webley raider 1 namlu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yeni webley raider 1 pcm ile ilgili bir kaç foto sizlerle paylaşmak istedim resimlerden anlayan olursa gerçi dışında yazıyor ama ben fazla güvenmiyorum yazılara, yani içini gösterebildiğim kadar çekmeye çalışdım içinde yazan lw namludur yazısını okuya bilen varsa bana lw namlu oldugunu söyleyerek rahatlamamı sağlamış olur. şimdiden teşekkür ederim.

[Resim Engellendi: http://img230.imageshack.us/img230/8217/namlu1oj3.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img230.imageshack.us/img230/4242/namlu2ln1.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img45.imageshack.us/img45/2373/namlu3jb0.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img45.imageshack.us/img45/8708/namlu4tt2.th.jpg]

• Official Post

Mesut silahın hayırlı uğurlu olsun,

Sende artık PCP sınıfına atladın, tebrik ederim. ;d;

• Mesut hayırlı olsun tekrar, ama bence bu LW namlu değil ...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ;şrofls;.;şrofls;.#hims;kihhik,;lol;

şaka şaka,dibinden anlamamki, fotoğrafından nerdeee?

.

ankarateam.png

• Namlunun sağ dip tarafında ''Barrel made by Lothar Walther - Germany'' yazıyorsa. Lothar Walther olmalı.

• Official Post

Ben o namlunun Lother Walther olduğundan eminim, nedeni üzerinde yazan yazı değil, o yazı Lothar namlularda yazmaz zaten, o yazıyı oraya yazan Hatsan ın kendisi, Ama unutulmamalı Hatsan kalite kontrolsüz mal üretir ama sahtekarlık yapmaz.

• engin kardeşim o dediğin yazı yazıyor ona şüphe yok da işde insan oğlu tam emin olmak istiyor

mustafa abi gönül isterdiki bir fx t12 sahibi olmayı ama ben daha dolum aparatını bile temin edemedim. yani demek istediğim tamamen duygusal nedenlerden dolayı alamadım ama ilerki zamanlarda biraz şöle belimi düzelteyim inşallah 2 nci pcp em fx olacak dır allahın izni ile hayır temennileriniz içinde teşkkür ederim.

• Zaten o yazılı namluların ne iş yaptığını da Cahit abi herkeze gösterdi. :thumbup:

• Yanılmıyorsam hatsan eski üzümlü av tüfeklerini yapan fabrika bendeki onların yapısı 16 lık tek kırmada da Fransız st etien namlusu yazıyor (türkçe) yanı bu yazı işi kalıtsal hep yapıyorlar bunu böyle bir yazı gerekse idi bunu LW yazardı baştan

• Siz dağilima bakın namlu kendini ele verir.
    hayırlı uğurlu olsun.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• hayırlı olsun yeni tüfeğiniz sıfır lw namlu tekliyi nerden buldunuz acaba.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• tşekkür ederim sanırım oradada başka kalmadı ama sormakda fayda varyine adanadaki malum satııcıdan aldım

• Tekrar hayırlı olsun Mesut abi bence lw olup olmadığını en iyi gurup yaparak anlarsın :thumbup: zaten hissettiri kendini ^^

• Namlu crownundan bile belli LW olduğu.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• habaşa gittim tüpü doldurtmak için dolduramadılar apartları yokmuş doldurma adaptörleri uymyormuş ayrıca tüpü doldursam dolum aparatım yok yani anlıcanız daha yeni yeni toparlıyom malzemeleri o sebebden grup çalışmalarına hemen başlayamadım yoksa bende çok merak ediyorum nasıl gruplar çıkartıcamı
    ilker abi buradan sana sesleniyorum abi yardım abi şu mübarek ramazan ayında abi yardım et lütfen:)

• bu arada arkadaşlar ister inanın ister inanmayın daha yeni resme bakınca dikkatimi çekdi namluyu tam merkezden delmişler hatsan bunu hayatta beceremez bu namlu kesin lw ;lol;#hims;kihhik,

• kalın olduğundan kolay delmişlerdirde ondan

.

ankarateam.png

• Hahaha şu merkezden kaçık namlu olayını ben de gördüm artık, Engin'in yolladığı MOD.135'te namlu merkezden kaçık delinmiş, bendeki 6,35mm namluda tam merkezli delinmiş. ;şrofls;.

Muck, Saygılar Onur ;lol;;lol;;lol; Aman Fx duyarsa kaçar korkudan :!: