylarını geçermisin

Alıntı

Air Arms S510 News - 19/07/2008

The new Air Arms S510 rifle is now in stock and details are available online. Not built as a replacement to the S410, this rifle is more like an upgraded alternative for those who prefer a biathlon-style sidelever cocking mechanism and a full-length silencer.

• Bilgim yoktu detaylarını geçermisin !

Bende inandim ha Mustafa abi ! ;lol;;rofl.;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

Bilgim yoktu detaylarını geçermisin !

Bende inandim ha Mustafa abi ! ;lol;;rofl.;

Bu silahta tam güçte 10 atış yapabiliyormuş ;tacli#

• ben yatagun üyesiyim kredi kartı olmadan biraz zor aliş veriş yaparim. bekliyoruz hala hayırlısı ile...

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Official Post

ben yatagun üyesiyim kredi kartı olmadan biraz zor aliş veriş yaparim. bekliyoruz hala hayırlısı ile...

Acele ediyorsan Mail Order yapabilirsin, yarın şirketi ara yardımcı olsunlar, ben istanbul dışındayım, sanal pos henüz gerçekleşmedi ama şirkette pos makinası var.

• Official Post

Orada 29.41 YTL yazdığı doğru ama, üye girişi yapmışsan altta yeşil renkteki fiyat küpüründe 28.83 YTL yi görmelisin, ayrıca YataGun dan bir kez alışveriş yapmış olman halinde ayrıca iskontoya tabi olacak ve bu ürünü ürün sayfasında yeşil fiyat küpürü olarak 28.27 YTL olarak görüntüleyeceksin.

Bu iskontoların dışında yine bu ve bazı ürünlerde miktarı artırdıkça fiyatın düştüğünü görebilirsiniz.

• ozaman süper dürbünler de bi gelsin ilk alışverişim bu olacak : Nikko Stirling Platinum Nite Eater 6-24x56 AG IR 30mm

umarım gelecekler içinde vardır sitede var ama stokta yok diyor.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Official Post

ozaman süper dürbünler de bi gelsin ilk alışverişim bu olacak : Nikko Stirling Platinum Nite Eater 6-24x56 AG IR 30mm

umarım gelecekler içinde vardır sitede var ama stokta yok diyor.

Bayrama kadar yetişecek umuyorum.

• mustafa abi peşin fiyatına 12 taksit yapiyormusunuz tüfek alirken ?

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Official Post

mustafa abi peşin fiyatına 12 taksit yapiyormusunuz tüfek alirken ?

Maalesef o kadar çok kazanmıyoruz, kredi kartınıza bankanın uyguladığı oranı yansıtıyoruz.

• soldan iyidir usta ya solak olarak destekliyorum ;tacli#

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot