Webley Patriot ve Diana mod48

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 48 ,52,54,460 yaylıda son noktadır.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• 48 ,52,54,460 yaylıda son noktadır.

güç olarak son nokta olabilir, yok oda olmaz güç olarak son nokta Patriot'tur.
    Yaylıda son nokta hw97k'dır. Ondaki işçilik, malzeme, mühendislik kalitesi Türkiye'de satılan başka hiçbir yaylıda yoktur. ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kafam karıştı.Sadece bu ve benzeri bir kaç sitede diana 350 magnum için o kadar etkileyici şeyler yazılmıştı ki.

Yani kendisi karamürsel sepeti gibi fizik olarak ama işlevsellik bakımından hakkında süper yazılar var.

• Vihra açtığım konunun devamına yay değişimi sonu gücün yerine geldiğini yazdım okudunmu bilmiyorum.
    İsabetlilik testlerini bu hafta sonu yapacağım.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Vihra açtığım konunun devamına yay değişimi sonu gücün yerine geldiğini yazdım okudunmu bilmiyorum.
    İsabetlilik testlerini bu hafta sonu yapacağım.

Sanırım vihra panik oldu bir an için , benim tüfektetede sıkıntımı var diye. ;avci;

Test sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Huğlu 601 GA Otomatik, Çiftsan Sp. , Sarsılmaz 2000 Mega 9mm

• Sanırım vihra panik oldu bir an için , benim tüfektetede sıkıntımı var diye. ;avci;

Test sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Legolas;
    Okudum mesajınızı, ilgiyle takipteyim.. :)

Headshot;
    Abi panik ki ne panik, dampa ve dürbünlerin stoklara girmesi sonrası deniyebilicem artık.
    Umarım mahçub etmeyecektir :)

Selamlar..
    Mehmet

Diana 460 Magnum .22 + Theoben 30mm Dampa + U.S.M.C 6-24X50/30 SW Illuminated Mil-Dot

istanbulteam.png

• Bence sen gez ile bir kaç atış yap. İyi olduğunu göreceksin
    Ben ilk şoku atlattım.

anadoluteam.png

• Headshot;
    Abi panik ki ne panik, dampa ve dürbünlerin stoklara girmesi sonrası deniyebilicem artık.
    Umarım mahçub etmeyecektir :)

Selamlar..
    Mehmet

Allah utandırmasın , bende 460 alacağım , beklemedeyim uzun süredir , yılan hikayesi sona ersin diye g;$i

Huğlu 601 GA Otomatik, Çiftsan Sp. , Sarsılmaz 2000 Mega 9mm

Ben ilk şoku atlattım.

Araziye çıkma fırsatı bulursam yaparım tabi, yata yata paslandırmamak lazım makineyi :) .
    Ama itiraf etmeliyim ki mekanik nişangahtan ilk aşamada çok keyif alamadım. Hedefi net görmekte ve aynı noktaya odaklanmakta biraz zorlandım (odaklanma zorluğu desteksiz sayılabilecek şartlarda atış yapmamdan da kaynaklanıyor olabilir).
    Bu arada askerlik günlerim aklıma geldi de, g3'le atış yapmadan evvel gez ve arpacığı islendirirdik. İnanılmaz netleşirdi görüş, dedim acaba bunda da denesemmi :him:s ama kıyamadım ^^ .
    Neticede şahsi görüşüm şöyle; uzaktan şişe kırmak için mekanik nişangah yeterli gelebilir. Fakat hedef kağıtlarına grupman çalışmak için dürbün daha iyi sonuç verir.
    Şu durumda büyük bir heyecanla dampa ayak ve dürbünlerin stoklara girmesini bekliyorum. Bir yandan da ayakta destekli atışlar için bir monopod arayışına girdim. ;)

Selamlar & keyifli atışlar..
    Mehmet

Diana 460 Magnum .22 + Theoben 30mm Dampa + U.S.M.C 6-24X50/30 SW Illuminated Mil-Dot

istanbulteam.png

Ben ilk şoku atlattım.

Arada belirtmeyi unuttum, aslında hava şartları elverişsiz olmasına rağmen sıfırlama atışları sırasında elli kuruşa yakın grup ta çıktı. Fakat rüzgar atışlardaki istikrarı etkilediğinden, bir türlü tamamdır diyemedim (sağ vurmayı düzelticem diye sıfırlamayı tekrar bozdum :)).

Anlayacağınız ben sizlerin yaşadığı sıkıntılar sonrası kendi tüfeğimi iyi şartlarda yeterince deneyememiş olmama rağmen gereksiz heyecana kapıldım.. :whistling:

istanbulteam.png

• Arada belirtmeyi unuttum, aslında hava şartları elverişsiz olmasına rağmen sıfırlama atışları sırasında elli kuruşa yakın grup ta çıktı. Fakat rüzgar atışlardaki istikrarı etkilediğinden, bir türlü tamamdır diyemedim (sağ vurmayı düzelticem diye sıfırlamayı tekrar bozdum :)).

Anlayacağınız ben sizlerin yaşadığı sıkıntılar sonrası kendi tüfeğimi iyi şartlarda yeterince deneyememiş olmama rağmen gereksiz heyecana kapıldım.. :whistling:

aynısını bu gün bende yaşadım açık nişangahda,gez tam ortada atarım atarım sağa doğru gider pellet :(

çareyi gezi sol tarafa dayamakda buldum,buldum bulmasına da diana nın arpacığı çok kalın,uzak mesafede insanın gözü yoruluyor ince atışlar yapmakda zorlanıyorum,
    tüfeğin gücü gayet tatmin edici uzun mesafede test ettim bu gün açık nişangahda,yanlız bu tüfeğe dürbün takmak şart,yoksa çileden çıkarır adamı kalın arpacık,hatsanlardaki gibi gezin vidası yerinden fırladı ;şrofls;.

• dostum diana yı hatsan yapmış olmasın ;kihhik,

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• dostum diana yı hatsan yapmış olmasın ;kihhik,

;lol;;lol;

anadoluteam.png

• Tufegin uzerine baksaniza sadece 48 mi yaziyor yoksa AT 48 mi? ;lol;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• bi gün tüm tüfekler 15 dakikalığına hatsan olacak :D hatsan yavaş yavaş dünya pazarına giriyo söylediğim hayal değil yakın :D:D:D

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• bi gün tüm tüfekler 15 dakikalığına hatsan olacak :D hatsan yavaş yavaş dünya pazarına giriyo söylediğim hayal değil yakın :D:D:D

Desene dünyada havalı silah hobisi yokolacak #hims

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• birbirine çok benzeyen iki marka varsa zaten oda hatsan ile diana ya atış yapmasam bilmicem ama diananın gezi patrittakinden 1000 kere sağlam sağa sola oynamıyor en azından kalın olabilir ama 100 metrede de nerde ise her atışta bira şişesini vurup dağıtıyorum güç konusuna gelince onuda patriotla tes ettik ikitane arasında boşluk olan 1cm lik tahta koyduk arkasındada zeytin tenekesi vardı iki tüfekte tahtaları geçti tenekeye bombe yaptı delemedi yani arada pek bi fark yoktu belki 10 m/s 15 m/s fark olabilir patriotun sesi daha tok çünkü ama isabete gelincede diana namlusunda sorun yada kusur oladuğunu sanmam 10 metreden kalın dedğiniz arpacıkla 3 atış yapıyorum ve 6mm içerisinde 3 pellet toplanıyor birde video çekip koyayım o zaman daha iyi anlaşılır .

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().