evanıx tabanca

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar su bahsedılen 1000 fps cıvarı gelıcek olan pcp tabancanın bı fotosu lınkı bıseyı yokmu ben bulamadımda varsa bı kaynak verebılırmısınız ıncelemek ıstıyorum

STRIKKER WORTEX

• wayyy anam bune yaw radyasyona magruz kalmıs tam gelısememıs tufek gıbı olmadı sımdı butun hayallerımı yıktı valla

lınk ıcın tesekkurler

STRIKKER WORTEX

• Evet gerçekten çok çirkin, Röhm'ler de bana göre böyle tipsiz :( Niyeyse PCP tabancaların kaderi bu :(

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• zannedersem 10 atışta tüp bitiyor. bu kötü bir olay .bu konuda aydınlatıcak arkadaşlar varsa gerçekten bende merak etttim

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bunu tüfek gibi elinde taşıcan yoksam nerene sokacan kocaman tabanca adamın elinde nasıl duruyodu gördünüzmü nerde gördüm herhal kendi sitesinde idi galiba

• arkadaşlar bu silah her ne kadar tabanca olarak geçsede aslında compact hafif bir tüfek, moduler dipçik sayesinde iki şekildede kullanılabilliyor.

Bence görüntüden önce işlevini değerlendirmek lazım. Mesala araç içinde hareket halindeyken bir adet şişe gördünüz camı hafifce indirip ardındanda şişeyi indirebilirsiniz ;kihhik,

Ama tüfekle araç içinden atış yapılabilsede insan biraz zorlanıyor.

Bu silahı Röhm tabancalarla kıyaslamak yanlış sonuçta onlar müsabaka tipi silahlar ama bu silahın kulvarı farklı. gücü nerdeyse Röhm lerin iki katı.

Ama bu silahmı yoksa röhm mü derseniz bence Röhm ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• zevk meselesı tabı benım ıcınde estetık bayagı onemlı goruntuden once ıslevıne bakıyım dedım ama oda bıseye yaramaz 10. atısta 400 fps her atıs arası fark 50-100fps kayıp bence bu tabancadan yanı turevınden bısey olmaz adamı hasta eder ;hirr;

STRIKKER WORTEX

• zevk meselesı tabı benım ıcınde estetık bayagı onemlı goruntuden once ıslevıne bakıyım dedım ama oda bıseye yaramaz 10. atısta 400 fps her atıs arası fark 50-100fps kayıp bence bu tabancadan yanı turevınden bısey olmaz adamı hasta eder ;hirr;

10 atış çok düşük, tabi bu tüp hacmi ile alakalı bir durum, gücü düşük olsaymış bu kadar olmazmış, Güç üreteceğim diye ne atış eğrisi bırakmışlar ne de atış sayısı. 900 fps atayım yerine 600 fps ile atsa bir dolumla düzgün bir eğriyle 30-40 atış yapardı diye düşünüyorum. Bu hali ile kullanışsız.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• arkadaşlar merhaba, gelecek olan evanix tabancalarda 2 çeşit var.renegade olan bir dolumla 20 atış yapıyor,detaylarda öyle yazıyor.bu tip silahlar tamamen kullanıcının beklentilerine göredir.bu arada evanix ile ilgilenen arkadaşlarımıza şunu belirtmek isterim.gelecek olan partide toplam 23 tüfek 2 adet tabanca var.ben 1 adet thumbhole evanix master ar6,1 adet renegade tabancayı almış bulunuyorum.ilgilenenlere duyurulur.selamlar.hunter2 ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

• Hayırlı olsun fahri bey, gücü biraz daha düşük tutulup atış sayısı ve stabilite düşünülseydi daha faydalı olurdu. Kore silahlarında genelde bu tarz bir yöntem seçiliyor, gücün direk düşmeye başlaması ve yüksek güce ayarlanıyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• kabza kısmı çok hantal renegade modeli fena değil özellik olarak. 20 atış stabil yapıyorsa ama hızı nerde olur onuda bilmek lazım fena değil.
    carbon malzemeden yapılıp şase kısmı daha sade olsa bence havalı tabanca cinsinde süper bir şey.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• benden uretıcılere tavsıye, 600-700fps arası, stabılıtesını koruyan, horozdan kurmalı(ne denıyordu unuttum sımdı), mın 6 mermı kapasıtelı, pellet atan, jarjorlu, 30 atıs stabıl terolansı 100fps yı gecmeyen. pcp- co2 farketmez, bıde ucube bı goruntu olmasa bırazda sılaha benzese satıs rekoru kırar dıyorum :thumbup:

STRIKKER WORTEX

• 10 atış çok düşük, tabi bu tüp hacmi ile alakalı bir durum, gücü düşük olsaymış bu kadar olmazmış, Güç üreteceğim diye ne atış eğrisi bırakmışlar ne de atış sayısı. 900 fps atayım yerine 600 fps ile atsa bir dolumla düzgün bir eğriyle 30-40 atış yapardı diye düşünüyorum. Bu hali ile kullanışsız.

+10

STRIKKER WORTEX

• bu tabancaya bir dipçik taktın mı al sana tüfek

sn kazimusta, evanix com da zaten bu tabancalara takılabilen dipçik mevcut(kasalı parabellumlarda ki gibi),fakat türkiyeye gelip gelmiyeceği konusunda bir malumat yok.selamlar.hunter2

• ülkü abi atışı gücü isabetliliği nasıldır? iki model var. renegade ve hunter olarak. hunter 10 atışta bitiyor diğeri 20 . fiyatttada 100 usd gibi fark var. yani bu modeller diana ile aynı güce sahipmidir?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Fabrika verilerine göre 28 grain pelleti 701 fps hızla atabiliyormuş bu da 30 ft/lbs yapar.
    Bu verilere göre Diana 48-52-54 serisi veya 460 magnumdan daha güçlü oluyor.

• abi 2 adet kötü tarafı bence, şase berbat.aşırı kaba . ve nişangah kısmı yok.yani dürbünsüz kullanma yok.
    bundan bir tane alsak ahşap kısmı biley taşına tutarak inceltsek fena olmaz :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png