Fx T12 yle ilk temas.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Nihayet beklediğim paket geldi. :P Karışık duygular içersindeyim.Mesai bitimini dört gözle bekliyorum.Derhal eve gidiyorum.Karton muhafazayı incitmeden nazikçe açıyorum.Karşıma simsiyah bir tüfek muhafazası çıkıyor.Tadına varmak için,açmadan evire çevire inceliyorum.muhafazayı.Daha sonra büyük an geliyor.Kilitleri usul usul açıyorum...Vay be!!!! 8o Söylendiği kadar varmış.Kusursuz bir işçilik,harika bir tasarım.Gözlerimi alamıyorum.Hanım bile hakikaten dediğin kadar varmış diyor.Yanlız, forumdan gördüklerim ve pcp konusunda okuduklarım dışında bu tür bir silaha yabancıyım.Daha önce görmedim,elime almadım,nasıl kullanılır bilmiyorum.Kurcalarken tedirgin olduğumu söylemek isterim. ;$., Bursa da pcp konusunda yardım alabileceğim arkadaşlar varmı bilmiyorum.Fakat herhalde bir şekilde çözeriz.Fx sahibi arkadaşların başınıda epey ağırıtacakmışım gibi bir his var içimde. :) Şu anda misafirlerim olduğu için deneme fırsatım olmadı,kahretsin.En kısa zamanda deneyimlerimi paylaşırım herkeze saygı ve sevgiler.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• hayırlı uğurlu olsun.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Yeni silahınız hayırlı olsun, isabetli atışlar dilerim. Silahın kullanımı çok basit merak etmeyin. En zoru şarjörü doldurmak, oda bi sefer doldurduktan sonra öğreniliyor ^^

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• hayırlı olsun, isabetli atışlar :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun, ilk önce işe kullanma kitapçığını dikkatlice okumayla başlayın. En önemli uyarılar orada , gerisini zamanla öğrenirsiniz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Arkadaşlar ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Evet şarjör konusunda takıldım. ;$.,

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Arkadaşlar ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Evet şarjör konusunda takıldım. ;$.,

onunla ilgili video vardı forumda

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayirli ugurlu Olsun. kazasiz ,belasiz iyi gunlerde kullanin.

Dikkat etmeniz gereken Sarjoru yuklemeye en son pelet ten baslamak ve ilk yuklemeyi ters taraftan seffaf kapak arkada kalacak sekilde yapmak.
    Ilk peletide ters yani peletin uc kismini degil etek kismini sokarak baslamalisiniz.
    Ilk pelet ten sonra sarjoru cevirerek diger peletleri duz yani uc kismini sokarak yukluyorsunuz hepsi bu kadar.
    Amma da anlattim ha.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• yüklemeyi bildiği halde şimdi kafam karıştı ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Arkadaşlar iyi dilekler için tekrar teşekkürler.Şarjör konusunu ufak ufak kurcalamaya başladım.

Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Daha kisa anlattim
    Tam olarak detayli anlatirdimda millet silah almaktan vaz gecer diye korktum.
    Ama hala anlasilamadiysa daha detayli da anlatabilirim. ;rofl.;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• silahınız hayırlı olsun eğer youtube izleyebiliyorsanız şarjör dolumu ile ilgili videonun linki: http://www.youtube.com/watch?v=1F1yEWZXj1w

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Hayırlı olsun arkadaşıma.
    İlk pelleti yerleştirirken malum ters konulacak. Yani etek kısmı alta gelecek şekilde sokulacak. Bu işlem sırasında pelleti deliğe tam dik olarak değil de hafifçe içe doğru eğimli iterseniz çok rahat giriyor.
    Bu gibi işlemleri anlaşılır bir şekilde tarif etmek maalesef mümkün değil. Yapmak anlatmaktan daha kolay oluyor genelde. Zamanla eliniz alışacak ve ne kadar pratik olduğunu göreceksiniz.
    Bir önerim de silahın tüpü ile kundak arasına kalınlığı 2 mm kadar olan bir keçe parçası yerleştirmeniz. Hani şu masa veya sandalye ayakları altına konulan bir tarafı yapışkan keçeler var ya, onlar buna çok uygun. Bunu yapmak için de silahı kundaktan ayırmak gerek: kundağın alt kısmında tetik korkuluğunun ön tarafında tek bir allen vida var. Onu sökünce kundak ayrılıyor. Kundağın iç kısmına 2-3 parça keçeyi yapıştırdıktan sonra silahı tekrar yerine takın.
    Güle güle kullanın, çok memnun kalacağınıza eminim.

S&W 686-6

• yaw silahların aşkına bakıyorumda , polis akademisinde takıl böri diye biri vardı hepimiz aynı onun gibiyiz. 2. bölümde olsa gerek silahlara sarılıp onları bırakmak istemiyor.sonrada ona diyorlar sana daha cicisini alırız bırak diyorlar ;lol;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Bi tek şarjörü doldurmak biraz zahmetli onun dışında bi sorun yok ;) İyi günlerde kullanınız ;)

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• ejlover; abi sen fx için pompa kullanıyosun nasıl doldurması zor oluyomu tüpü. mustafa abinin videosunda tüp şişirmeyi gösterirken az çok fikrim oldu gibi ama 100 bara kadar tamam 100 ila 200 arası biraz kasıyomuş gibi geldi.. Sen idmanlısın bayağı bi yorum yapsana.. mesela 100 bardan sonra 200e kadar basarken pompa ağırlığı kaç kilo basıyo.. ? yada bunun başka bi terimi varsa sen söyle .. Selamlar.

• Hayırlı olsun arkadaşıma.
    İlk pelleti yerleştirirken malum ters konulacak. Yani etek kısmı alta gelecek şekilde sokulacak. Bu işlem sırasında pelleti deliğe tam dik olarak değil de hafifçe içe doğru eğimli iterseniz çok rahat giriyor.
    Bu gibi işlemleri anlaşılır bir şekilde tarif etmek maalesef mümkün değil. Yapmak anlatmaktan daha kolay oluyor genelde. Zamanla eliniz alışacak ve ne kadar pratik olduğunu göreceksiniz.
    Bir önerim de silahın tüpü ile kundak arasına kalınlığı 2 mm kadar olan bir keçe parçası yerleştirmeniz. Hani şu masa veya sandalye ayakları altına konulan bir tarafı yapışkan keçeler var ya, onlar buna çok uygun. Bunu yapmak için de silahı kundaktan ayırmak gerek: kundağın alt kısmında tetik korkuluğunun ön tarafında tek bir allen vida var. Onu sökünce kundak ayrılıyor. Kundağın iç kısmına 2-3 parça keçeyi yapıştırdıktan sonra silahı tekrar yerine takın.
    Güle güle kullanın, çok memnun kalacağınıza eminim.

Polat amca bu işlemi neden yaptınız?